VPX NO Shotgun

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve diez tarafından 29 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 31
    49,2%
  2. Orta Karar

oy sayısı 24
    38,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 8
    12,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 42 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bir çok Nox ürünü denedim.
    Shotgun hakkında görüşlerim:

Ben bu tür ürünlerde uyku konusunda genelde sorun yaşarım ancak bu üründe bir sorun yaşamadım.
    Özellikle kardiyo esnasında ürünün etkisini rahat bir şekilde hissettim.

Ürün bir çok nox ürününde olduğu gibi yine vücudumun farklı yerlerinde karıncalama olduğunu kısa sürede hissettiriyor.
    Bir çok ürüne göre bence içimi çok daha rahat, kullandığım aroma exotic fruit. Bu aromanın meyve ile pek fazla alakası olduğunu düşünmüyorum, tadı daha çok badem ezmesine yakın :)

Kafein oranı daha düşük olduğunu hissediyorum. Bu konuda hassas olanlar bu ürünü düşünebilirler.
    Nano Vapor ürününden ben daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

Artıları:
    - Yan etki hissetmemem (karıncalama dışında)
    - Tadı bence gayet başarılı (N.O Xplode, Superpump ve Jack3d aromalarından bence kesinlikle daha başarılı)
    - Pump etkisini rahatça hissettiriyor

Eksileri:
    - Fiyatı yüksek
    - Servis miktarı çok az.
    - Çok fazla köpürüyor

Merak edenler için:
    Bu ürün BB sitesinde 10 üzerinden 8.6 puan almış bir ürün.

MuscleTech Nano Vapor 6,8
    Superpump 8,2
    No Xplode 7,5 puan
    Jack 3d 8,8

İyi forumlar

AngryHun bunu beğendi.
  2. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Ayrıca eklememiz gereken bir artısı da içinde 18 gr. protein olması, yani idman öncesi hem N.O. hem de Protein alıyorsunuz idman esnasında yıkım en aza iniyor. Bence harika bir ürün, Jack3d yi yarıda kesip bunu kullanmaya başladım ve hala vazgeçemedim.

Despo bunu beğendi.
  3. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Jack3d dan daha ıyı dıyorsun ?

4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    Jack3d standart nox ürünlerinden ayrı tutulmalı bence.çünkü doping içeriyor.bir noxplode bir super pump 250 ile kıyaslanmamalı diye düşünüyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:44 ----------

içindeki protein 9,660 mg değil mi.18 gram nerde yazıyor göremedimde.

5. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    AngryHun bunu beğendi.
  6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    yanlış yere bakmışım kusura bakmayın.yanlız şimdi bb.com a baktım,oradada 20 gözüküyor :)

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Aromadan aromaya değişiklik gösteriyor. Exotic fruit aromalı üründe 20 gram protein gözüküyor. Bir porsiyonu 23 gram, diğer aromalar 21 gramda 18 gram.
    Enteresan :)

AngryHun bunu beğendi.
  8. FRANKCEO

FRANKCEO Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Şekerden arındırılmış bir ürün ve sadece performans arttırıcı içeriği değil aynı zamanda yüksek kalitede kompleks bir ürün. İçeriğinde farklı proteinler içeriyor.

Bir servisinde kazein proteininden tutun, izole whey proteini ve en önemlisi Hidrolize whey bulunduruyor. Ayrıca BCAA olarakta 6,16 gram sadece 1 porsiyonda bulunuyor.

İçeriğinde bulunan creatine gluconate, creatine taurinate, creatine monohydrate, l-citrulline malate, bis picolinato oxo vanadium [BPOV], CEX [creatine ethyl ester HCL], di-l-arginine malate, MTBpump [magnesium tanshinoate B], di-na creatine phosphate tetrahydrate, gamma-butyrobetaine, gamma-butyrobetaine ethyl ester antrenman esnasında kullanıcılara hem güç artışı hemde dayanıklığı arttırmakta yardımcı oluyor.

İçerğinde ki beta alanine kasların oksijenle dolmasını sağlarken yorgunluğu ve laktik asit birikiminin hızla kaybolmasına yardımcı olur.

Bu ürünün içeriğinde ayrıca yağ yakıcı formülde bulunur: (caffeine anhydrous, beta-phelylethylamine HCL, r-beta-methylphenylethylamine HCL, L-tyrosine)
    Kısacası yağsız kat kütlesi için HARİKA bir ürün diyorum. Kesinlikle diğer NOX ürünlerinden içeriği daha güzel.

9. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Kullanan arkadaşlar, hangi sıklıkta kullanıyorsunuz? Mesela 2 ay alıp 2 hafta ara vermek gibi ya da ayda bir 1 hafta ara vermek gibi???

10. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    1 kutuyu bir ayda bitir sonra daha kullanmak istersen diğer kutuya 2 veya 3 hafta sonra başla

11. atadereli

atadereli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar, bu ürüne yaklaşık 10 gün önce başladım ve olumlu sonuçlarla karşılaştım. 10 gün öncesinde bench presste 80 kiloyla zorlanırken dün 100 kiloya çıktım. Tabi yemek düzenimi de orantılı ve besleyici şekilde arttırdım. Bunun yanında Exotic fruit aromalı kullanmaktayım tadı gerçekten berbat ve köpürmesi fazla ama sonuçlar olumlu :)

12. Maniac_Lord

Maniac_Lord Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum sen berbat tad görmemişsin, superpump 250 fruit punch aromalı olanından bir içte gör farkı :) Bence tadı mükemmel. Etki süresi superpumptan daha iyi. Ayrıca şunu farkettim, superpump 250 kullandığım zamanlarda ağırlık kaldırıken kalbim deli gibi atıyor, nefesim kesiliyordu, çoğu zaman kalbimin yavaşlamasını bekliyip öyle devam ediyordum. Ancak no shotgunda öyle birşey olmadı ve güç artışı aynıydı. Fiyatı biraz pahalıda olsa bence gayet iyi bir ürün :)

13. maestro1903

maestro1903 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin de miğdenizi bu ürün rahatsız ediyorsa benim tarifimi kullanabilirsiniz , kullanmak istediginz ölçekde No-Shoutgun Elmasuyu ve soda ile çalkalayıp içiyoruz afiyet olsun .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:52 ----------

*************VPX No-Shoutgun Vs MP Assault****************

Merhaba arkadaşlar ben iki ürünü de kullanmış biri olarak buraya sizi de kendi fikirlerimle aydınlatmak için yazıyorum şimdi öncelikle assault için spor öncesi yarım scoop , no shoutgun için 1 scoop kullanmanız gerektigi belirtiliyor ama antreman agırlıgınza göre bunu x2 yapabilirsiniz

Assault gerçekten inanılmaz bir pump etkisi yaratıyor vucudunuzdaki karıncalanmayı ve patlamayı içtikden 15-20 dakka içerisinde farkedebiliyorsunuz tadı da güzel sayılır , içtikden sonra adete yerinizde duramıyorsunuz kaldırdıgınız agırlıklarda NoShoutgun'a göre daha çok artış oluyor ama tabi ki iki ürünün yarattıgı pump arasnda inanılmazda büyük bir fark yok gerçekten kullanıcısını üzmeyen bir ürün.

NoShoutgun
    Spor öncesi kullanımda performansınızı arttırdıgı inkar edilemez bir gerçek ama spordan yaklaşık 30-40 dakka önce kullanmama ragmen bende patlama noktalarını daha çok sporumun ortasındayken yaşatan bir ürün , içinde yanılmıyorsam 12 tane farklı kreatin sentezi ve aynı zamanda protein de bulunuyor yani içerik olarak assaulta göre daha hızlı bir kas gelişimi sağlıyor ama 2-3 scoop alıcaksanız dikkat edin gerçekten miğdeyi inanılmaz rahatsız ediyor hatta bazen kullandıktan sonra soda içmek zorunda kalıyorum vs.

Tercih size kalmış iki ürünüde kullanıyorum (1 hafta 1i 1 hafta 1i gibi) ikisinden de çok memnunum .

AngryHun bunu beğendi.
  14. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    noxplode ile bu ürün arasında kaldım fakat sanırım bu ürünü alıcam.şu an jack3d kullanıyorum ve verdiğim paraya acıdım resmen.1-2 hafta içinde umarım spora dönüş yaparım ve 1 ay sonra falan da bu ürünü alır,buraya yorumumu yaparım.

khephnes bunu beğendi.
  15. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Kullanmaya basladiktan sonra yorumlarini yazarsan sevinirim Revolt. Ben de cok uzun zamandan beri Shotgun denemek istiyorum, hazir nakit durumum yerindeyken alabilirim. Ancak diger NO urunleriyle karsilastirildiginda fiyat farki fazlasiyla mevcut. Ozellikle C4, Assault gibi urunlerle.

16. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bu ürün sanırım mikronize değil.
    c4 de kullandım tek kullanımlık ve şu an da jack kullanıyorum.jack3d den 2 ölçek + powerade ile karıştırınca biraz etki alabildim o kadar yani pek yaramadı bana.nitekim c4 de öyle.tek kullanımlık paketini aldım antrenmana girdim.heba oldu antrenman.mikronize n.o'lar bana yaramıyor sanırım.bu ürünü denemeyi istiyorum.bakalım inşallah bi sorun çıkmaz da alabilirim ve yorumlarımı esirgemem :)

17. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ürünü bugün supplement dükkanlarına geliş fiyatı olan 130 tl ye almış bulunmaktayım,zamanla tecrübelerimi buradan paylaşırım.

moothy bunu beğendi.
  18. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ürünü dün akşam 19:45 gibi 1 ölçek olarak tükettim.tozun kokusu şurup kokuyordu,tadıda bildiğiniz küçükken içirilmeye çalışılan şuruplardan.karışma konusunda iyi karışıyor fakat kreatin olduğundan dolayı çözeltinin içinde uçuşan küçük parçaları görebiliyorsunuz.şeffaf çok hafif sarımsı bir renge sahip su ile karıştırınca.ilk çalkaladığımda shakerın %20 si çözelti %80 i köpüktü.10 dakika bekleyince %70 çözelti %30 köpük kaldı.ürünü içtikten sonra o köpükleride içmek için biraz uğraşıyorsunuz.ürünün performansı hakkında daha sonra yorum yapacağım.uyku sorunu olanlar için de bilgi vereyim.gece 01:15 gibi yattım ve hiçbir sorun yaşamadım uyku konusunda.çok eskiden bsn noxplode kullanırken saat 17:00-18:00 gibi ürünü alsam bile gece 03:00 e kadar uyutmadığı oluyordu.uykusuzluk problemi yapmasından korkanlara tavsiye edebileceğim bir ürün.

Dexter_Morgan ve moothy bunu beğendi.
  19. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    idman perfomansın nasıldı peki
    odaklanma,enerji konusunda hissedebildiğin birşey oldumu

benimde var 1 kutu duruyor kenarda,sıra gelmedi :)

20. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    enerji için ürün arıyorum bende bunun ile Assault arasında kaldım yorumlar 2 sinede olumlu ne yapsam bilemedim :)

Sayfayı Paylaş