USPlabs JACK3D micro yeni versiyon

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve brhmcr tarafından 14 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

urun sizce nasil?

1. Basarili

oy sayısı 16
    72,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 4
    18,2%
  3. Basarisiz

oy sayısı 2
    9,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

YASAKLI ÜRÜN

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Mayıs 2013
    onbir ve Danny Boy bunu beğendi.
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Urunu kullanan arkadaslarin yorumlari neler? Benim Polonya'da kullanan arkadaslar ozellikle eski versiyonu kullananlar yeni vesiyondan epey memnunlar. Assault, C4 , no-xplode da 2-3 olcege cikanlar bile maks.1.5 olcek aliyorlar ve etkiden bahsediyorlar. Forumda kullananlar ne dusunuyor?

3. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    kullanan varmi ? sosyal satis sitelerinde 100-140tl arasi fiyata satiliyor turkiyede ama orj mi sahtemi bilinmez.

4. Narthyard

Narthyard Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Hocam, malum sitenin forumunda da, başkaları içerisindeki 1.3 DMAA çıkarıldığı için stim yani uyarıcı içeriğinin etkisiz olduğunu söylemişler eskiye göre ve bu da genel performansını etkilemiş diyorlar. Başka yorumlarda ise beğenenler var ama beğenmeyenler daha çok eskiyi kullananlar arasında. Tabii bu demek değildir ki, ürün etkisiz. Açıkçası sipariş edeceğim ama yüksek kafein toleransım olduğu için kararsızım.

5. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yurt dışından gelirken yanımda getirdim bu ürünü. Pre-workout olarak daha önce sadece 2 kutu MP Assault kullanmıştım. Şu an için sadece omuz günümde denedim Jack3d yi. Açıkcası MP Assault'da sanki daha fazla pump etkisi hissetmiştim. Ayrıca antremana daha fazla odaklanabiliyordum. Sanki bir konsantrasyon etkisi vardı. Jack için henüz emin değilim. 3-4 antreman sonra daha net olarak bilgi verebileceğim

6. trenbolone

trenbolone Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    pek fazla nox ürünü kullanmadım ve bu ürünü büyük bi beklentiyle aldım. fakat tam bi hayal kırıklığı oldu benim için pump odaklanma güç artışı bunların hiç birini yaşamadım

7. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de bir kutuyu bitirmek üzereyim. Çok net bir şekilde söyleyebilirimki MP Assault bu üründen çok daha etkili olmuştu bende. Tabiki jack3d de işe yaramıyor diyemeyeceğim. 1 ölçeği biraz az geldiği için bir buçuk ölçek şekilde kullanıyorum. Bu şekilde 30 servis çıkıyor. Pump etkisinden memnunum ancak dediğim gibi bir Assault değil. Özellikle Assault'ta hissetiğim konsantrasyon artışı konusunda jack3d'de bir verim alamadım.

8. golot

golot Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ürünün eski versiyonunu kullandım, şuan da devam ediyorum mp assault gibi odaklanma olmasa da güç artışı olarak assaulttan daha iyi. Tabi ki bu dediklerim önceki versiyonu için.

9. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    2 haftadır kullanıyorum, açıkcası memnun kaldığımı ifade edebilirim.

daha önce kullandığım c4 ile mukayese edersem, az-biraz c4'ün gerisinde. ancak pump etkisi, güç artışı gibi noktalarda c4'e yakın. Odaklanma ve spor yapma uyandırma konularında c4 belirgin derecede iyi.
    genel itibariyle kullanılmaya değer. Gelecek hafta başında microya ara verip, yeniden c4 dönücem 1.5 haftalığına.

10. Nocturnal Migration

Nocturnal Migration Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yurtdisindayken kullandim, cok etkili.

11. ottontw

ottontw Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    ben memnunum 45 servis 2 ay oldu hala bitmedi sadece yorgun hissettiğimde alıyorum müthiş bi patlama yapıyo

12. yıldırımemre

yıldırımemre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    mayıs 10 trye gelıcem.20 aadet getrmeyı dusunuyorum.ılgılenenler msj atabılır

13. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    ben bu urunu 2010 da yurtdisindayken kullandim 3 4 kutu falan. belli bir sure sonra vucut alisiyor ama harika enerji veriyor.formulu degismediyse iyi biir urun.

Sayfayı Paylaş