Whey takviye alımı

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve juniordale tarafından 23 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. juniordale

juniordale Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,
    En son tartıya Haziran 2017 de çıktım. Tartıda gördüğüm rakamların benim için bir önemi olmadığı için kilo kontrolümü bu süreçten beri yapmıyorum. En son kas- yağ ölçümümde 25 kg kas 10 kg yağa sahiptim. Üzerine yaklaşık 10 kilo yağdan aldım. Tekrar eskisi gibi spora (fitness) başlayacağım fakat yurtta kaldığım için beslenmem çok yetersiz ve kalitesiz. En hesaplı durum whey takviyesi almak hesaplarıma göre. Salona başlayacağım, Bcaa matrix kullanıyorum spor öncesi, sorum şu, hangi whey i önerirsiniz ve yağ yakımı önceliği olan biri olarak wheyi ne zaman kullanmalıyım? Teşekkürler

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    whey protein tozundan ucuz çok şey var mesela lor peyniri de whey proteinidir ve ucuzdur ama illa whey protein tozu alcaksanız tavsiyem optimum ya da hardline almanızdır

3. juniordale

juniordale Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    100 gr lor peynirinde yaklaşık 4.5 gr yağ var, 11 gram protein var. Bir ölçek tozda yaklaşık 24 gram protein var. Sadece lorda yok protein evet ama fiyat hesaplaması yaptığında wheyden daha pahalıya geliyor. Yemek pişirme gibi bi alanım olmadığı için whey çok daha mantıklı. Öneri için teşekkürler.

4. kaan atilla sinan

kaan atilla sinan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    hardline 3matrix f\p bakımından en iyisi.

Sayfayı Paylaş