Yağ yakımı,göbek inceltme sonunda olacak

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve KaRaDeNiZ_08 tarafından 19 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KaRaDeNiZ_08

KaRaDeNiZ_08 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İyi günler arkadaşlar.
    Bel çevremin 103cm olduğunu görünce diyetle birlikte evde vücut ağırlığıyla kardiyo yapmaya başladım. 15-16 gün oldu bir gün yapıp bir gün ara veriyorum 3 cm azalma var iyi moral oldu. Evde burpee,şınav,jumping lunge,leg raise,jamping jack,gölge boksu,mountain climber,squat,high knee toplam 10 hareket her biri 30sn olacak şekilde yapıyorum hiit şeklinde 3 set 5er dk. Öncesinde ısınmayla bitirince karın hareketleriyle birlikte toplam 45dk falan sürüyor. Boy 178 kilo 83tü 80e düştü,bel 103tü 100cm e düştü sizce doğru yoldamıyım fikir verirseniz sevinirim. Birde akşam 6da en son yiyorum 4 saat bişe yemeyip akşam 10da başlıyorum antrenmana bitincede bişe yemiyorum bu doğrumudur. Amaç yağ yakmak. İlerde inşallah bende burdaki gibi before after yapabilirim :)

mrthr35 bunu beğendi.
  2. Ozzy Ozmen

Ozzy Ozmen Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yazılımcı / ingilizce Ö. / İthalat-İhracat Uzmanı
    Yer:
    izmir / Londra
    Antremanı biraz daha erkene alıp sonrasında proteinli beslenmen lazım. Çünkü kas yıkımı oluyor her çalıştığında o yüzden bunun önüne geçmen lazımki dinlenme sonrasında kasalrın büyüsün. Kas yapmakta çok etkili bir yağ yakma yöntemidir.
    Mesela salona gittin ya ilk 15-20 dakika bisiklet sür sonra ağırlığa geç. 45 dakakda onu yap sonra bir 10 dakikada diğer kardiyoları yap.
    yana eğilmeyide ayrıca daha sonra yada saloan gitmeden de yapabilirsin çünkü o genelde tek basına 20 dakika etkili oluyor.
    yağ yakacam diye beslenmeden olursan hem güç kaybı hem kas kaybı hemde vücudun mevcudu depolar kilo vermezsin yağda yakamassın.
    Günde 5-6 öğün ye ama kalori ve protein hesabı yaparak.
    O hesabı internette yada forumda bulabilirsin fakat kendine göre ayarlaman lazım herkesin vücudu ve metabolizması farklıdır.

Bunları yazarken 4 ayda düzenli beslenip + yürüyüş ile 90 kilodan 60 a düşmüş biri olarak yazıyorum
    Ve aynı şekilde 6 ayda salona giderek 60 kilodan 75 kiloya kaslı bir vücuda ulaşmış biri olarak yazıyorum.
    Profil resmime aldanma ortalama 3 sene bıraktım bu döndükten sonraki ilk gün fotosu.

3. KaRaDeNiZ_08

KaRaDeNiZ_08 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar,
    Tekrar tekrar konu acmak istemedim, geriye donuk konularima baktigimda asagi yukari 10 senedir 80-85 kg arasiyim, bel cevreside gobek deliginden olcunce 100-105 cm arasi cikiyor kurtulamadim bir turlu
    Mezura ile yag olcumu teknigi yapinca %24-26 arasi cikiyor.
    Suan 10 gundur,sabahlari 20 dk ip atliyorum ve bittiginde karin hareketleri yapiyorum. Sizce beslenmeye dikkat ederek sadece ip atlayarak ve sinav programi ile mesela %15 seviyelerine indirebilirmiyim yag oranini. Sure onemli degil mesela 6 ayda haftada 5 gun yaparak.

Son düzenleme: 10 Nisan 2020

Sayfayı Paylaş