Street workout abi bi bakın motivasyon falan kalmadı

Konusu 'CrossFit ve Dayanıklılık Sporları' forumundadır ve JustForBiceps tarafından 28 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. JustForBiceps

JustForBiceps Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    iyi aksamlar millet. ben 17yaşında 70kilo 175cm boyunda bir kardeşinizim. kendimce birşeyler yapmaya çalışıyorum. öncelikle belirtmem gerekir ki bu siz okuyuculara birşey kazandırmayacaktır çünkü hiçbirşeyi öğretecek derece bilgim yok. kendi programımı kendim hazırladım. şöyle ki: 1.gün:geniş tutuş sınav4-4-4-4 dar tutuş şınav4-4-4-4 şınav4-4-4-4 ayaklar yüksekte şınav4-4-4-4 barfiks3-3-3-3 dar tutuş barfiks3-3-3-3 geniş tutuş barfiks3-3-3-3 dips 2x-max set (setler arası 10-15sn hareketler arası 1.30dk dinlenme) 2.GÜN Barda ayakları çek4-4-4-4 Barda 'L' hareketi 3-3-3-3-3 mekik20-20-20-20 squat10-10-10-10 plank 40-30-20-10(sn) yan plank 30(sn) (2 kere tekrarlanacak) 3.GÜN Barfiks 3-3-3-3 negatif barfiks 3-3-3-3 geniş tutuş barfiks 3-3-3-3 dar tutuş barfiks 3-3-3-3 negatif barfiks 3-3-3-3 4.GÜN(1.günün tekrarı) 5.GÜN(2.günün tekrarı) 6.GÜN(3.günün tekrarı) 7.GUN(dinlenme) evet bu kadar. bakmayın yazanlara bugün ikinci günümdü. dün yani ilk gün sadece şınav ları düzgün çekebildim barfiksler 1-2anca çıktı. dips pert... hüsran içinde döndüm eve. bugün İkinci günümdü bütün hareketleri bir defa yaptım 2ye geçmiştim ki barda 'L' hareketinde sol bacağın baldırına şiddetli bir kramp girdi inleye inleye son bi 5barfiks çekip evin yolunu tuttum. 2.gün HÜSRAN. beslenme işini yarın yoluna koyacağım öğle yemeği için evden makarna götürücem+meyve. ama bu vücutla ne yapabilirim bilmiyorum...

2. pargali

pargali Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Bilmiyorum devam ediyor musun ama barfiks gibi hareketler vücudun alışmasını gerektiren hareketlerdir. Ben geçen ay 3 barfiks zor yapıyordum. 1 ay boyunca iki günde bir barfiks çektim. Geçen hafta 10 a çıkardım. Bir haftadır yapmıyorum . Bugün denedim 6 çıktı. Diyeceğim o ki sen sporunu yap beslenmeni güzel yap bi kaç haftaya goreceksin ki güçleniyosun. Yalnız L de kramp girdi demişsin. Muhtemelen tam ısınmadan yaptın. O tendonları kasan hareketlerde ısınmazsan kramp girer mutlaka. Tendonlarda acı bailıyosa bırak tamamlamaya çalışma sakatlık çıkar.

JustForBiceps bunu beğendi.
  3. JustForBiceps

JustForBiceps Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap için Sağol.

4. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Split çalışma full body gir ilk başlarda daha çok gelişirsin.Split programlar ilk başlayanlara göre çöp bence.
    Benimde barfiks sayım arttı geçen ay 4 iken bu ay 11 hedefim 15 gelecek aya.
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Ocak 2017 ---
    Hee benim yaptığım program bu istersen kullan istersen benzerini yap senin kararın :)
    Barfiks
    Eller yüze doğru barfiks
    Dips
    Elmas Şınav
    Normal şınav
    Geniş şınav
    Lunge
    Calf raise
    Mekik
    Yapabilirsen plank :D (Antreman aşırı yorucu )

3xMaximum
    90 saniye dinlenme

Son düzenleme: 20 Ocak 2017

Sayfayı Paylaş