ZYZZ Aziz Shavershian

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve jarhead tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 163 üye.
  1. mood

mood Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Body buildingi ayrı bir boyuta taşımıştır binlerce gencin spora başlama nedeni ve idolü olmuştur #forevermirin

Zyzz_, neverbackdown. ve hercules13 bunu beğendi.
  2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Bu adam şuan yaşıyor olsaydı fitness'ın tanrısı olacaktı.Bu kadar konuşulan ölümünün üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen hala bu kadar gündemde olan bir adam zaman geçtikçe daha çok efsaneleşen bir insan bu dalda bu adamın eşi benzeri yok olamazda kim ne derse desin herşey ortada.

kasmıodane? ve neverbackdown. bunu beğendi.
  3. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    O bir efsaneydi kişiliğini takdir etmezsemde her erkeğin içinde birazcık zyzz vardır sözünü unutamam birçok gencin motivasyon kaynağı ve idolü halen.. uyuşturucu kullanması her kızla fotoğraf çekinmesi üssüz gezmesi apaçi olması stereoid kullanmasına karşı oolumsuzluklarına rağmen böyle unutlmaz bir isim olması başlı başına takdire şayan..

Reawake bunu beğendi.
  4. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28

abisinin zyzz hakkındaki yapacagı videonun ön gösterimi :)

muti5757 bunu beğendi.
  5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Hahaha 7.30 da kız güzel parfüm diyor daha sonra o şişe ne diye soruyor Zyzz de b12 vitamini diyor :D :D :D

Balboa7 ve muti5757 bunu beğendi.
  6. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Zyzz hakkında değil bildiğim kadarıyla zyzz'in thailand'taki görülmemiş görüntülerini yayınlıyacak

firewing bunu beğendi.
  7. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Zyzz & Chestbrah Legacy Continues

8. KidCudi

KidCudi Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mars
    Son düzenleme: 8 Ağustos 2015
  9. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53

emreozgun479, Lordius, Pink Zeppelin ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    kardeşim zyzz b12 vitamini demiyor , videoyu yapan arkadaş yazmış onu :)

Türkaykk bunu beğendi.
  11. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    hala aynı zırva:)
    insanlarda illegaliteye karşı her zaman bir merak olmuştur . İşin içine kadınlar , dans , uyuşturucu - steroid gibi illegal maddeler ve fitness girince üstüne üstük bunu sanal alemden yayınlayınca bunlara ek genç yaşta ölmeside ister istemez çoğu kimsenin ilgisini çekmiştir. Bu adamlar gibi yaşayan başkaları da var fakat bunlar sanal ortamda her yaptığını yayınlamadığından bilinmiyor yoksa zyzz ahım şahım bir hayat yaşamamıştır.
    Birde bu adamın hayatına yaptıklarına özenenler var bu adam bunları yaparken ergenlik zamanlarıydı bu durumun bitişine doğru ise vefat etti belki ileride daha farklı olacaktı ama bizim millet ısrarla adama özenmeye devam ediyor :)
    bari ilahlaştırdıkları adam hayırlı bir şeyler yapsa eyvallah diyecem oda yok. neymiş karıyla kızla takılıyormuş bizim türk kızlar azizi sevmiyormuş türk kızlar aptalmış mışta mışmış bunları yazan erkekler benim gözümde gaydır. İllegalite bir şekilde ilginç hayatlar yaşayan herkesi sever bizim milletimiz. karı gibi dedikodu yapan millete özenen bu tür insanlar beni fitnessten sogutuyor.

2pacist bunu beğendi.
  12. Prii

Prii Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Mesajlarımız mı siliniyor?

13. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    kurallara aykırı bir mesaj yazdığından ötürü bir üyenin mesajı silindi ve üye uyarı aldı.o mesajı alıntılamış olduğunuz için sizin mesajınız da silinmek zorunda kalındı.

14. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    Asıl uyarıyı alması gereken konuyu başlatan ve zyzz'ye taparcasına yorum atan kimselerdir.Adam ölmüş gitmiş arkasında bıraktığı bize faydalı bir şey var mı ?
    Neden kötü insanları örnek alan kişilerin tapkınlık yorumlarını okumak zorundayız ?
    Eğer faydalı bir iş yapmak istiyorsak adamın çalışma programını , supplement kombinasyonunu kullanıcıları için steroid kür örneğini paylaşırız ..
    '' azizin hastasıyım onun için ölüyorum , grup kurmak istiyorum , azizin izindeyiz, yaşamına özeniyorum onu cok seviyorum '' tarzından laçka yorumları silmeniz daha mantıklı olmazmıydı ?

15. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    bu konuda yöneticilerin objektif davranıp kimsenin yorumunu kişisel ölçütlerde yorumlamaması lazım.silinen yorumun silinme nedeni içerdiği birkaç aykırı kelimeden ötürüydü yoksa isteyen istediğini kurallar çerçevesinde söyleyebilir ve hiçbir yönetici de karışmaz.

Balboa7 bunu beğendi.
  16. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    herkesin içinde bir zyzz vardır çok doğru demiş turist yerlerde dikkat ediyorum yaşlılar bile dans ediyor hoplayıp zıplıyor eğleniyorlar ama zyzz tekrar yazmak gerekirse videolardaki kadar çılgın olmadığını belirtmiştir ve şunuda tekrar yazayım bir kişiyi çok sevsekte onu %100 örnek alamayız çünkü herkesin kişiliği karakteri değişiktir yani 10 özelliğinden 7-8 size uysa diğerleri uymaz ben zyzz den mutlu olmayı hayata pozitif bakmayı öğrendim iyi ki doğmuş ve iyi ki tanımışız keşke daha fazla yaşasaydı ama yaşı ilerledikçe biraz daha ciddi olurdu bu kez sokakta şınav çekerken değilde sevgilisiyle restorant köşelerinde elele dizdize sohbet ederken görürdük kendisini son olarak nefret edenler nefret etmeye devam etsinler

17. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hocam dün silinen mesajlarını okudum ve yorum yapmak istemedim ama inatla devam ettiriyorsunuz söylemlerinizi. Yazılarınızın insanlarda jeton etkisi yaratmasını filan mı bekliyorsunuz burada, yoksa münakaşa etmeye mi geldiniz buraya? Veya buradaki insanları eşcinsellikle itham ettiğinize göre, o yazıları farklı bir amaç uğruna yazmış olma ihtimalinizi de düşünebiliriz.

emreozgun479 ve zeo64 bunu beğendi.
  18. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    sen şu 6 ayda %12 yağ oranı ile 75'den 104 kg'ye naturel olarak çıkığını idda eden şahıs değilmisin güldürdün beni:)sen başlayalı 1 sene falan oldu sanırım trainerim diye geçiniyorsundur da şimdi Neyse münakaşa etmek istemiyorum herkes kendi hayatını yaşasın

selametle

Türkaykk bunu beğendi.
  19. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    'Şu'lu hitaplara ve buranın bu tartışmanın yeri olmamasına rağmen başkalarının aklında şüphe kalmasın diye bunları açıklıyorum; afterda verdiğim yağ oranının hatalı olduğunu sonradan, diyet döneminde, farkettim ancak bu benden kaynaklı bir hata değil, salondaki makineden kaynaklı bir hataydı. Onun dışında ne fotoğraf ne de verdiğim ölçülerde hiçbir zaman kasıtlı hata-yalan durumlarına girmedim çok şükür. Konuyu alakasız noktalara çekip, gerilim yaratmaya çalışmayın lütfen. İyi günler.

stefan35 bunu beğendi.
  20. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Adam ölmüş gitmiş, yaşasaydı bilmem ne olurdu diye makara yapmak ne bileyim, 3-5 kişinin kahve'de yapacağı boş muhabbetlerden biri. Şimdi bu elemanı pek bilmiyorum ama ismini duydum, her BB'ye yeni başlayan ergen eleman Facebook'ta bunu reklam ediyor. Evet bu adam örnek alınır ama kötü bir örnek olarak.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN.

Sayfayı Paylaş