Universal Nutrition Gain Fast 3100

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 15 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 150
    51,4%
  2. Orta Karar

oy sayısı 113
    38,7%
  3. Başarısız

oy sayısı 29
    9,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 123 üye.
  1. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Bu ürünü kullanacak insanlar hacim kazanmak için alacaklar ancak ürünün içerisinde L-Carnitine var.

2. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Gain Fast iyi bir gainer değil.

3. ulusoy22

ulusoy22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben bunu kullancı olarak yazıyorum 1 kg almıstım zamanında 1.5 sene önce sadece yarısını kulannarak intertte arasıtırken şöyle bi formul vardı onuda yaayım 1 servis gain fast 1 muz 4 yumurta 1 kaşık bal 1 kasık kako 1 kasık tarcın ve 1 litre sütü hepsını kapta bleandrla karıstırark hazırlıyodum tamtamına 2 ayda 8 kilo aldım çok az yağlandm ama büyük bir hacim kazandım fakat şöyle bişey oldu belimde hızlı kilo aldım için çok az deride çatlak oldu diğerr yarısınıda arkadaşıma vermiştim bende çok güzel bi etki yarattı

4. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Çok az yağlandın ama belinde çatlaklar oldu? O da güzelmiş.

5. ulusoy22

ulusoy22 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    7 sene 55 kilo olan bi insan düşün ve 2 ayda 8 kilo alınca doğarl oalrak çatlıcak hoca zaten ordan kasla doldukca kaybolcak dedi

6. BOdy1985

BOdy1985 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
  7. yavuzay

yavuzay Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Otomotiv
    Yer:
    Ankara
    gainer neyden yapılıyor arkadaşlar biliyomusun? protein peynir altı suyundan peki gainer neyden elde ediliyor sadece şekermi var içinde

8. BOdy1985

BOdy1985 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
  9. Tüplüveöfkeli

Tüplüveöfkeli Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bu ürünü 2 sene önce kullandım ondan öncede whey protein tozu kullanıyordum , çok iyi beslenme düzenli tavuk,pilav,vb protein içeren ürünler düzgün spor + whey toz ile 51 kg dan 10 ay kadar bir zamanda 71 e yukseldım tabı kas olarak aşırı ilerleme kaydedemedım aralıklı spor yaptıgım ıcın ancak gobekte olmadı bulk yapmış oldum, ve spora uzun ara verıp 66 lara düşünce daha sonra kılo almak ıcın bu ürünü aldım düzgün spor iyi sayılablıcek beslenme ve ürün ile birlikte yalnızca 1-2kg kadar alabilidim hiç bir etkisini göremedim düzgün, ben süt ile içiyordum 500ml antreman sonrasında; şimdi bi ara muscletech ürünleri kötü deniyordu ben yaparken sonra populer oldu f/p ürünleri çıkartıldı, ultımate nutrıton yıne aynı sekılde iso1000 de şimdi sormak istediğim uzun bı ara verdım ve takıp edemedım tekrar urun almak ıstıyorum arkadaslar suan popüler olup f/p ürünü olan hangi marka ürün mevcut piyasada ? hangisini alayım GAİNER OLARAK _?

10. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bu ürünü alın. F/P açısından daha iyi bir ürün yok. Belki Twinlab Fuel Gainer Pro da denenebilir ama içerikleri hemen hemen aynı. Ayrıca antrenman sonrası gainer süt ile tüketilmez, zaten büyük bir yanlış yapmışsınız. Beslenme ve kullanım şeklinizi gözden geçirmeniz lazım ürünü eleştirmeden önce. Bahsettiğiniz 2kg'yi bir kutudan aldıysanız normal zaten. 51'den 71'e çıkarken de ayda 2kg almışsınız ortalama. 51 kilodayken sağladığın kilo artış hızını zaten 65 kiloda bekleyemezsin.

Son olarak bu ürünü bir Whey ile desteklemeniz lazım. Tek başına kullanımı protein açısından bir sporcu için benim kanaatim yeterli değil.

11. Gokhan Tunc

Gokhan Tunc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar, bu cok hassas bir konu, sakin iyice arastirmadan sirf protein diye protein tozu almayin, gencvefit.com'a gidip kisa bir arastirma yapin derim ben!

12. Mehmet kocaman

Mehmet kocaman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    UNİVERSAL GAİN FAST lazım nerde bulabilirim acilll

Sayfayı Paylaş