Stacker 2 ZeroShot

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 32
    44,4%
  2. Orta karar

oy sayısı 33
    45,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 7
    9,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. Camage

Camage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    3000 mg lık siseyi 2 günemi bölüyorsunz yoksa günlük mü?

2. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    ben ilk aldıgımda bütün içmiştim. ağır geldı yarım yarım içmeye başladım

3. Mahmuti

Mahmuti Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ben tek seferde içiyordum baya etkili oluyordu. Geçen Hepsiburada'da kampanya vardı 1+1 Hardline Carnifit 5 liraydı yani tanesi 2.5 liradan geliyordu , 12 adet ondan aldım , haftada 2 gün kardiyo yapıyorum o günlerde kullanarak 1.5 ayda bitiririm bunları. Hardline Carnifit'te 2000mg karnitin var etkili ama Zeroshot 3000mg daha iyiydi.

4. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bu ürünün 3000'liğini kullandım enerji acısından gercekten iyi, kafeinden mi yoksa l-carnitine'den mi çözemedim ama iyi bir cardio çıkartmaya gercekten yardımcı

5. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    stacker 2 acailos kullanan var mı?

6. fitmateclub

fitmateclub Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Ben 3000 mglik kullandım faydasını görmedim vallahi. öncesinde 1 ay hydroxycut kullanmıştım o bana çok yaradı. İnterneten satışını yapanlar var bence biraz bak.

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

7. Mert Mutlu

Mert Mutlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Ben siteye Yenı Katıldım Oncelıkle Merhaba ... Ben bu ürünü kullanmadan 10 kılo verdim 2 ayda ancak son 1 ayda bu ürünü Aldım ve 1 ayda 7 kılo daha verdım ve hala devam ediyorum kullanmaya ciddi anlamda çok fazla faydası var.. Spinning gibi 70 Dakıkalık Ağır ve Hızlı Tempolarda spor Yapan biri olarak tavsiye ediyorum ....
    Ancak Ürünü Evde Kendınız alırsanız Düz duvara Tırmanırsınız Ayrı Yeten İshal Gibi etkilerde görülebilir.Teşekkürler

8. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben plasebo etkisi olduğunu düşünüyorum.Belki de ben de bir etki yaratmadı.Ağır hitt cardio çalıştığım dönemde kullanmıştım.Peki bir farklılığını hissedemedim.

9. Mert Mutlu

Mert Mutlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım bunyeden , Bunyeye gore degısıyor olabilir mesela senin vucudun kabul etmez ve idrar yoluyla aldıgını atabilirsin . tani bu benım Dusuncem Ayrı Yeten L carnitine kullananlar . Likid olarak içtikten sonra bol su tüketin Yoksa Bobreklerınızde Taş Oluşabilirmiş .. Spor Salonundaki Bi abimizden Duymustum. Iyi Gunler.

10. gkhn1907

gkhn1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar daha önce spor yaptığım zamanlarda kullanmıştım 2000 mg olanından size şöyle söyliyim yağ yakımını bilmiyorum zaten güzel spor yapıyordum iyi kilo verdim 5 ay kas çalışıp cardio yapıp 20 kilo verdim o zamanlarda 10 şişe kullandım etkisi ise yorulmuyordum 15 dk koşu 30 dk bisiklet üstüne 5 dk twist yanlara eğilme falan filan 1100 tane bunu 10 sete bölerek mide sıkıştırma 200 tane alt karın hareketi üstüne 300 tane mekik ve spora başlıyordum spor bittiken sonra 20 dk civarında tekrar bisiklet ve sanki hiç çalışmamışım gibi ama sporu bırakmak zorunda kalmıştım tekrar başladım hemen 3000 liklerden aldım bi kutu 12 lilerden yarın başlıcam bakalım fark nasıl

11. Oltu

Oltu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bugun limonlu olanından sipariş verdim 70 tl ye bunun kullanımı hakkında yardımcı olacak arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Hayatımda ilk kez l cartine kullanıcam yarım mı içmeliyim yoksa tam mı spordan kaç saat önce içmem gerek yan etkisi var mı ?

12. ZimberOne

ZimberOne Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Haftada 3 gün iş çıkışı spora gidiyorum. Birkaç haftadır kendimi çok güçsüz, halsiz, isteksiz hissediyordum, kardio yapamıyordum ve cuma akşamları eve geldiğim gibi saat 12 olmadan koltukta uyuyakalıyordum. Geçen cuma spordan önce 1 shot içtim. 40dk ağır (benim için ağır) HIIT kardio yaptıktan sonra ağırlık çalıştım. Eve normalden 1 saat geç gitmeme rağmen evdeki birkaç işimi yaptım. Eve geldiğimde hâlâ spor yapasım vardı. Sanırım sabah 5'e doğru uyudum. Yarım shot içseymişim yeterli olurmuş diye düşünüyorum :rolleyes: Kesinlikle plasebo olduğunu düşünmüyorum çünkü bu kadar iyi bir etki beklemiyordum. Pazartesi günü yaklaşık 2000mg Musclepharm Carnitine Core içtim ve aynı etkiyi göremedim ne yazık ki.

ksktalat bunu beğendi.
  13. ozangitar

ozangitar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    3000mg kullanıyorum spordan önce 20-40 dk arası. Bölmüyorum direk içiyorum daha öncede başka bir marka l cartin kullandım. 3000 mg a göre biraz hafif kalıyor sanki ama yararı var koşuda kalbi kitleyebiliyor (nedeni çok uzun süre koşamadığım içinde olabilir ) Diğer içtiğim MP marka L cartine göre tadı berbat :D ama 60 ml zaten ne kadar berbat olsa da lup diye içiliyor . 80 kilo üzerindeyseniz bölmenize gerek yok tabi kalp sıkıntısı olmayanlar için. Kimsenin koşu sırasında yığılmasını istemem kalbiniz sıkıştı an fazla zorlamayın yürüyün kendinizi cardio da çok fazla test etmeyin. Ama baktınız bir şey yok yardırın :D

14. KocaReiSs

KocaReiSs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Selamun Aleyküm aranıza yeni katıldım. Ben bu ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve suana kadar toplamında 7 kilo verdım ve diyet yapmıyorum sadece salonda 2 saatlik bir düzenli kardiyo çalışıyorum herhangi bir yan etkisinide görmedim fakat vucudu alerjik yapılı insanlar kullandıgı zaman ufak tefek alerjiler meydana gelmekte
    Bu arada yaşım 24 boy 183 kilom 118 di suan 111 kiloyum.

15. ozangitar

ozangitar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    2 saat cardio çalışırken hiç sıkılmıyor musun :D helal olsun valla ben 40 dk cardio yapınca tamam diyorum yeter :D

16. 2uzeri7

2uzeri7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    ist
    28-29 yaşında 115 kilodan çok hızlı birşekilde 105lere inmiştim. Muhtemelen 1.5 ayda falan. Salata corba tavuk kepek ekmekli beslenme haftada 3-4 evde 40 dk koşu arada da 5 km normal yürüyüş sokakta.

Demem o ki 7 kilo 2 saat kardio ile zaten verilir. Diyette yapsan 10-11 verirdin. Ürünün sana tek faydası dinç tutması olur heralde yoksa yağ yakımına faydası yoktur.

Geçen sene 3000mg lcarnitin almıştım olan enerjimide tüketti :) birşeye yaramadı şimdi hydroxycut denicem bakalım.

17. ozangitar

ozangitar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam l cartin ler kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Böyle de bakmak lazım 2 saat cardio olayı bence çok vucudu okadar yormaya gerek yok gün içerisinde enerji kalmaz valla. 2 ay dayanabilirsin max 3. ayda yeter dersin en iyisi yavaş yavaş sağlığı tehlikeye atmayacak bir şekildi spor ve diyet yapmak

18. ksktalat

ksktalat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bende kullanmaya başladım yarım içiyorum o bile yetiyor. Çok fazla terletmedi beni.Ama gerçekten çok iyi enerji veriyor. Ben tavsiye ederim.

19. Devil Dream

Devil Dream Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Spordaki hocam antrenmandan 30 ya da 40 dakika önce içilmesini söylemişti.

20. Ardademie35

Ardademie35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben pek enerji alamadim bu urunden sahsen.Ancak yag eritme konusunda faydali oldugunu dusunuyorum.Terleme konusunda bir sey diyemiycem cunku normalde ben asiri terleyen bir insanim o yuzden bir fark goremedim.

Sayfayı Paylaş