Ultimate Nutrition Muscle Juice

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 73
    60,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 40
    33,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 8
    6,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. ThuGANGeL

ThuGANGeL Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben 4 kutu falan kullandım gerçekten çok iyi bir gainer. tadı biraz şekerli ama güzel.

2. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar bu gainer olaylarına fazla takılmayın..Piyasada ki gainerların çoğu birbirlerine yakın ürünlerdir.Aralarında ki kalite farkları düşük yağ içerenleri ve protein oranları yüksek olanları belirler.Çoğu yüksek miktarda şeker ve karbonhidrat içerir.Ben bu spora 54kg ken başladım.İlk kullandığım gainer weider ın mass volume i idi.Bana 2-3 ayda 10kg aldırmıştı..Fakat mass volume de creatin var..Vucud su tutuyor..Fakat çok bilinmesede..Tadı da çok güzel olmasada..Hala piyasada varsa..Gidin mass-volume alın..Çünkü diğer gainerlardan farklı.İçeriğini inceleyin göreceksiniz.

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Daha önce bu ürünle ilgili olumsuz yorumlarımı yazmıştım.

Ancak Ultimate firması revolution serisiyle bütün olumsuzlukları gidermiş. Kullanılabilir bir gainer yapmışlar.

Gainer alacaklara tavsiye ederim.

4. Holy

Holy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 172 boyunda 62 kiloyum cılızlıktan öldüm artık yıllardır çok cılızım

ben body felan yapmak istemiyorum. benim isteğim böyle hüsmen ağa gibi obezit olmak istiyorum kilolu şişko olmak istiyorum anlatabildim mi

Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen ben nasıl kilo alabilirim ?

Bu ürün beni şişmanlatırmı ? Daha önce hiç bir kilo aldırıcı kullanmadım. Haa bu arada sigara da içiyorum

Beni bu ürün hakkında bilgilendirirmisiniz. ? En iyi kilo aldırıcı hangisi ?

5. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün ilk defa Muscle Juice Revolution 2600 kullandım. Tadı çok iyi değil ama içilir yani. İçtikten sonra acayip bir enerji veriyor antremandan önce kullanmanızı tavsiye ederim.

6. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    11 gündür kullanıyorum 2 kg aldım ilgili arkadaşlara duyrulur.

7. ibrahim292

ibrahim292 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    yaş ve kiloyu öğrenebilr miyim ve kullanım şeklini..

8. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 19 kilo 71 ile başladım şu anda 73 kiloyum. Antreman yaptığım günler antremandan sonra ve yatmadan önce. Yapmadığım günlerde yatmadan önce alıyorum. Kutunun içinden çıkan ölçek tam dolu şekilde 250 ml su ile alıyorum.

9. UğurDemirci

UğurDemirci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünün revolution versiyonu var bende.4 ölçek atın yazıyor onun da üzerinde.Tam olarak karışmasının imkanı yok.4 ölçek atıldığında lapa lapa oluyor.Bu güne kadar kullandığım 3. ürün tadı inanılmaz berbat.Kullandığım ilk 3 gün kusmak zorunda kaldım.İnanılmaz bir mide ağrısı yapıyor.Kilo olarak işe yaradı mı derseniz ürünü kullanmadan önce 2.5 kilo almıstım 2 haftada.Maalesef kusmalar sayesinde yarısını verdim.Şuan günde 2 ölçek olarak kullanıyorum.En azından mide ağrısı yapmıyor.

10. l3rutaL

l3rutaL Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    İçinden çıkan ölçeği dolu dolumu atıyorsun 4 tane ? Eğer öyleyse tamamen yanlış antremandan önce 1 ölçek ve antremandan sonra 1 ölçek 250 ml lik su ile karıştırıp içiceksin.

11. corumluoglu

corumluoglu Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ramazan nedeniyle 2 kg verdim simdiye kadar zaten salona ara vermistim ramazanda ama evde agirlik setlerim uzun barim sehpam herseyim var.ramazan sonrasi hemen baslicaz gene tabiki ama bu surede bi gainer almam lazim kg kaybini asgariye indirmek adina onerirmisiniz???

12. realite90

realite90 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü nerden alabilirim magazadan internetten nerden ulaşabilirim bu konularda yeniyim yardımcı olursanız sevinirim

13. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
  14. tnta

tnta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar bu ürünü yeni kullanmaya başladım.idman günleri sabah kahvaltıdan sonra 1 ölçek, öğle yemeğinden sonra bir ölcek,akşam idmandan önce 1 ölçek,idmandan çıkdıkdan 1 saat sonra 1 ölçek alıyorum.of günlerde ise sabah öğle akşam yemeklerden sonra yarım ölçek alıyorum.acaba yaptıgım doğrumu?spor hocası böle kullan dedi. bide ürünü içtiğim zaman gaz yapıyor,biranda bi sıcaklık basıyor mide bulantısı oluyor bazende neden acaba?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:12 ----------

bu arada kullandıgım ürün revolution versiyonu
    boy 1.93 kilom 65 1.5 aydır vücut geliştirme yapıyorum.başlamadan önce kilom 61 idi

15. leny151180

leny151180 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum :) geliş fiyatına aldığım için sıkıntı yok :D

16. amuyasvili

amuyasvili Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünün 5kg olanından aldım. Revolution serisi.
    Nasıl kullanacağım hakkında bir bilgim yok. Üstündeki kullanma talimatında 4 ölçek alınır falan yazıyor. Shaker'a 4 ölçek atınca zaten hepsi doluyor. Ben anlamadım bu işi.

Şimdi şöyle kullanayım diyorum; Antrenmandan 30-45 dakika önce 2 ölçek suyla, yatmadan önce 2 ölçek sütle.
    Faydası olur mu arkadaşlar ne dersiniz?

17. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Antrenmandan hemen sonra 2 ölçek.

Diğer iki ölçeği dilersen yemeklerden 1 saat sonra alabilirsin.

18. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bence de antrenmandan sonra 2 ölçek al.
    1 ölçeği herhangi bir öğün sonrasında da alabilirsin ve diğer 1 ölçeği de içidenki şeker oranı düşük olduğundan gece yatmadan önce alabilirsin diye düşünüyorum.

19. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü yeni kullanan birisi için 2 ölcek birden ağar gelip rahatsız edebilir 2 3 gün birer ölçek şeklinde alınması uygundur içenden çıkan ölçekle günde üç kere birer ölçek yani toplam 3 ölçek. vücut alışınca 2 şer ölcege gecebilirsiniz size kalmış ama rahatsız eder söliyim

20. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    victor1'in verdiği adresdeki ürün çok ucuz. almaya korktum çakma olabilir mi acaba ?

Sayfayı Paylaş