Uyku ve halsizlik sorunu +1 bonus soru

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Acemiyimm tarafından 1 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Acemiyimm

Acemiyimm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle usenmeyip okuyan herkeze tesekkur ederim. Yas 18 lise son um kilo 55 civari boy 1.74 , yurtta kaldigimdan yemek duzenimi degistiremem , lise son oldugum icin salona da gidemem ( hic gitmedim aslinda :D) sorunum uyku duzeni ve halsizlik soyle aciklayim . Saat 10 da girsem yataga 12 ye kadar zaten uyuyamiyorum 7 de kalksamda 6 da kalksamda basta enerjik olsamda kahvalti yapip okula gidene kadar 0 laniyor enerjim . Okulda derslerde tenefus arasi uyusamda gene uykulu yurda donuyorum yurttaki etutdede yine halsizlik uyku hali merak ettigim konu ise basit yurtta yapabilcegim (+hafta sonu) basit hareketlerle halsizligimi atabilirmiyim , hastaneye gidince herseyim normal cikiyor en sonunda adamlar piskologa yonlendirip depresyon ilaci verip yolluyorlar :D ayrica bi sorunum daha var baska nerde paylascagimi bilmedigimden buraya yazabilcegimi dusundum . Gomlek giyenlere ozeniyorum ama ben giyince gomlegi dolduramiyorum cok komik goruntuler ortaya cikiyor asil sorun şu ki adam pantolonu gomlegin uzerine giyiyor (< biraz garip anlatim oldu ) ama ben yapinca cirkin goruntuler olusuyor yani pantolonun onu duz olmuyor bunu ic camasiri ile alakali olarak goruyorum belkide pantolonun kesimi ile alakalidir cozum onerilerinizi bekliyorum ornegin sunun gibi giymek istiyorum >[​IMG] :rolleyes:

2. Son bar bükücü

Son bar bükücü Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Halsizlik psikolojik bi durum enerjik olman lazım bende eskiden öyleydim çok doktora gittim bişey değişmedi sinüzittendir dedim alakası bile yok şu anda var ama enerji full bide kafana göre insan yoksa yanlızlıktandır

3. Acemiyimm

Acemiyimm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun icin tesekkur ederim . Bazen diyorum kendime gecmisi takma kafana bugun senin sabah erken kalkip hazirlaniyorum tabi gunun heyecani ile zipliyorum yataktan sonra okulda gene uyukluyorum :D Gaza geldim erken yatip yarinimi guzel gecircem . (Sizde guzel gecirin kiymetini bilin:D} konuyla alakasiz oldu ama affedin beni:rolleyes:

4. Son bar bükücü

Son bar bükücü Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Hayat kötü yaşamak için çok kısa hayallerine giden yoldan şaşma imkansız diye bişey yoktur kendine mazeret bulma şimdi yat yarın sabah soğuk suyla bi duş al gününü güzel geçir canını sıkma
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Ekim 2017 ---
    Okulda benimde başım ağrır ama yapcam bişey Yok bundan şikayet etceğime bişeyler yapmaya çalışmak lazım

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Yapamam la başlayan hiç bişi yapamaz. Git ağla. Yapıcam dediğin zaman gel bakarız.

6. Savash

Savash Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Slim Fit gömlek tercihin olsun, büyük ihtimal büyük beden pantolon, gömlek giyiyorsun.
    Eğer okursan takım elbise üzerinde nasıl durmalı ile ilgili bir link : http://www.blank-mag.com/content/the_man/takim_elbise_kurallari_2420.aspx

Resim gönderirsen kıyafetin hakkında daha sağlıklı bir yorum yapabilirim.

Son düzenleme: 10 Ekim 2017

Sayfayı Paylaş