Weider Pure Egg Amino

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

61,2%
  2. Orta Karar

30,6%
  3. Başarısız

8,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ürün 40 liraya gördüm alsammıki 300 tablet

2. el-nino

el-nino Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    üründe yüksek oranda l-histidne, l-valine ve l-serine amino asitleri bulunmaktadır. bu amino asitler, vücudun savunma mekanizmansının güçlü olmasına yardımcı olup, antrenman sonrasında kas protein sentezinin eksiksiz tamamlanmasını sağlarlar. vücut tarafından sindirim süresi 4 saat kadardır. yani antrenman öncesi alındığında antrenman boyunca anabolik bir etki söz konusu olmaktadır. ayrıca ürünün değerlerine baktığımızda arginin oranının çok yüksek olduğunu görüyoruz. arginin oranının yüksek olması, kas damarlarını genişletir ve büyüme hormonunun daha fazla salgılanmasını sağlar. yani kas hücrelerinin büyümesi kaçınılmaz olmaktadır. 100 gramda 5.6 gram arginin bulunmaktadır. bu oran tavuk göğsünde 2.0 dır. antremandan sonra alındığında 30 dakika gibi kısa sürede aktivasyona başlar ve 4 saat boyunca protein sentezini gerçekleştirir. büyüklüğünü kafaya takmadan afiyetle mideye indirip kaslarınızı koruma altına alın.

3. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten benim anlamadım bir şey var o da bir ürünün nasıl kullanılması gerektiği yazıyor zaten , bunun dışındaki bir şekille kullanıp fayda görememek çokda anormal bir durum olmasa gerek . Ürün performans artışına yönelik bir ürün değil , içinde barındırmış olduğu yuksek miktardaki Arginine hormonu sayesinde kas gelişimine ve kütle kazanmaya yönelik bir ürün. Performans için weiderin diğer mega forte yada Amino Nox gibi ürünleriyle kombine edebilirsiniz. Zaten eğer ciddi anlamda kas geliştirmeye çalışıyorsanız supplement kombinesi yapmak kaçınılmaz hale geliyor.

4. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü yeni aldım bu gün itibari ile kullanmaya başlıyorum. Yapmış olduğum araştırmalarda piyasada bulunan tüm amino asitlerin içerdiği büyümeye yönelik olan 8 amino asit çeşitlerini en çok içeren ürün . Bu üründen fayda görebilmek için kullanım talimatina uymak gerek çünki 1 tabletinde brüt 2000 mlr. net 1700mlg. amino asit var . yani antreman sonrası alımınız 80 kilo üstünde iseniz 8 adet olmalı 80 kilonun altında isenizde 6 adet olmalı .

antreman öncesinde 3 sonra 3 içerek herhangi bir sonuç göremezsiniz .

5. redray

redray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürünü dün kampanyalı olarak 110tl aldım,bugun ilk 3 tableti yuttum biraz büyük evet ama boğazdan geçmeyecek kadarda büyük değildi 3 bardak su ile yuttum fakat benim merak ettiğim başka bir konu var antremandan hemen sonrada 3 adet alıcam protein tozu ile arasında ne kadar süre olması gerekiyor ? protein tozu ile aminoasiti 5 dakika aralıklarla içsem bir sorun olurmu acaba ?

6. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    protein tozunu 30-45 dakika sonra içsende olur

7. redray

redray Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tamam teşekkür ederim ;)

8. confuest

confuest Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de yarın alacağım bu ürünü, whey aminoasit ve soya proteininin yanında yardımcı olarak.... bakalım nasıl bir etki gösterecek bench_O

9. fatih3481

fatih3481 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    haplar hiçte büyük değil

bir haftadır bu ürünü kullanıyorum daha önce weider 3050 kullanıyordum burda arkadaşlar yazmış haplar çok büyük içmesi zor diye ben antremandan sonra 10 tane içiyorum 3050 den 8 tane içiyordum bu haplar 3050 nin üçte biri kadar yani leblebi gibi gidiyor içmesi hiçte zor değil bunu içemeyen büyük diyen arkadaşlar sakın 3050 yada universal 3001 e yaklaşmasın.Birde tavsiyem kilonuza göre için üçtanenin pek faydası olucağını sanmıyorum ben 110 kiloyum antremandan sonra on tane çakıyorum.

10. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    üniversal egg aminoyla karşılaştırdım fazla bi farkı yok fiyatı çok pahalı bunun.Kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi?

11. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Universal Egg Amino başlığı yok forumda.Acaba kullanan varmı?

Sayfayı Paylaş