Weider Amino Liquid

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

97,2%
  2. orta karar

2,3%
  3. başarisiz

0,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. gangboy

gangboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi weider!!!

2. pendik25

pendik25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar hocam bana oxymethalone verdi nasıl bi ilaçtir söylenenlere göre iran anabolu dıyorlar yan etkılerı nelerdır?kullayımmı benım vucudumda nelerı degıstırır yardım lütfen??

3. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Protein tozu aldığım yer hediye olarak 1 ampul weider amino liquid mega forte verdi bana.
    Antrenmandan önce yarısını içmemi söyledi,diğer yarısını başka bir antrenmanda kullan dedi.
    Ben bunu antrenmandan yarım saat önce mi alacağım,yoksa zaten sıvı olduğu için hemen antrenman öncesi mi alıyım?

4. fourmalite

fourmalite Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    super pump ile birlikte kullanıyorum...gayet iyi tavsiye ederim ...

5. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    Değerlere bakdığımızda cidden içeriği çok yüksek..etkili bi ürün olsa gerek..ama ne yazıkkı gerçekten maliyeti yüksek..

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Tadı bence berbat. Etki olarak whey ile kullanıldığında kasların belirginleştiğini ve sertlik kazandığını görebiliyorsunuz.

7. kaymaz88

kaymaz88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürün artık satılmıyormu acaba. Weider Amino premium Liquid ve mega forte olan versiyonları var. mega orte şimdilik çok geleceği için premium olanı alıcam ama ondada bu üründeki gibi glutamine yok:S

8. fsal10

fsal10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürünü bugün aldım. antrenmandan önce ve yatmadan önce alın diyenler var. yatmadanönce alanlardan uyku zorluğu çekenler var. antrenmandan hemen sonra alın diyenler var=) tam olarak kullanımı bilen biri yokmu acaba?

9. GFBurak

GFBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben bugün aldım tadı kötü ama bi dikişte içince sıkıntı olmuyo çok antremandan 15 dk önce ve antremandan hemen sonra kullandım gelişmeleri ilerleyen günlerde sizle paylaşacağım ancak tek sorum nitrotech kullanıyodum ona da devam etmeli miyim?

10. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  11. mky212

mky212 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Bu ürünün zararı olaurmu arkadaslar.
    ik defa kullandım bir d efa ant önce ve ant sonra 1/3 ölcek fakat ant sonrası alınca sabah kadar uyuyamadım bütün bedenimi ateşş bastı neredeyse sıcaklık inanılmaz dı .
    kalp krizi gecireceğim diye cok korktum birde kalp karaciğer ve böbreklerde bir hasar oluşturur mu ?

12. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Sağlık açısından zararı olmaz ,sen kendini piskolojik olarak şartlama ,placebo etkisine kapılma.

13. GFBurak

GFBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın Nitrotech Performance Series & Scivation Xtend BCAA kullanıyorum su an. Gecen sene bu ürünü kullanmıstım cok verim almıstım. Sizce eklemeli miyim yanına ve kullanımı ant. önce-sonrası olarak mı yoksa direk yatmadan önce mi yapmalıyım?

Son düzenleme: 18 Mart 2014
  14. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Kullanım şeklinde : 100 kilo üzeri için 3 ampül diyor.. Ben 101 kiloyum :) 3 tane mi almak gerek ? Bir de 2 farklı bilgi mevcut birincisi : antreman öncesi 1/3 antreman sırasında 1/3 ve antreman sonrası 1/3
    ikincisi : ant önce 1 ampül , antreman sonrası 1 ampül..
    Ben kafam fena karıştı..

Acil yardım rica ediyorum.. Salona geçeceğim :p

15. niyyat

niyyat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selamun aleyküm arkadaşlar kafama bı konu takıldı günde 10 yumurta oglen ve aksam 5 te olmak uzere toplamdada 450 gr kırmızı et tuketıyorum aynı sekılde gr bazlı degılde ıkı tabakta kepekli makarna tuketıyorum takvıye olarak bcaa+glutamin+creatının+arganıntoz aldım bana faydası olurmu ve ne şekilde kullanmalıyım yaklaşıkta 5 aydır antreman yapıyorum haftada 4 gün olarak

16. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Sabah yumurtaları yiyin :)
    Antreman öncesi Arjinin, antreman esnasında bcaa, yatarken creatin ile glutamini tüketebilirsin. Ciddi kas kütlen artar, toparlanma hızın gelişir, antreman kaliteniz net şekilde artar. İlave olarak bütçeniz uygun ise amino asit ve pre-workout kullanmanızı tavsiye ederim. Protein tozu yerine amino asit daha güzel olacaktır.

17. Emre32

Emre32 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Ben bunun 1000ml olanını aldım bugün tadı gerçekdede berbat ötesi.daha bugün ilk defa kullandım antremandn 15 dakka önce yarım antremandan sonrada yarım ölçek aldım umarım işe yarar.tat konusında berbat suyla karıştırıp içeceğim

18. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    ben 2x25ml'yi 250ml su ile karıştırıp yarısını antreman öncesi yarısını antreman sonrası içiyorum. tadı kötü değil. antreman sırasında da bcaa alıyorum 10 gram. 170 gram civarı karbonhidrat almama rağmen enerji olarak kendimi düşük hissetmiyorum. antreman sonrası protein shake almaktan daha pratik, sabah plastik bir şişeye koyup, akşam antremanda öncesi ve sonrası almak kolay oluyor. eve gelince protein shake almam üzerine 30dk civarı sürüyor. fiyatı pahalı sayılır. weider amino liquid artı bcaa yerine animal nitro da kullaniabilir.
    soğuk su ile karıştırınca serinletici etkisi var antreman sonrası.

19. Emre32

Emre32 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Sen 2 ölçekmi alıyorsun?? Fazla değilmi??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

20. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    amıno asit içinde uyarı bir madde yok preworkoutlardaki gibi. dozajını protein ihtiyacına göre ayarlayabilirsin, 25ml'de 12gram civarı protein vardı yanlıshatırlamıyorsam, 2 defa alınca 24gram yapıyor, sonra da whey + casein alıyorum, akşam yemek yemiyorum veya salata + protein yapıyorum günlük yediğim şeylere göre. öte yandan mali açıdan düşünürsek 1/2 ant öncesi ve sornası alırsan seni daha çok götürür.

Sayfayı Paylaş