Weider Amino Nox

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve AngryHun tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 38
    73,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 12
    23,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    3,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. ßodyStyle

ßodyStyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şaka zaten 41 yada 42 olunca bırakıcam hacimi ürüne gelirsek önce yazmıyordu bende kutunun üstündeki talimatta antremandan sonra 4 tablet yazıyodu.

2. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Ürünü ilk kez ant.dan önce kullandım 4 tablet olarak , biraz farktetti ağırlıklar ... Ama 4 er adet kullandığım zaman çok çabuk tükenecek bir ürün ... Hala nasıl kullanacağıma karar verebilmiş değilim...

3. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ben sadece antrenman günleri 4 tablet kullanıyorum.haftada 4 gün antrenman var.yani 7 hafta falan gidiyor.ha aklıma gelmişken şunu da sorayım.benim kutunun içinden toplam 5 tane ezik büzük hap çıktı.sizde de var mı böyle birşey?

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Nisan 2012
  4. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Henüz kutunun dibini görmedim ama akşam bir bakıp yazayım ...

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    çok makbule geçer.
    biraz araştırdım da bu nox bitince alacağım aa weider - amino 3050 içeriği gayet güzel.muscle freak diyordum fakat o biraz daha profesyoneller için ve içeriği o kadar iyi değil amino asit açısından.

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Nisan 2012
  6. SerkanTurhan

SerkanTurhan Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Liquid Mega Forte'yi antreman öncesi yarım tüp kullandığımda gerçekten çok performanslı antremanlar yapıyorum bazen şaşırıyorum hatta nasıl yaptığıma. Bu mega fortenin 3 katı değerlere sahip bide ben yarım tüp kullanıyorum . Sipariş ettim çok merak ediyorum açıkçası neler olacak :))

7. al116

al116 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Urunden bi kutuya yakin ictim abartilacak bi urun degil weider i kotulemek icin soylemiyorum ama midede erimeyen bisey bu antremandan once icipte performans artisi sagliyor diyen arkadaslar tamamen psikolojin tableti ictim ve iki saat sonra kendimi istifra ettirdigimde tabletler oldugu gibiydi yani erimemis isteyen test edebilir toz haline getiripte icilirse etkisi ne olur bilemem kutusunda 10 tane kalana kadar ictim ve bu uygulamayi yapinca kullanmayi biraktim verdigim paraya yazik olmus acikcasi

8. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ürün midede erimeyecekte nerede eriyecek.kendi mide rahatsızlığınızı bilmeden hapı kötülemeye çalışmışsınız.herkes kullanıyor gayet memnun bir tek siz tamamen psikolojik diyorsunuz,bir gariplik olmasın.hapları toz haline getirilmeye çalışmanın bir anlamı yok.çünkü toz hale gelemez haplar,ancak ufak parçalara bölünürler ve boğaza takılma ihtimalleri çok fazl****usmak normal bir olay değil zaten,midenizi ilgili bölümdeki bir doktora göstermenizi tavsiye ederim.zaten kusunca en son yedikleriniz çıkar haliyle,ne çıkmasını bekliyordunuzki.sindirim işlemi düzgün işlese kusmazdınız zaten.

hakankabaoglu bunu beğendi.
  9. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Angryhun

kendini kusturmuş arkadaş,yani bile bile yapmış,hapların hali vakti yerinde mi diye :D

hakankabaoglu bunu beğendi.
  10. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    dostum sen ne sacmalıyosun ya:Dmideni bence bi doktora göster eger bu dediklerin oluyosa gercekten ciddi sorunların var mide asidinin eritemeyecegi sey yok bu hap nedir ki?sen bi doktora görün

AngryHun bunu beğendi.
  11. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Adamlar en azından dürüst... gaza gelipte hemen bu ürünü kullanmayın, daha alt sevye bir ürün kullanın diyolar diye mail atıyolar..

AngryHun bunu beğendi.
  12. crln48

crln48 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    Kesinlikle tavsiye etmiyorum...ben bi etkisini göremedim..gaspari bcaa ile çok daha iyi antremanlar çıkardım

13. efee

efee Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Selam Angryhun... Mega forte likit kullandım ve bu ara neden olduğunu bilmiyorum ama nox ürünleri bende baş ağrısı yapıyo, hafif grip olmamdan mı kaynaklanıyo bilemiyorum fakat sana danışmak istedim, pump ürünleri baş ağrısı yapar mı? bu arada amino nox'un içindeki alginik asiti daha önce hiç duymadım arginine gibi bi ürün mü? (doğal mı) yardımcı olursan sevinirim. :)

14. efee

efee Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    animal nitro mu? amino nox mu? ikisinde de esansiyel aminolar olduğu için kıyaslama yapılabileceğini düşündüm. Yorumlarınızı bekliyorum?

15. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    efee,bir kere gripten antreman yapılmaz,hele nox hiç alınmaz.bunca senelik sporcusun böyle birşey yapmaman gerektiğini bilmen gerekirdi.pump ürünleri derken bünyeden bünyeye farkeder fakat bazen baş ağrısı yapabilir evet.facebook weider sayfasından weider kataloğuna bakarak amino nox sayfasında alginik asitle ilgili bilgi alabilirsin.
    amino nox ta animal nitro da kullanmış biri olarak amino nox diyorum kesinlikle.fakat çok daha pahalıya geliyor bunuda unutmamak gerek.

efee bunu beğendi.
  16. efee

efee Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    çok teşekkür ederim Angryhun :) supplementlerde fiyatları aynı nerdeyse.
    ben de animal nitro'yu kullanıp memnun kalmıstım. hatta iyide damar açıyo :)
    amino nox'un daha çok anabolik etkisi olduğu söyleniyor, nox etkiis nasıl?

17. efee

efee Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Agryhun çok merak ettiğim bir soru var, bunu senin cevaplayabiliceğini düşünüyorum.. nox ile tansiyon arasındaki ilişkiyi açıklarmısın? tansiyonsekliği yük damar çeperinin genişlemesi değilmidir? yani noxlar tansıyonu yukseltmesı gerekmez mı?

18. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    efe sarımsak genelde hep tansiyonu düşürmek için yenir.Sarımsakın da nox etkisi oldugu arastırmalarda sürekli belirtilmiştir.Bu orantıya göre nox tansiyonu yükseltmez diyebiliriz.

19. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    AngryHun'ın konu başlığında verdiği gazla dün sipariş ettim bugun elime geçti ve denedim :D
    animal nitro kullanıyordum lakin weider'i denememek olmazdı, içerik zaten harika,

haplar büyük ama adamlar öyle güzel yapmışlarki kaplamasını kalitesi burdan bile belli, o büyüklük gözünüzü korkutsada boğazınızdan geçtiğini bile anlamıyorsunuz bile, aspirin bile bundan fazla takılır boğazınıza emin olun,

spordan yaklaşık 45 dakika önce 4 adet aldım deneme olarak, antremanda animal nitrodan aldığım gücü sanki pek bulamadım daha çabuk yoruldum gibi geldi (belki işte çok yorulmuş olmamında etkisi vardır) pump etkisini çalışma esnasında anlık olarak hissedemedim lakin şöyle bir durum oldu çalışmadan sonra çalıştığım tüm kaslar sertliğini çok uzun bir süre muhafaza etti..,
    bu gerçekten bir çok kişininde istediği bişeydir yanılmıyorsam,
    ben biraz ağır kilolarla çalıştığım için antreman başına gün içerisinde 4 ten fazla almam gerektiğini biliyorum muhtemelen ozaman daha iyi etki edecektir, bu seferlik deneme amaçlı oldu gibi biraz.

sonuç olarak yüksek oranda orta vadede şiddetle etki edeceğini fiziksel olarak hissediyorsunuz,
    ilk deneme getirisi bunlardı devam ettikçe artıları eksileri yazarım,

AngryHun'a konu içinde teşekkürler güzel seçim...

Son düzenleme: 9 Şubat 2013
  20. kaank

kaank Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir-Antalya
    ürünü 2 antreman kullanıp etkisi görmedim diyenler var bu sihirli değnek değil tabiki de ürünün etkisi en iyi bittikten sonra anlasılıyor ürünüm biteli 3 hafta oldu bittikten sonra 1 hafta boyunca güç düşüşünü hissettim ürünü kullanmak isteyenler varsa tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş