Yeni başlayanlar için beslenme tekniği

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SCHWARZXXL tarafından 1 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 393 üye.
  1. T0RK

T0RK Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bu programın 1 mm deri ile kaplı 183 boyunda 55 kilo birisi için olanı var mı? :)

2. gork19em07

gork19em07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam iyi günler acaba bu program kalori olarak 2000-2100 arası yapıyor bu programdaki her besini 2 katına çıkarıp kaloriyi yaklaşık 4000 yapsak sakıncası olurmu?
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Ağustos 2016 ---
    Ben zayıf birisiyim boyum 188 kilom 69 yaklaşık 80 kilo olmak istiyorumda hızlı bir sonuç almak için olabilirmi acaba ?

3. morsewandet

morsewandet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar ben spora gönül vererek başladım. ve bir internet sitesi buldum protein kolisi diye bir ürün aldım bugün elime ulaştı içini açtığımda
    1) 550 Gr Whey Protein
    2) 350 Gr Beef Proteini
    3) 500 Gr Yumurta Akı Proteini
    4) 500 Gr İzole Soya Proteini
    bunların dozajlarını bilen varmıdır aacaba ?

4. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Yumurta akinin kendisini yemek varken neden tozunu iciyorsunuz. Bence icmeyin. Kendisini yiyin.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Kolay yenilebilen bişi olsa herkes yerdi. Her mide almaz onu yemeyi kilolarca

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    kilolarca yemenize gerek yok. hicbir sporda kilolarca yemeye gerek yok. kendimizi 100kg kas kutlesi mr olimpiyalarla kiyaslamayalim.
    cogu insan icin kahvaltida 40gr protein almak yeterli. bu da 100gr lor peynir 2-3 tane tam yumurta ve oteberi ile saglanabilir.
    "yumurta aki tozu"nun uzerine karabiber dokup yiyebiliyor musunuz? iste butun mesele bu.

aktassa bunu beğendi.
  7. Nelson Erkal Owen

Nelson Erkal Owen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam dostum, hocalarımız daha iyi bilecektir ancak internetten her iki çeşit peynirin de besin değerleri diye aratırsan farklar ortaya çıkar. Bence lor peynirinin buradaki espirisi protein oranının yağ ve karbonhidrat oranına kıyasla daha fazla olmasıdır. Ancak bahsettiğin peyniri burada migrostan almıştım. Sanki lor peynire göre daha yağlı. Sonuç olarak bana aynı gibi gelmedi.

8. Katip34

Katip34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Forumda okuyorum da body'ci arkadaşlar aşırı şekilde lor peyniri tüketiyor. Bunun özelliği sadece protein mi ?

9. sporrcu35

sporrcu35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,

7 dakikalık egzersizi duymayanınız yoktur. Kısa surede fit vücut ve sıkı kaslar isteyenler için muhteşem bir program. Vakti olmayan veya spor yapmak istiyorum ama tembellik işte diyenler için ise tam yerinde bir egzersiz program. Bilimsel olarak (ACSM'S Health & Fitness Journal: May/June 2013) ispatlanmış bir programdır. 12 farklı hareket vardır ve herhangi bir alet gerektirmez 10 saniye aralıklarla hareketler yapılır.( Doktorunuzdan tavsiye almayı unutmayın. )Peki bu program nerden nasıl yapılır?
    Bu egzersiz programında yanınızda yardımcı program olarak Google Play Store’dan 7 dakika egzersiz uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hareketlerin yazılı ve videolu anlatımı ve egzersiz için antrenmanları sırayla yaptıran timer içerir. Ne duruyorsun? Hareket zamanı.

>>>>>>> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dark.seven_min_workout&hl=tr

10. realdead

realdead Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar, 40 yaşındayım. Ocak ayında 125.5 kg iken şuanda 78 kg. Bu kadar kilo vermem sebebiyle herne kadarda dikkat etsem de dogru bir çalıştırıcı benimle ilgilenmedigi için kas kaybıda yaşadım. 3 gün önce güzel bir hoca ile gerçek anlamda body çalışmalarıma başladım. Protein tozu ve bcaa da kullanıyorum. Vermem gereken yağlardan 9 kg da oldugu için bir yandan kas için beslenmemi arrtırsam da kilo vermeye dikkat etmeye çalışıyorum. Kilo vererek kas yapamazsın diyenler oldu, bu işin gerçeği nedir acaba?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. AhmetKaratay

AhmetKaratay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Spora yeni başladım beslenme programına ihtiyacım var , yardımcı olursanız çok sevinirim. Yaş 22 üniversite öğrencisiyim
    Antrenmana girmeden önce l carnitin kullanıyorum
    Boy: 171 CM
    Kilo: 76 KG
    Omuz: 116 CM
    Göğüs: 94 CM
    Bel: 90 CM
    Kol: 33 CM

12. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    selamlar herkese,aranıza yeni katıldım (daha doğrusu yeni yeni yazmaya başladım) hemen soruma geçeyim,ben bir süre v-pills denilen ilacı kullandım (kullanmak zorunda kaldım bazı sebeplerden ötürü) o dönemde baya kilo verdim ve şu an geri almak istiyorum.bu nedenle spora başladım, beslenmemede dikkat ediyorum. bana verebileceğinz her türlü tavsiyeye açığım, teşekkürler şimdiden

13. RedRabbit

RedRabbit Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Yaş 43
    Boy 175
    Kilo 70
    Hesapta ideal kilodayım. Yağ kas ve kemik kitlem ağırlıkta ideal gözüküyor.
    Deri kıvrımları
    Göbeğimde 25 mm
    Subrailic 13 mm
    Tricep 5mm
    Baldır 12 mm

11 kg yağ çıkıyor ve yaşıma göre normal deniyor.
    Benim göbekteki yağlardan kurtulup six pack çıkarmak için nasıl beslenmem lazım ?
    Diyet yaparsam kilo kaybedicem normal kilonun altına düşücem. Kas yapmak ve yağ yakmak ve aynı zamanda kilomu korumakta istiyorum.
    Nasıl beslenmeliyim.
    Birde sol ayak serçe parmağım kırık.
    Basit hareketler bacak çalışıp göbek eritmek mümkün mü ?

14. odunadam

odunadam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    emeğinize sağlık SCHWARZXXL hocam gerçekten çok faydalı bilgiler. çıktısını alıp buzdolabıma asıyorum teşekkürler.

SCHWARZXXL bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş