sporcubesinler.com.tr dolandırıcıdır dikkat edin alırken

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve heymam2bab tarafından 21 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. heymam2bab

heymam2bab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar selam,

ben sporcubesinler.com.tr sitesi üzerinden 402 tl lik alışveriş yaptım eft ile ödeme yaparsanız hızlı ve indirimli göndeririz dediler eft gönderdim ardından 1 hafta boyunca kargo göndermediler. 1 hafta sonra ise optimum serios mass gainer 5540 optimum creatin ve bca ve universtal amino almıştım creatin hariç hiç bir ürün gelmedi ve söylediğimde benimle dalga geçer gibi konuştular ucuz diye böyle yapmıştım benim gibi dolandırılan var mı bu siteden ?

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    daha önce inceledim siteyi, fiyatları görünce şüphelendim, şikayetvar.com da senin gibi 100lerce dolandırılan vatandaşa rastladım, çok aciz bir işletme, sanki işlerini dört dörtlük yapıyomuş gibi bide telefona msj gönderiyorlar sinirlendim valla :D

3. heymam2bab

heymam2bab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    @mrthr35 valla hocam bi hevesle o kadar şey aldım 400 tl para verdim nasıl güzel hevesim vardı maf ettiler her şeyi ya :(

4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    hakkını ara kardeşim şikayet edebileceğin her yere şikayet et , bimere filan da yaz tüketici haklarına şikayet et , yaptığın ödemenin ekran görüntüsünü al sitede siparişin duruyorsa onunda ekran görüntüsünü al rahatsız et sürekli adamları şikayet ediceğini söyle başka türlü bu hırsızlar zor yapar geri ödeme , işin garip kısmı bu kadar dolandırıcı bir site nasıl bu kadar popüler olup hala bir ceza yemez yada kapanmaz

5. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Hukuktan korkan adam hırsızlık yapmaz onları "şikayet ederim bak" diyerek korkutamazsın. Eğer ki; Havale/eft yaparken not düştüysen, ekran görüntüsü aldıysan paranı geri alabilirsin. Şahin motor diye motosiklet aksesuar yedek parça satan bir site vardı tıpkı bunlar gibi dolandırıcı, tahminimce yine onların işi bu, değişik isimlerle farklı işlere de giriştiklerini biliyorum. Ben hiç bunlara para kaptırmadım ancak kaptıranların olduğunu biliyorum.

6. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ya elden alcaksın ya da supplementler.com dur diğer bilindik sitelerdir bunlardan alcaksın en iyisi markanın kendi bayisinden almaktır indirimde yaptırtırsınız aklınızda bulunsun

7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
  8. heymam2bab

heymam2bab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kargo da gönderdi şerefsizler için de 1 tane ürün var oda çakma birşey şaşırdım yemin edeerim video ya çekmiştim çok uğraşıcam ama onlarla bu konuyu gören arkadaşlar aklınızda olsun o siteden sakın alışveriş yapmayın

9. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar bunun gibi cok ornek var Internet uzerinde. Oturmus ve belli bir kanitlanmisligi olan web siteler disindaki sitelerden alisveris yapmayin gercekten.

10. Qunqueror

Qunqueror Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Gelen ürünler sahte miydi?

Sayfayı Paylaş