Spora yeni basladim yemek programım ve ölçülerim lütfen yardim..

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve ibrahimhalil06 tarafından 16 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ibrahimhalil06

ibrahimhalil06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba dostlar sizden bir ricam olucak
    Ben 13 ocak 2017 Cum gününde spora basladim 1 sene gitmeyi dusunuyorum yasim 22 , ilk spor hayatima basladim sigarayida 1 haftadir icmiyorum , gayet iyi hissediyorum vucut analizimi ekledim konuya

Bende biraz göbek var bunun icin beyaz şeker beyaz ekmek kola konsantre icecek ve geç yemek yemeyi hayatimdan sildim arkadaslar Ama hedefim atletik veya sahil vucudu yapmak zamanla tabikide umarim basaririm

Bilenlerden ricam şoyle bir yemek programi yaptim kendime acaba eksik yanlis dogru hangisi duzeltmeme yardimci olabilirmisiniz :) ( diyetisyene verebilcek fazla param kalmadi )

Vucudumun olculerinde sorun yok gibi gobeek disinda ve bacaklarim ince yani standart bir vucut olarak geciyormus bu , salondaki hocam bir program yapti bana 1 ay bu programi kullanicakmisim zamanla agirliklari arttirarak.

Eger bilen sporcu kardeslerim hocalarim burdaysa bana bi yardimci olun rica ediyorum
    Ekte ölcülerim ve yemek programim var bakarsaniz cok makbule gecerseniz iyi forumlar iyi gunler diliyorum.

Not : Ölçülerimin resmi
    http://i.hizliresim.com/PnA57b.jpg

Ekli Dosyalar:

RagnarLothbrok34 bunu beğendi.
  2. Furkanmiu

Furkanmiu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Gece yatmadan önce badem falan ben ona takıldım sadece gerek varmı bilmiyorum

3. RagnarLothbrok34

RagnarLothbrok34 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Ataşehir-İstanbul
    Beslenme programın çok hoşuma gitti. Umarım olabildiğince programa uyarsın ve salonda da hakkını vererek çalışırsın. İlk ay için değil ama sonraki aylar olabildiğince sınırlarını zorlamanı tavsiye ederim. Yani bench presste 40 kg kaldırabilecekken kendimi zorlamıyım 20 kg yeterli diye düşünme bence. Çok daha profesyonel hocalarımız var forumda onlar sana işin teknik kısmını daha detaylı anlatacaktır tabii. Kolay gelsin kardeşim

4. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Gece yatmadan önce yemek , akşam 7den sonra carb kesmek 100sene önce kaldı .kalori açıgım oldugunda gece 11de 100 150gram karb yiyorum.kaloric acık yaratmalısın progrAm kaç kalori ?sen kaç yakıyorsun?istedigin kadar "clean"beslen kaloric acık olmadan yağ yakamassın.

5. yusufincikli

yusufincikli Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Simdi ne degisti 100 seneye once de aksam karbonhidrat alimi suan yapilabiliyor?

Sayfayı Paylaş