Steroid ve gerekli herşeyi kullanarak vücut geliştirme hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cantugetlioglu tarafından 5 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Steroid kullanmalı mıyım

1. evet

oy sayısı 4
    44,4%
  2. hayır

oy sayısı 5
    55,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. cantugetlioglu

cantugetlioglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaşlar ben kısa zamanda çok iri kaslı bi vücut kazanmak istiyorum oturduğum bölgede çok iyi bir spor salonu var oraya yazılcam.
    Steroid protein tozu kreatin vb ne gerekiyosa kullanmak istiyorum beni bu konuda bilgilendircek arkadaşlara ihtiyacım var.
    Mesela steroid protein tozu vb ne içmem gerekiyosa bunlara ne zaman başlamalıyım ne oranda kullanmalıyım ve zararları hakkında bilgi almak istiyorum. ayrıca bunları kullanarak her gün spora gittiğimizi varsayarsak 7 8 ay gibi bir süreçte nasıl bir vücut ortaya çıkar. bu arada boyum 177 kilom 82.
    Şimdiden hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Öncelikle bu spor kadınların ilgisini çekmek veya materyal amaçlar için yapılacak bir spor değil . Bu sporu kendi sağlınız görünüşünüz kendinize olan saygınız dan veya sağlık sorunlarınız için yapacaksanız yapın . Öncelikle forumda yazılan sabit başlıkların hepsini vaktiniz oldukça OKUYUN.

Steroid ek gıda değil ilaçtır . Yalnızca profesyonel sporcuların kullanılması önerilir sizde profesyonel vücut geliştirme sporcusu olmayacağınız için bu ilaçlar dan uzak durun . Supplement yani ek gıda ise spora başladıktan minimum 7-8 ay sonra başlanmalı yapmanız gereken beslenme listesi oluşturup düzgünce antreman yapmaktır . Arama yaparak forumda sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz .

sezops bunu beğendi.
  3. sezops

sezops Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Bu sebep ile başlarsan eğer daha kötü bir sebep ile bırakırsın.

Ben kalçamı çıkarttım doktor tavsiyesi ile başladım. Benim için bu spor artık bir araç değil amaç. Kendime ayırdığım özel zamanım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Cyborg

Cyborg Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Kadınların ilgisini çekmek demişken,Emir İnalbay'ın bilinçsiz amatör insanların ilaç kullanmak istemesine ithafen "Arkadaşlar hormon dengesizliği yüzünden kadın olursunuz o zaman ne olacak ? " demesi aklıma geldi :D

5. cantugetlioglu

cantugetlioglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kadınların ilgisini çekmek için yapıcağımı kim çıkardıki özgüven eksikliği yaşıyorum o yüzden yapıcam bunuda doktorum söyledi

6. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Tamam o zaman yapabilirsiniz pekala ama steroid kullanmayı aklınızdan çıkarınız lütfen çünkü tabir ettiğiniz şeyler ilaçtır buda sizi sağlıklı iken sağlıksız konuma düşürebilir . Kimse çıkarmadı biz daha önce bu tarz şeylerle karşılaştığımız için varsayımlar üzerine konuştuk çünkü sorununuzdan bahsederken eksik bilgiler vermişsiniz örneğin yaşınız amacınız hedefiniz niçin yapmak istiyorsunuz vb her şeyi bir kenara bırakıp okumalısınız çünkü bu spor da ne kadar bilginiz olursa o kadar düzgün ve sağlıklı bir vücuda dolaylı yoldan sahip olabilirsiniz .

7. cantugetlioglu

cantugetlioglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yaşım 27 peki 7 8 ay sonra başlamalısınız demişsiniz bu bütün ürünler için mi geçerli protein tozu falan. ben evde bile spor yaparken kendimi çok güçsüz hissediyorum 5 tane şınav anca çekiyorum 1 tane barifks çekemiyorum hemen yoruluyorum bunun için güç verici bişeyler kullanmak istiyorum aslında

8. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Steroid denilen şeyler ilaçtır kullanmayınız . Benim bahsettiğim şeyler ek gıda yani supplement sizin de tabir ettiğiniz protein tozu dur. Protein tozu niçin kullanılır sorusunun cevabı forumda var arama yapınız . Spora başladıktan sonra zaman içerisinde bu güçsüzlük özgüven eksikliği ortadan kalkacak ama düzgün bir beslenme listesi oluşturunuz . Yeni başlayanlar için beslenme listeleri de forumda var . Tekrar yazıyorum lütfen sabit başlıkları okuyunuz .

9. cantugetlioglu

cantugetlioglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tamam teşekkürler

10. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    senin steroid dediğin şeyleri hasta insanlar kullanıyor aslında mesela benim bir tanıdığım şeker hastası insülin vuruyor bazı vücutcular da insülin vuruyor sağlıklı bir insan ihtiyacı olmayan bir ilacı vurursa ortaya çıkabilcek sorunlar göz önüne alınmalıdır

11. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    öncelikle naturel olarak olaşabileceğin en iyi seviyeye ulaş bi 4 5 yılını harca ondan sonra sabredebilirsen prof. olursan araştırmaya zararlarını öğrenmeye öyle başlarsın

12. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Sporun a sını b sini bilmeden kulaktan dolma bilgilerle steroid ve supplementlere yönelmek hayatınızın hatası olacaktır. Bu kararı vermek için bu spora uzun zaman emek vermiş olmak gerekir ki buna rağmen çok kötü sonuçlar alan insanlar mevcuttur. Anlaşılan bu sporu Prof olarak değil hobi olarak yapacaksınız. Spor sağlıklı olmak için yapılan bir şeydir. En azından benim için böyledir. Hayat sizin, tercih sizin

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    troll mode on :)

14. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Forumda steroid konuları 'Doping ve Hormonlar Bölümü' dışında konuşulması yasaktır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş