suplement desteği hakkında??

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve stranger02 tarafından 6 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Haklısın. Ancak examine'dan makale okuyan birinin gönderdiğim linke tıkladığında ordaki "Journal of the International Society of Sports Nutrition" ı görmemesi çok zor, ki gören birinin bunun magazin dergisi olmadığını anlaması gerekir.

2. pumptheiron

pumptheiron Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Okuduğum bir çok bilimsel journal, genellenemeyecek verilerden bilimsel kesin bir dataymış gibi bahsediyor. Saygınlık mertebesi, illa bu konuda doğru işler yapıldığını göstermiyor kardeş.

3. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    hocam benim spor geçmişim var ben sadece benden daha profesyonel arkadaşlar olabilir onların görüşlerini okuyup kendime göre yorum yapıp kendimi geliştirmek için konuyu açtım. ama senide eleştirdim çünkü sunduğun bilgiler fitness ilkelerine aykırı suplementsiz gelişme olmaz , eğer siz bunları bunları kullanıyorsanız bunları nasıl kullanırsınız ne kadar vücüt gelişimi sağladınız onu yazınız efendim ama sanırım siz bu sporu değilde daha çok jimlastik tarzı bir spor yapıyorsunuz sanırım.

4. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Suplementsiz gelişim olmayacağına dair bilimsel kaynak veya veri gösterir misin?
    Benim hangi sporu yaptığımın ya da spor yapıp yapmadığımın bir önemi olduğunu düşünmüyorum. Ben bu işi(beslenme ve suplement danışmanlığı) profesyonel olarak yapıyorum. Ve bu işte önemli olan vücudunuz ya da kas kütleniz değil, bilginiz ve eğitiminizdir. Eğer aksi olsaydı şuanda dünyanın en iyi spor beslenmecisi louise burke olmaz, phil vs olurdu.

5. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    sizin beslenme uzmanlığınıza sağlıklı yaşam koçluğunuza lafım yok. ama bu forumun yüzde 99 amacı kas yapımı fitness ve bodybuildingdir. amacımız suplement ve yemek desteği ile kas yapıp vücüdü şekle sokmaktır. sizde bana suplementsiz vücüdünu şekle sokup normal bakın çok demiyorum kas yapan birini gösterin bende sporu bırakacağım saygılar..

6. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Ufak bir düzeltme yapmak lazım.
    "Amaç düzenli spor yapıp, düzgün yemek yiyerek ve beslenmenin yetmediği noktada supplement desteği ile kas yapmak"

Soru sorup bir şeyler hakkında bilgi edinebilmek için konu açıyorsan at gözlüklerini çıkarman gerekiyor önce.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

respect2us.23 bunu beğendi.
  7. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Anlamadığın için anlatmaya çalışmayacağım.

https://www.instagram.com/dranilguler/
    Anıl uzun süredir spor yapan, suplement kullanmadığını sürekli belirten birisi. Sporu bırakabilirsin.

8. stranger02

stranger02 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    sende beynini bırakabilirsin artık bu adam değil suplement steroidin babasını kullanmıyorsa dünyayayı terk ederim senin hiç bir şeyden anlamayan bu forumda sadece kafadan konuşan boş bir kişi olduğunu anladım.bu adamı doğal diye sporcu arkadaşlara gösterme yoksa olmayan beynini onlarda tasdikler .
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ekim 2017 ---
    tabiki

9. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    mr olympialarda supplement kullanmıyor o zaman o vücutlar doğal olarak yapılabilir mi ????? o adamın natural olmadığı belli supplement kullanmıyor olabilr zaten kreatin ve vitaminler dışında ki supplementler beslenmen iyiyse gereksiz vitaminlerde kan testi yaptırılır eksik çıkarsa kullanılır ancak supplementler bu sporda önemli yer edilir ve kullanılabilir

10. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Yaptığın yorum ile akıl ve zeka yaşının negatiflerde olduğunu gösterdiğin için teşekkürler :)

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş