Universal Nutrition Ultra Whey Pro.

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 150
    54,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 110
    39,9%
  3. Basarisiz

oy sayısı 16
    5,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 80 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Universal Nutrition Ultra Whey Pro

1 porsiyonda 22 gr protein...

BESLENME BİLGİLERİ
    Her Bir Servis içeriği (1 servis 30 gr) % Günlük Değer Kalori 116 kcal - Yağ 1.5 gr 2 % Kolesterol 35 mg 12 % Karbonhidrat 3.5 gr 1 % Şeker 3 gr - Protein 22 gr 44 % Kalsiyum 88 mg 9 % Fosfor 79 mg 8 % Sodyum 65 mg 3 % Potasyum 166 mg 5 %

Son Kullanma Tarihi: 27.08.2011
    Kullanım Şekli:

1-2 hafif tepeleme kaşığı seçtiğiniz 6-12 ons içecekle karıştırınız. Antrenman günlerinde antrenmandan 45 dakika sonra 1 servis ve diğer servisi de öğünler arası olmak üzere günde minimum iki servis alınız. Antrenman yapmadığınız günlerde öğün aralarında en az 1 servis alınız. En iyi sonuç için blender kullanınız.

yakuza35, mourndare, batgun ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü kullanan varmı acaba nasıl etkisi almayı dusunuyorum.....

3. Saunzor

Saunzor Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist
    Universal markasına zaten yorum yapılmaz, kullanılır. Düşük kalori içeriği var diyet dönemleri için güzel çözüm olur. En uygun fiyata sanırım forumun sponsoru var.

4. ocacxalu

ocacxalu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Bulgaristan Varna
    bugun aldım...almak isteyen arkadaşlara etkilerini yazarım..
    ama bununla birlikte amino asit kombinasyonu yapıcam..sadece onun etkisi olmicak sanırım..ama iyi olursa tavsiye ederim...
    saygılar..

5. Saunzor

Saunzor Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist
    Yazarsan çok iyi olur. supplementler.com dan siparişi verdim ancak ödemeyi henüz yapmadım. Kaça aldığını öğrenebilir miyim?

6. ocacxalu

ocacxalu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Bulgaristan Varna
    net Wt. 2 Ib. (908gr) ben bunu 48 $ a aldım..siparisin fiyatı nedir??fiyat karsilastıralım..
    aldıgım yerdeki bayan,eger temiz kas yapmak istiyosan bunu kullanmalısın dedi..sebebi diğer proteinlere gore daha düşük kalorili olması..ve bende mantıklı buldum zaten..sen ne düşünüyosun ??yani temiz bi hacim yapmak en güzeli,sismek yerine..

7. Saunzor

Saunzor Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist
    Bulgaristanda yaşadığın için fiyat karşılaştirmak yanlış olur. Türkiye bulgaristandan daha pahalı, bu nedenle ülkemize bulgaristandan bir çok supplement gelmekte. Doğru söylemişler, kalori oranı düşük.

8. ocacxalu

ocacxalu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Bulgaristan Varna
    dolarda aldı başını gitti zaten..ama sana bişey diyim artık o kadar ucuz değil eskisi gibi burası...herşey pahalandı..
    protein hakkındada şunu söylim gerçekten işe yarıyor..Daha fazla çalışmak istiyosun en sonuna kadar..halsiz olman önemli değil..
    ama ben aminoda alıyorum birlikte ikisinin etkisi dahada iyi haliylen..
    eğer gerçekten temiz hacim istiyosan şiddetle tavsiye ederim..ama ben su ile karıştırıyorum.çünki süt gaz yaptı ve daha da yapmadım yani..antremandan 45 dk.sonra ve gün içinde öğün arası olarak kullanıyorum şuanlık..böyle yazıyordu??

9. Saunzor

Saunzor Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist
    Yeni aldın kısa sürede yorum yapabilmen ilginç :) Tadını beğendim.

10. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    hani kapağı açtıktan sonra üzerinde 'sealed for your protection' yazıyor ya, o kağıt çok kolay mı açılıyor? ilginç bir soru biraz biliyorum ama.. tadı nasıl? normal vanilla wheyden biraz garip benimkinin tadı. ha bir de bi bardak suya koydum karışmadı. gnc whey bile daha iyi karışıyodu bu resmen karışmadı bende. amerikan pazarından aldığım için sahteden korkuyorum. sizde de böyle mi?

Son düzenleme: 2 Nisan 2008
  11. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Bu ürün yeni bir ürün mü? Öyleyse son kullanım tarihinin geçmiş olma olasılığı yok değil mi?

12. ocacxalu

ocacxalu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Bulgaristan Varna
    evet yorum yapabilirim çünkü ben bb baslar baslamaz almadım proteini 3 ay sadece gittim sporumu yaptım agırlık kaldırdım hicbirsey kullanmadan..ee kullanmaya baslayalı bir hafta oldu izin verde farkı rahatlıkla soyliyim..:) kısa bi süre olması önemli değil..anlatabildim umarım.. herkezede tavsiye ederim tadıda 10 numara..rahat da karışıyor bence :)

13. chat_ra

chat_ra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatlar çok pahalı ben adanada oturuyorum ve 45 ytl ye prolab alıyorum 32 grda 24 gram pretein var karşılaştırıyorumda bu özellikte bu fiyata başka marka yok

14. sovalye82

sovalye82 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ben kullandın çok memnunum 2200 gr ile yaklaşık 4 kilo kas aldım tabii yedikleriminde faydası var tavsiye ederim

15. luciano

luciano Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Ne kadar sürede 4 kilo kas aldın ?

16. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bugün anneme ilaç almak için izmir atakent civarında anayol üstünde bir eczaneye gittim, ismi lazım değil. Eczanede animal'ın ve universalın ürünleri vardı.

İlaçları alırken oradaki hanıma universalin wheyinin fiyatını sordum, hemen listeyi getirdi ve 900 gramlığından başlayarak fiyatları söyledi:
    900 gramlığı 110 YTL
    2300 gramlığı 230 YTL
    bundan sonra sanırım 3,5 luğunu saydı ama ben duyamadım bile, güzelmiş dedim peki bunlar izole mi dedim bilerek. Evet dedi tamamen doğal, kimyasal değil dedi. Hayır konsantreleri de oluyor da ondan sordum hayır yok bu ilaç değil dedi. :)

Beni turist sandı heralde, dikkatli bakmasına bile gerek yok, bodyle uğraştığım şu anki düşük kilomda bile kollardan hayli hayli belli, biraz düşünse en azından bilmediği konuda bana sorsa ona ikisi arasındaki farkı söylerdim :)

Bu arada 900lüğünü 110 ytlye satan eczanelerden uzak durun piyasada bunun 2300 gramlığı 140-165 ytl arasında değişiyor.

Böyle eczanelerden ürün alarak zaten kazık olan fiyatlara bir kat daha destek vermeyin. İnşallah tüm wheyleri ellerinde patlar :D Gerçi baktım 3 sene daha raf ömrü vardı, 3 sene de yer işgal etsin de sonra patlasın :)

17. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilk supplement olarak 908 gr almıştım ondan memnun kaldım ama tadı hoşuma gitmemişti çikolatalıydı ondan sonra universal max kullandım vanilyalı ondan tiksindim tadı iğren ve yine universal ultra whey aldım 2300 gr ...

ben 2300 gr universal ultra whey proteini 120 ytl ye aldım orjinal ürün...son kul.tarihi 2012

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Eylül 2008
  18. ron ron

ron ron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 2300 gramlığı 140 ytl ye aldım bugün kullanmaya başlayacağım. Bakalım neymiş kerameti..

19. Apipa

Apipa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu üründen şu anda kullanmaktayım fakat ürünün orjinalliğinden şüpheliyim bu ürünüde kutu üzerinde her hangi bir bandrol varmı ben ürünü salon sahibinden aldım istanbuldan distiribitöründen getirtiyomuş sipariş üzerine. kutuyu açtığımda üzerinde herhangi bir koruyucu yoktu.daha önce farklı ptotein tozları kullanmıştım genelde whey proteine özgü bir kokusu olur fakat bu üründe sadece kakao kokuyor protein kokusundan eser yok kapağını açtığımda odaya ağır bir kakao kokusu doluyor bu normalmi hoca sürekli ürünü satıcak olduklarına kutusunun kanada yapımı olduğunu söyleyip orjinal ürün olduğundan bahsediyor????????

20. sovalye82

sovalye82 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ürünün üzerinde kanada filan yazmıyo usa yazıyo çakması çok dikkat et 2000 küsür gramlı olanı 200 ytl civarı daha ucuzu alanlar anlayınki çakma yani bulgar malı o kadar çok çakması varki gerçeği bulmak zor netten ben güvenip kesinlikle almam

Sayfayı Paylaş