Tribulus korkusu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cyberugur tarafından 31 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhaba ben bu tribulus tarzı ürünler dışında bi çok supplement kullanıyorum fakat bu tirbulus dan çekiniyorum ama supplement kürümde de kullanmak istiyroum sizden istediğim bu testestorun artırıcının bana bi zararı olurmu yani alırken iyide bıraktıktan sonra bi cinsel anlamda yada herhangi bi anlamda çöküş falan olabilirmi(steroid olaylarında olduğu gibi tabikide aynı şey olamaz ama yani ben en ufak hormanal zaardan çekiniyorumda )

2. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    ben hardline tribulus terrestris kullandım 2. kutuyu yarıladım bir sorun yok.. olacagınıda sanmıyorum.. guvenli kullanım sekli: 6 hafta hergun kullanıp 6 hafta ara vermek.. dozajı ise 625mg sabah 625mg aksam yemeyigle olmak uzere 1250 mg. gunde..

3. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Bu tribulus ürünlerinde fayda görmek istiyorsanız günlük kullanım en az 1500mg olmalıdır.Ve de yanında 100-150mg çinko almalısınız.Sağlık açısındanda bir zararı yoktur.Doğal testosteron seviyesini yükseltir.Yani steroidler gibi sentetik testosteron girmiyor vücuduna.

4. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    bi etkisini gördün mü? peki. fiziksel gücün arttı mı? mesela ağırlık arttışı oldu mu? benchte ya da omuz preste eski ağırlıklarının üstüne çıkabildin mi? merak ediyorum çünkü şuan elimde whey ve gainer var. bide tribulus ve creatin takviyesi ile ne olur denemek gerek diye düşünüyorum...

5. dıgıt

dıgıt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben optimum trilibus kullandıktan sonra sırtımda böbrek üstlerine doğru kıllanma oldu cinsel performans ve ereksiyon feci şekilde etkilendi fakat kuvvet artışı oldu bunu hissedebiliyorsun hormon dengesini etkilediği bence kesin gerisi sizin tercihiniz.

6. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Tribulusun kıl yapma ihtimali çok çok düşüktür.Ereksiyon olayına gelirsek;

*Tribulus ürünü ile cinsel performans,artar.
    *Tribulus ürünü bırakınca cinsel performans eski haline gelir.

Kıl yapmasınıda ilk sizden duydum.Yıllarca yüksek doz testo kullananlarda bile kıllanma çok çok az oluyor.Daha çok DHT türevleri kullananlarda kıllanma görülebilir.

Salash bunu beğendi.
  7. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    peki cinsel performans artar da çadırlan mı? dolaşacağız:) cinsel performans arttı diye bunu hergün kullanmaya kalkarsak n'olacak?:) ya da düz duvara tırmanırız artık. veyahut ağırlıkların altına girip libidoyu orada ezeriz herhalde.....evet en iyisi bu bence. konsantre olma sorunu var bide. bi yanda ağırlıklar diğer yanda yüksek libido......

8. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Cycle olarak kullanılmasının sebebi vücudun artık sahte(yapay) testesteron salgılama sinyallerine adapte olması. Ara verilince vücut tekrar eski haline dönüyor(hormon davranışı açısından) ve bir nevi "unutuyor". Sonra tekrar kullanıma başlanınca ilk etki yakalanıyor. Creatine ve kafein örneklerinde de olduğu gibi.

9. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    yorumlar için tşkler ama ben asıl anlatmak istediğim şu 1000mg olanlarından kullanmayı düşünüyorumda. Ama sorun şu ki cinsel açıdan yapısal olarak bir sorun yaratırmı.Yani kullanımı kesitikten sonra yada daha uzun süre zarfında kısırlık ,iktidarsızlık vs... gibi şeyler yaparmı oh be en sonunda doğru bi şekilde anlattım :cool:

10. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Yazdığım şeyi iyi okusaydın bu soruyu tekrar sorma gereği duymazdın.

*Tribulus ürünü ile cinsel performans,artar.
    *Tribulus ürünü bırakınca cinsel performans eski haline gelir.

11. dıgıt

dıgıt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mesela bir örnek vereyim linkteki yazıda testeronun sex hormonu olduğunu anlayabiliyoruz ve testonun kıllanmayla ilgisi açıkca ortada bilimsel bir araştırma yapılmış orada bendeki kıllanma öyle salkım saçak olmadı ama hiç olmayan yerlerde çıktı herkesin yapısı farklı çıkmayabilir.ayrıca cinsel bir patlamada yaşamadım tersi oldu dışardan testo girince vücuda beyin sinyal aldı ve kendi üretimini durdurdu.http://www.ntvmsnbc.com/news/400767.asp

12. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    şuan tribulusun 4. haftasındayım kiçbi şikayetim yok biraz azgınım kız arkadaşım biraz şikayetci bu konuda başkabi sorun yaşamıyorum :D güç artışı oluyor ama çokda fazla deil nası desem ilk creatine kullandığındaki kadar belirgin bi artış olmuyor ağırlıklarda.bide kişiden kişiye deişiyo etkisi herkezde aynı performansı göstermiyormuş öyle okumuşdum

13. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Dıgıt arkadaşım sana kim bu bilgileri vermişse tamamen yanlış bilgiler.Tribulus terrestris maddesi sentetik bir testosteron değildir.Vücudun kendi doğal testosteronun yükselten bir maddedir.Aynı şekilde sen dışarından lutein ve zinc aldığın zamanda vücudundaki doğal testosteron seviyesi yükselir.

Burada söylediğin beyin sinyal gönderdi falan lafları tamamen yanlış bilgiler.Sen vücuduna sentetik testos sokmuyorsunki hipofiz testislerin faaliyetini durdursun.Ayrıca öyle link vermeylede olmuyor bu işler.Testosteron kıl yapabilir.Bu kanıtlanmış bir gerçek.Testosteron kürü yapan insanlarda bile kıllanma olmuyorda tribulus terrestris maddesi kullanıca kıl yapıyor olması açıkçası bana pek mantıklı gelmiyor.Şimdi her testosteronda kıl yapmaya o kadar etki etmez.Vücudun deri sistemine etki eden DHT(Dhiydrotestosterone) sivilce yapabilir,deride leke yapabilir,saç dökebilir,kıllanma yapabilir.

Biz çok tribulus tarzı ürünler kullandık.Hemde sizlerin kullandığı 1000mg gibi dozların çok çok üstünde.Hiç bir sorun yaşamadık ama pozitif etkiside bizi tatmin etmedi.E tabi 1000mg lı testo kürlerinden sonra tribulus bizi kesermi:D

14. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    güçte hissedilir derecede artış oldu fakat ben creatine-aakg-tribulus i birlikte kullanmaya baslıyorum birlikte bitiriyorum 6 yada 8 hafta.. sonra hepsine ara veriyorum 4-5 hafta (whey protein,glutamine,multivitamin her zaman kullanıyorum zaten onları yazmaya gerek yok..)

15. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    ben now 1000 mg lık kullandım 90 gün öğle yemeğinde 1 tane , akşam antremanında gayet iyi performans aldım , cinsel güç konusundada tatile giderken sakın kullanmayın şort giyemezsiniz :)

16. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Tribulus'un östrojeni arttırarak dolaylı olarak testo'yu arttırdığı doğru mu arkadaşlar?
    Eğer doğruysa östrojen üzerinde ne kadar etkisi var?

17. Crunch

Crunch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,
    Yaklasik 2 aydir, icinde Tribulus Terrestris de bulundugu T-Bomb 2 isimli testsetron seviyesini yukseltici bu urunu kullaniyorum. http://www.bodybuilding.com/store/mhp/t2.html
    Arkadasin da dedigi gibi vucudumda bobrek ustu bolumde killanmalar oldugunu bende gordum. Acikcasi sasirdim cunku o bolgede killanma gormek alisik oldugum bisey deil.
    SAnirim deiskenlik gosteren bi durum.

18. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    peki hangi markayı tavsiye ederisiniz bende alıp kulanmayı istiyorum yarın inşallah bu gece cevap gelir hardlinemi başka markamı ne almamı ve nasıl kulanmamı tavsiye edersiniz umarım sorum görülür burda teşekürler şimdidien

19. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Ultimate Tribulus alabilirsin.

20. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ben de bu ürünü kullanmayı düşünüyodum.Ama dediğin gibiyse clomenle daha etkili sonuç alınabilir o zaman dimi.

Sayfayı Paylaş