Yağ Yakımı Sorunsalı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve T.K tarafından 19 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. T.K

T.K Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Sporsever Arkadaşlar,
    Bana fikir verebilecek arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var, yağ yakımım neredeyse milimetrik.
    Şöyle özetliyeyim; 30 yaşındayım, bundan 8 sene kadar öncesine kadar uzun süre fitness yaptım, vücut, kas yapım genetik olarak gelişmeye müsait bir yapıya sahip (daha önce tecrübe ettim). Şimdi 15 gündür ciddi bir şekilde istisnasız her gün kardiyo ve ağırlık çalışıyorum. Programımı aşağıda beslenme programımla beraber paylaşıyorum. Sorun şu, ağırlık olarak neredeyse sadece 1 kilo kaybım var. Bundan da öte vücut ölçülerimde sadece göğüs ve belde birer santim küçülme olmuş. Kas gelişiminde ise sadece o kasları gerdiğimde biraz belirginleşiyor. Biliyorum henüz 15 gün oldu ama daha önce çok ciddi çalışmalarım oldu ve çok ciddi verim aldım. Sonuçta kas hafızası ve yağ yakımı rutini eskiyi hatırlayıp aksiyona geçecektir diye düşünmüştüm. Sizce durum nedir ? Yanlış bir şeyler mi var yoksa olağan mıdır ?
    Not: aşağıda gördüğünüz program eldeki imkanlar dahilindedir, spor salonu vs. yerlere gitmiyorum.
    Not2: kilom 110, boyum 174.

Sabah bir fincan kahve,
    1 saat yüzme (tüm yüzme stilleriyle)
    Yarım saat içinde 3 yumurta, tam yağlı bir iki dilim beyaz peynir.

Öğleden sonra 250-500ml kefir,
    1 saat kadar sonra biceps, triceps, göğüs, omuz, sırt, kanat, ön kol, biraz da karın çalışması (çoklu ve zorlayıcı setlerle) (dumble, twister, plakalar vs vasıtalarıyla).
    Vücut soğumadan yani 15 - 20 dk içinde de basketbol antremanı (30 - 45dk) çalışıyorum kardiyo amaçlı.
    Bundan da yarım saat kadar sonra tavuk, balık, kırmızı et vs protein ağırlıklı besleniyorum.

Değerli yardımlarınızı beklerim.

Sevgiler.

2. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    tamamda sen bu sporları 15 gün boyunca hiç dinlenmeden hepsini bir arada yapıyorsan zaten otomatik kas kaybedersin

Sayfayı Paylaş