Yarışmaya hazırlanmak istiyorum

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve YunusGümüşsoy tarafından 27 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. YunusGümüşsoy

YunusGümüşsoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba biraz iddialı olacak ama nerde olduğu önemsiz bir hoca arıyorum. trabzonda okuyorum ancak istanbulda ankaradada olsa hoca her ay kontrole gel dediği sürece aksatmadan gideceğime eminim söylediklerini harfiyen yerine getireceğime diyet programına dakikalık uyacağıma kadar herşeye eminim. memleketim olan aksarayda ve okuduğum il trabzonda şampiyonalara hazırlayan kimse yok online hocalarla görüştüm uzun süreli ve sürekli görüşme kontrol gerektiren bişey olduğu için kabul etmiyolar beni 2 sene gibi bi sürede her günü sıkı olacak şekilde hazırlayacak bi hoca arıyorum. bu isteğimi nasıl görürsünüz inanın bilmiyorum ama şuan görüştüğüm spor salonundaki hocalar artık dalga geçiyo gibi gelmeye başladı 1 ayda 2 defa bulk 2 defa definasyona girmemi söylemiş vücudum hakkında hiçbir bilgisi olmayan hocalara kaldım. bi yön gösterici bilgili birisinden yardım istiyorum.

Sayfayı Paylaş