Steet Workout kaç kalori yakar?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve PapillonV tarafından 6 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. PapillonV

PapillonV Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben yeniyim , biraz fazla kilom var ideal kilom 60-61 ancak 69 kiloydum ve bir şekilde 4 kilo kadar verdim şimdi kalori açığı oluşturarak kilo vermeye çalışıyorum boy 165 kilo şuan 65 kalori ihtiyacım 2100 civarı yazıyor ben 700 kalori kadar açık bırakmaya çalışıyorum ki pek hareketli bir hayatım yok sadece 2 günde bir şu videodaki hareketlerin 4 tanesini yapıyorum (8 farklı hareket var biri farklı videoda pazartesi ilk 4 hareket salı dinlenme çarşamba ikinci 4 hareket olarak yani ) bu egzersizler kaç kalori yaktırır yaklaşık olarak ? Ve öneriniz var mı ? (Salona gidecek vaktim yok ve hacimli değil atletik çevik bir vücut istiyorum ve sanırım mezomorf - endomorf karması gibi bir şeyim mesela genetik önemli mi frank medrano gibi bir vücuda kavuşabilmek için ? yoksa her vücut tipinin yapabileceği bir şey mi ? )

2. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    kilo vermek icin kilo kontrolu yapmalisin 1 2 haftada 1 kez kilonu kontrol et antremanlarda daha fazla kalori yakimi icin metabolik stress yuklemelisin buda 60 90 sn dinlenme demektir yani ne kadar terlersen o kadar kalori yakarsin.
    calisthenics te ilerlemek icin en onemlisi boy kilo oranıdır.boy uzun olunca kiloda artiyor haliyle buda yapilan hareketleri cok zorlastirir

3. PapillonV

PapillonV Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    yani kısa boy daha mı avantajlı :D

4. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    calisthenics te büyük avantajdır tabi kiloyla orantılı olcak şekilde hem kilo hem boyun az olması

PapillonV bunu beğendi.
  5. PapillonV

PapillonV Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    boyum 165 ilk defa kısa olmanın avantajını görüyorum :D kilom kaç olmalı peki ? oran olarak yani 60 yeterli mi daha mı düşmeli

6. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    kilonun kaç olacağı hakkında pek bişey diyemiyecem nedeni kişiden kişiye değişir yapman gereken düzenli beslenerek bu sporu yapmak olacaktır zamanla tekrar sayiların artacaktir terkarlar fazlalastikca vucuduna agirlik baglaman gerekecektir daha fazla yol katedebilmek icin

PapillonV bunu beğendi.
  7. PapillonV

PapillonV Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    tamam yardımcı olduğun için teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş