Skip Bulk 400 gr

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

95,3%
  2. orta karar

2,2%
  3. başarisiz

2,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. anil96

anil96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar 16 yasındayım 52 kiloyum kullandım hiç bir etkisini görmedim.Ayrıca vanilyalı ve suyla karıştırıp içiyordum.İçene kadar canım çıkıyordu.Midem bulanıyordu.Kesinlikle tavsiye etmem.İğrenç bir ürün.Hemde miktarına göre de pahalı ..

2. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Çok eskiden eczacı komşumuz sayesinde kullanmıştım aynen dendiği gibi hiçbir tesiri olmayan berbat bir ürün, işin trajikomik tarafı bu kadar olumsuz eleştiri almasına rağmen yıllardır hiçbir değişiklik de yapılmıyor yazık valla

3. TurkishCaptain

TurkishCaptain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Web Tasarım
    Yer:
    Zonguldak
    15 gün kullandım 3 öğün 2 ölçek sindirim sistemimi alt üst etti gazlanma da artış oldu , iştahımı kesti birde ritim bozukluğu yaptı yararlarına gelirsek hiç bir yararını görmedim yarım kilo bile alamadım çok dandik bir ürün bunu içerek hem kendinize hemde paranıza yazık edersiniz + bir o kadarda tehlikeli .

4. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Tehlikesini bilmiyorum da bende kullandım bi faydasını görememiştim iyi besleniyordum hemde o ara.

boxer- bunu beğendi.
  5. SametBarış

SametBarış Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ben 3 kutu 400 gr bulk bitirdim 3 ay içinde 4 kilo aldım tabi düzenli beslenmeyle beraber spor hocam'a sordum kullan dedi ama bi de üniversal protein tozu alıcam inş ...

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Nisan 2013

Sayfayı Paylaş