USPlabs OxyELITE Pro

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve zigbog tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

49,7%
  2. Orta karar

36,5%
  3. Başarısız

13,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 121 üye.
  1. dreamcar

dreamcar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bence de en etkili yağ yakıcılardan birisi, ama yan etkileri biaz fazla geldi bana, ne zaman aldıysam ayaklarımı boslukta yuruyormus gıbı hıssedıyorum.
    yoruldugunuzu anlamıyorsunuz. hafıf bas donmesı de yapabılıyor baslarda

bebeqte5tur bunu beğendi.
  2. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    dostum yaptığım deca , testo kürü bana büyük bir patlama yaşattı , ama bir başka arkadaşım 3 kilodan fazlasını alamadı kuvvet artışıda yok, adamın böbrek korteksinde sorun var, steroitlerden verim alamıyor. bu sadece bir örnekti, herkeste marijuana aynı etkiyi mi yaratıyor, aynı ürünü biri içiyor kafam hala açık diyor biri içiyor ben uçtum tamam diyor. sarı kantaron extract örneğinide veriyim, tıpta yatıştırıcı olarak kullanılan bir etken madde var muhteviyatında bu otun, adamlar sitelerde deli gibi bahsediyorlar yok şöyle sakin yapıyor yok böyle uyutuyor 60 mg yetiyorda 100 fazlada, 500 mg aldığım halde tık yoktu. farklı bir marka almayı denedim , 10 tablet aldım artık etkisini görmeye başlamıştım. ha bu arada 200 mg kafein seni etkilemezken yaşlı anneni yada babanı bayıltır, dene istersen hani kişiden kişiye değişme hikayesini sana anlatmamamız lazım ya o yüzden söylüyorum. ayrıca bu agresifliğinide kendine sakla senden bir cacık olmaz

Üye adıyla hitap ediniz!

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Temmuz 2014
  3. ismailllife

ismailllife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sen
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Temmuz 2014 ---
    sen patlamaya devam et senden bi cacık olmamıskı deca dan tes. bahsediyosun...

Üsluba dikkat ediniz!

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Temmuz 2014
  4. behemoth35

behemoth35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba amerikadan arkadaşım zayiflamak için Pro Supps DNPX II almış bana ve kendisine ben tam guvenemedim ürünle ilgili bilgisi olan var mı acaba?

5. burakkaytez

burakkaytez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba
    spora yeni başlayan ve göbek bölgesindeki o simit denen can sıkıcı şeyden oldukça şikayetçi olup yardımlarınızı bekleyen bir üyeyim
    aslında genel olarak kilomda bi problem yok , tek problem göbek !
    gömlek giyemez oldunm. ayaktayken çok bir problemim yok gibi duruyor ancak oturunca gömlek düğmeleri patlıyor resmen :)
    sosyal hayatım bozuldu .

bütün araştırmalarım rağmen hala hangi suplement tipini almam gerektiğini hangisinin kısa sürede etki edeceğini bir türlü tam olarak anlayamadım.
    çünkü ;
    Cla nın çok iyi olup carnitine le beraber kısa sürede etkli olduğunu söyleyen de , kısa sürede değil uzun vadede etki ettiğiniz söyleyenler de var
    Hydroxycut için de ölüme bile sebebiyet verdiği ve önemli yan etkileri olduğu ve kısa sürede sonuç vermediğini söyleyenlerde var tam terisini yorumlayanlarda . .
    sizce ?
    spor la beraber hangisi yada hangileri kullanılırsa en kısa sürede sonuç alınır ..
    - Cla + l-carnitine mi ?
    - Hydroxycut mi
    - animal cuts mu?

ilginiz ve bilgilendirmeleriniz için şimdiden teşekkürler

6. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    CLA ve L-carnitin'e artık olarak Oxyelit Pro , LipoRush, Methyl Drive,Animal cuts ve Hydroxycut gibi bir çok thermojenik yağ yakıcı kullanmış birisi olarak söyleyebilirim ki bu tip supplementler spor ile birlikte kullanıldığında kısa sürede etkili olurlar Cla ve L-carnitinden daha güçlüdürler. Kutu adetleri 60 ile 90 kapsül arasında değişir yani bir ve bir bucuk aylık kullanımları mevcuttur. Metyhl drive ve Hydroxycut dan hiç verim alamadım ama Liporush ve Oxyelit Pro dan çok memnun kalmıştım kısa sürede 10-12 kg vermiştim ama malesef kutu bitince ara vermek gerekli ve bu arada ne kadar diet yaparsanız yapın vücud kendini toparlıyor ve verilen kilonun yarısını alıyorsunuz ayrıca yan etkileride azımsanmayacak kadar fazladır bu yüzden Oxyelit Pro içeriği yüzünden kaldırılmış yerine yeni formul ile piyasaya sürülmüştü.Kullananlar arasında karaciğer yetmezliğine kadar gidenler olmuş, kalp ritmi bozulanlar da olmuş.. Tabiki her bünyede aynı yan etkileri ve pozitif etkileri görülmeyebilir mesela bende sadece asabiyet ve yorgunluk yapmıştı. Bana göre eğer bir kişi ideal kilosuna yaklaşmış ise ve kilo kaybı durma noktasına gelmişse kullanabilir. Uzun vade fit kalmak istiyorsanız iki şeyi hayatınızdan hiç bir zaman çıkartmamalısınız birincisi kardio , ikincisi ise vücud tipinize göre bir diyet. Unutmayın ki o simit bir günde olmadı ve bir günde de geçmeyecek.

Ozkan44, sinful ve UĞUR YES bunu beğendi.
  7. ozlem24

ozlem24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar sayfaya yeni üye oldum sayılır. Aslında hardcore elite araştırırken üye de oldum. 10 gün kadar kullandım yağ yakıcı yi şimdi yeni üye olduğun salonda ki hoca oy elite pro yu önerdi en iyisi olduğunu falan anlattı. Ben daha önce de yağ yakıcı kullandım ama hardcore elite kadar etkisini görmedim açıkçası. Şimdi hardcore elite bırakıp direk oxyelite pro ya mi gecsem. Sizin fikriniz nedir bu konuda

8. medceza

medceza Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yanlis yönlendirmek istemem ama oxyelite in eski versiyonu çok iyiydi.eski formülde yasakli maddeler vardi.yeni versiyonda bunlar iptal edildi diye biliyorum.Hardcore elit hakkinda bilgim yok.bence hordcore u bitir etkisi göremezsen bu ürünü al.

9. ozlem24

ozlem24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bnde öyle düşündüm hoca direk bırak buna başladı dedi bu günde 1 tane aldım akşam da 2 tane alacam spor öncesi.Olmadı yarın tekarar hardcore elite donerim
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Mayıs 2015 ---
    Bana verdiği oxy elite pro nun yasakli olduğunu söyledi ama yeni versiyonu olduğunu söylemedi bugün iyice ogrenirim teşekkürler

10. medceza

medceza Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Eski versiyonuysa sonuna kadar bende tavsiye ederim.ortalama 10 uyem de gordum.kutuyu bitirdiklerinde 10 kilo ya kadar kilo verdiler

11. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    İçeriğine bakın. DMA varsa eski versiyonudur.

--- ERA ---

12. ozlem24

ozlem24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    DMA derken?
    içeriğinde mi

13. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Dimethlyamine

--- ERA ---

14. ozlem24

ozlem24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Maalesef yok o zaman bu yeni versiyonu oluyor ha?

15. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Evet yeni versiyonda Çıkarıldı. Zaten şu anda oxyelite yok. Yerine epi burn çıktı.

--- ERA ---

16. ozlem24

ozlem24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Elimde olan da oxyelite pro süper thermo yazar neyse aldık artık Teşekkürler

17. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Bol şans. Biraz da boğazını tutarsan olur.

--- ERA ---

18. ozlem24

ozlem24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13

19. ozlem24

ozlem24 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bn oxy elite pro nun Yeni versiyonu ile beraber 4 5 tane daha ilaç alıyorum. T3, anavar , clambiterol, metformin tablet, Cor asprin , bcaa ayrıca vitamin de alıyorum. Genelde tek başılarina ise yaramıyorlar. 1 ay sonunda ne olacak gorecegiz

20. ersaydin

ersaydin Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    1 aya çıkarsan Görüşürüz ...

--- ERA ---

Sayfayı Paylaş