Ultimate Nutrition Iso Sensation 93

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 19 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 117
    70,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 38
    22,9%
  3. Basarisiz

oy sayısı 11
    6,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 79 üye.
  1. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Siz Siz oLun sakın büyük kutusundan aLmayın benden söyLemesi ve bi çok arkadaş bu konuda sıkıntılı aralarında çok fark var saçma ama öyle benden demesi

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bu mesajı yazan olarak sen bile saçma diyorsun, üstüne daha başka bişey demeye gerek yok zaten.

3. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yani açıklaması yok anlamında ben bunu nasıl açıklaya bılırım ki deney yapıcak halim yok malesef ne eksik ne fazla sana nasıl anlatayım kulandım gördüm sana gonderebılırım istiyorsan öylece duruyor Angryhun da müzdarip bu konudan onada sorabılırsın. kendısyle konustuk ozelden oda onaylıyor. şimdi soyle özetlıyeyım . toz kulanmaya verdıgım zaman baya arastırma yapıp iso 93 te karar kıldım ve cokte memlun kaldım oha bu nasıl bişey dediğim zaman bile oldu 4 paket bıtırdım ztn pahalı bir ürün sabah aksam kucuk olan gunde ıkıkere 15 gun gidiyor az gelıodu buyuk almaya karar verdım aralarında deveyle cuce kadar fark var o kadar diyim sana midede yanma şişkinlik ve çok uzun süre tok tutması hiç bir ilerleme yok 2lbs olanında kulanır kulanmaz pump etkısı yapıyordu 5 lbs bunun yanından bile geçmiyor halbuki bu tozu kulanmamın sebebi kucuk paketten cok memlun kalmamdı sanki içinde başka bişi var dersen ki beslenmen zayıflamıstır falan alakası bile yok dahada fazlalastırdım ama genede tık yok. ama ben hayla iso peşindeyim ürün süper ama bu büyük kutu bende hayal kırıklıgı yarattı

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    protein tozu ve pump etkisi? hmmm...

desk ve hasanateş bunu beğendi.
  5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    çok yanlış bilgilendirilmişsiniz beklentinizde hayli hayli yüksek olmuş. Bence forumu tekrar gözden geçirin supplementlerin amaçlarını öğrenin. İyi forumlar

6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    Caner; karşınızdakinin bilgi seviyesini ve kullanım tecrübelerini bilip bilmeden klişe yorumlar yazmaya gerek yok.adam kaç kutu iso bitirmiş.neyin ne olduğunu biliyordur elbette.

bu konu hakkında bende birkaç şey söylemek isterim.bende kutularca ufak kutu iso 93 kullandım ve son olmak üzere 1 kerede 5 lbs kullandım.ve gerçekten fark vardı.şöyle izah edeyim.ufak kutu aldığım isoların hepsi 1 su bardağında karışıyordu.zaten isoyu bardağa koyunca bardağın yarısı boş kalıyor.orayada tahminim 50 ml su geliyordu ve çay kaşığı ile topaklanma olmadan çok iyi derecede karışıyordu.fakat 5 lbs lık iso çok fazla topaklanma yaptı ve kaşığa bardağa yapıştı hep.shakerda topaklanma olmuyordu tabikide.su bardağında durum bu..shakerdaki duruma gelirsem.ufak kutu iso çözündüğü zaman net bir kahverengi rengi vardı.5 lbs lık karıştığı zaman ise beyaz beyaz binlerce parçacık oluyordu.daha detaylı inceledim ve onların toz olduğu kanısına vardım.sanki tozun üzeri boyanmış gibi.tabikide boya demiyorum fakat oluşan parçacıklar çözünmüyordu kesinlikle.tadı ise aynıydı ikisininde.etkisi hakkında yorumda bulunamayacağım hatırlamıyorum çünkü.bunları ürünü kötülemek maksatıyla yazmıyorum kesinlikle.çünkü en iyi 2 protein tozu varsa 1 inin iso 93 tür derim her zaman ve herkese tavsiye ederim..

legolas246 bunu beğendi.
  7. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Buyuk olani da kucuk olani da kullandim .. Bende dediginiz gibi bir fark olusmadi belki aldiginiz yerde saklama kosullari iyi degildi (sicaga maruz kalmis olabilir)

Buyugu artik bulamiyorum...

Cafe brazil aromasini tavsiye ederim

Gercekten kaliteli urun

8. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    aynen kulandım ve neyın noldunu vucudumun tepkısını tabikide ben bilicem anlatıyoruz suçmu yani belki aynı dertten müzdarip insanlarda vardır çıkarlar anlatırlar o kadar açıklama yaptım takıla takıla pump`a mı takıldın kardeş. Ve yazımın sonundada yazdıgım gibi hala iso peşinde oldugumu belırttım büyükte ise kendim biizat yaşadıgım sorunları anlattım evet mesela jackalında dediği gibi scaga maruz kalmıs olabilir kim bilir belki başka bişi olmuş olabilir ama bir sıkıntı oldugu ortada. neden kucuk kutuda made ın canada yazmıyo onuda anlamadım koskoca amerika kutusunu kanada danmı ital ediyo mesela coco cola amerıkada üretilen var trde uretılen var dayım amerikadakı kolaların tatıdın her geldıgınde daha farklı oldugunu soyler bizler burda yaşadıklarımızı paylaşıyoruz inanırsınız inanmassınız size kalmış

9. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    bende de çikolatalısı böyle acayip bir birlik beraberlik duygusuna sahip :D ölçekten poşete löp diye tek parça halinde iniyor, un gibi. muzlusu böyle değildi.

AngryHun bunu beğendi.
  10. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bu iki durumda benim kullandığım büyük kutuda var.
    Hele o parçacıklar beni sinir ediyor. Shakerı zor temizliyorum

AngryHun bunu beğendi.
  11. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Nefret ettiğim bi görüntü...

Son düzenleme: 1 Haziran 2012
  12. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    suyu ne kadar koyuyosun? bn 200ml ılık su koyunca her türlü çözünüyor hepsi.

13. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    300 ml. Sizin kutu boya kutusu gibi olan mı yoksa diğerlerinden mi?

14. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
  15. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    evt boya kutusu şekil için cuk oturuyor :) bugün bi dikişte değil de yavaş yavaş içtim ve dikkat ettim ki hepsi tam çözünmüyormuş, böyle küçük ve çok parça yerine daha büyük 2-3 topçuk kalıyormuş içinde. içtikten sonra shakerı sıcak suyla çalkalayınca gidiyor ama bi sorun yoktur heralde :)

16. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Bendede o shaker den vardı.Yanlışlıkla yıkamayı unuttum Çantadan cıkarınca kapagını açtım öff çöpten beter anında çöpe attım

Bu arada ne ile karıştırıyorsun ben blender ile karıştırıyorm, böyle birşey yok

17. efee

efee Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

2. si nedir ? :) bu arada nıtro tech tekı o hacım ıso 93 te olmuyo bende kaç kutu bıtırdım lakın nıtro tech hacım konusunda eşsiz. resmen kasların içini dolduruyo ve bunun kreatinle ılgısı oldugunu da sanmıyorum, çünkü kreatinle bile bu kadar dolmuyo düşüncesindeyim.. Angryhun başka önerebiliceğin varmı protein tozu olarak?

18. narkissos

narkissos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bende de bu üründen var ayrıca weider 80 plus diye kompleks bi ürün daha var. bu ikisini nasıl bir kombine le kullanmamı önerirsiniz. bu arada hala vermem gereken kilo fazlam oldugunu da belirteyim. bu ürünler yağlanma yapar mı

19. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    angryhun, yazdıklarından anlayabilirsin neyin ne olduğunu.. iso sensation pump etkisi vermez ve yapmaz.

20. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    iso 93ün bi ölçeği 130 kalori, karbonhidrat ve yağ oranı oldukça düşük. doğru içilirse yağlanma yapması biraz zor yani:) weider ürününü bilmiyorum

Son düzenleme: 23 Haziran 2012
    narkissos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş