Weider Amino 2200

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,6%
  2. orta karar

10,2%
  3. başarisiz

2,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. Ömer Furkan

Ömer Furkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İlginiz için teşekkür ederim,şöyle yapsam sizce nasıl olur,definisyon döneminde diyetteyim ant. 30 dk. önce 3 adet amino antremandan hemen sonrasında tekrar 3 amino ve hemen ardından 1 ölçek nitro tech sizce olur mu?Bu arada aklıma takılan bir konu var öğle,ikindi ve akşam tavuk göğsü ile besleniyorum whey proteinide var,doğal olarak protein miktarı bol oluyor artı olarak aminoda kullanırsam vücudumda yağlanma olur mu?

2. rus45

rus45 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum öncelikle rica ederim fikir verebildiysem ne mutlu bana. Ben şahsi görüşümü belirteyim, definasyon yapmıycağım için benim yağ saorunum yok( en azından ben şuan sorun etmiyorum) definasyon programının daha yoğun bir antrenman programına sahip olması gerektğini biliyorum hedef kasları parçalamak olduğundan dolayı daha çok efor ve kalori yakımı oluyor dolayısıyla tüm bu sebeplerden dolayı ve sürekli spor yapmanın kişinin metabolizmasını aktif tutmasından dolayı çok önemli bir sorun olmaz diye düşünüyorum, en azından olan yağları bile yakarsın. Asla yağlanma olmaz hele birde kardiyo yapıyorsun yani hiç dert etme bence antrenmanın bittiğinde " Bu gün hakkını verdim " diyorsan bana gıda takviyelerinden alabileceğin en iyi verimi alırsın inşallah demek düşer :))) bu arada bende 3 - 3 alıyorum synta-6 ve glutamini kombin yaptım bu sefer bakalım sonuç ne olur bekleyip görücez :)

3. GFB

GFB Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar, şu da bir gerçektir ki; aminoasitler olsun proteinler olsun vb, besin desteklerin kişinin bünyesinden, bünyesine fark gösterir. Şimdi X kişide göstermiş olduğu belirgin, belirtileri, X2 kişide göstericek diye bir kaide/kural yoktur. En basit örneği;

< 80 kg: 4 tablet
    > 80 kg: 6 tablet
    > 100 kg: 8 tablet alınız.

Diyor, neden? Çünki; bünyeden bünyeye fark gösterir. Düz mantık şekilde fikir üretmek yanlış olur. O nasıl olur bu nasıl olur diye hezeyanlar etmek boşuna diye düşünüyorum. Deneme/yanılma yöntemiyle bunu fark etmeniz en sağlıklısı. Esen kalın.

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Bünyeden ziyade kişinin kilosu göz önünde bulundurularak tavsiye edilmiş buna ek olarak kişinin ne kadar sert antreman yaptığı ilede alakalıdır .

5. Ufuk_

Ufuk_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel işletme Üretim
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürünü almak istedim. Yalnız bana 3 ay gibi bir süre antrenman yapmamı sonrasında bu ürünü kullanmamı söyledir. Firma ismi söylemiyorum ayıp olmasın diye bu konu da bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba ?

6. mert0891

mert0891 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3

bigi için çok teşekkürler bende arkadaş gibi iklem arasında kalmıştım tam üstüne geldi peki antremandan önce ve antremandan sonra kaçartane kullanmamı lazım

7. mert0891

mert0891 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    boyum 175 kilom 77 antrema öncesi ve sonrası kaç tane almam gerekli birde kilo artışı olurmu rica etsem bilgi verirmisiniz unıversal 2700 ile weıder 2200 arasında kaldım kafam çok karışık deneyımınıze ve bilgilerınıze ihtıyacım var

8. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    amino ilemi kilo artısından bahsediosun yoksa yazarken yazdıklarını sıldınde bumu kaldı beslenmede

9. mert0891

mert0891 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    evet amino alırsam kilo artışı olurmu bide ıkı marka arasından hangısını secmek daha ıyı olur antreman öncesi ve sonrası kaçtane almam gerkiyor yardımcı olursanız sevinirim
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Mayıs 2014 ---
    hangı sıte

10. mert0891

mert0891 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    weıder 2200
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Mayıs 2014 ---
    universal 2700 ve weıder 2200 arasında yoğun takıpplerimden ve kullananların dneyımınden yola çıkarak weıder 2200 almyı düşünüyorum yalnız ramazan ayı yaklaşıyor bende oruç tutcam sporada ara verecem 1 ay kadar halıyle aldığım amıno asite de sporu ve amıno asıtı bırakıp 1 ay sonra tekrar başlasam gelişimimde bı sıkıntı olurmu yanı boşa almış olurmuyum

11. bombacı

bombacı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    dostum aradan 1 senenden fazla geçmiş yorum yapalı ama 2700 hç bi verim alamadım desem yeridir. ancak universal glutamine işe yaradı gercekten

12. necokyar86

necokyar86 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    bu nasıl bir haptır ya yarıya böldüm yine yutulmuyor dörde böldüm yine boğazda kalıyor resmen işkence bu hapı içmek bari faydasını görsekte bukadar uğraştığımıza değse

13. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Dişlerinle Parçala.

14. necokyar86

necokyar86 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    benim anladığım kadarıyla en az 1 senelik düzenli spor geçmişi olup belli bir kütleye sahip sporcuların kullanmasında fayda var diğer türlü gereksizmiş onu anladım.

15. BeWater

BeWater Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    1 aydan beri weider premium whey kullanıyorum şimdi weider amino 2200 le kombine atmeyi düşünüyorum

16. gorkemkilic

gorkemkilic Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    protein tozu yerine bunu kullansak fayda gorur muyuz kas insaasi icin?

17. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Yeterli proteini besinden alırsan ki doğrusu budur evet

18. gorkemkilic

gorkemkilic Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürünle birlikte hangi wheyi önerirsiniz? diet dönemindeydim kas kütlesi kazanıp yağ yakmaya çalışıyorum.

19. burak35ksk

burak35ksk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar kesinlikle Weider ürünlerini her siteden almayın özellikle pro.... 7 denen firmadan ürün aldım resmen zehirlendim ve ürünü geri yollamama rağmen firma bu konuda bana yardımcı olmadı.

20. sahinakdeniz052

sahinakdeniz052 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünleri Satın almadan önce sipariş vereceğiniz siteleri iyi araştırın. Son kullanma tarihlerini sorun telefonla. Ucuza kaçmak için sağlığınızdan olmayın.

Sayfayı Paylaş