Sevdiğim kızla uyuşmamak .

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 30 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Beyler ben kekeme birisiyim yani yok denecek kadar az ve iyi konusurum olgun birisyiim yerine göre sevdiğim insaın ortamları var kafelerde takılıyor felan ben tam tersi birisiyim kekolarla takıldıgını gördüm yani arkadaş çevresinden dolayı öyle ben bu kızın fotoğraflarını 1 yıldır öpüyorum unutamıyorum aynı okuldu oldugumuz için görünce tekrar başlıyor o hisler keşke beraber olsak sizce ne yapsam direk açılsammı düzgün bir üslupla konuşsammı sizce ne dersiniz instagramdan tanışalım okulda konusuruz felan öyle ama bende para yok kilom var uzun boyluyum kendimce yakısıklıyım karakter olarak tam istediği gibiyim o kadar söyleyebilirim sizce ne yapsam hiç bilemiyorum lütfen fikir verin..

2. Rambo206

Rambo206 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    para yoksa hiç yaklaşıp kendini rezil etme kardeşim

3. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
  4. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yüz yüze konuş zaten gönlü varsa olur yoksa da olmaz.
    Rededersede takma boş ver.
    Değmeyecek birini beklemek .... SAÇMA

5. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Allah yardımcın olsun dostum, sonucu paylaşmayı unutma :)

6. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Dm den tanışmayı düşünüyorum okuldada konuşmayı düşünüyorum.

7. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Üniversite yıllarında öğrenci olduğum için zengin bir kıza takılmaktan korkardım, sevdiğim zengin bir kız vardı ama ben öğrenciydim o ise baba parası ile mercedeslerle,audilerle gezen, gayrimenkul zengini bir ailenin kızıydı.Neyse birgün dayanamadım ve açıldım ona.Kabul etti.
    Uzunca bir süre beraber gezdik,, gittiğimiz yerler bazen lüks yerler olurdu ve parasını o öderdi. İlk zamanları çok ağrıma giderdi hatta birkaç defa onun parası ile yaşamanın ağrıma gittiğini söylerdim.
    O ise, bunu dert etme, benim için sorun yok, paranın lafı olmaz derdi.
    Neyse aradan çok uzun yıllar geçti şimdi o kızla evlenmek üzereyim.

Yani, seven kişi her halükarda sever, paran olmadığı için sevmeyen de sevmesin zaten.
    Eğer ben o kıza yaklaşmasaydım, hiç sevgili olamayacaktık

Seninde o kıza açılıp, deneyip görmen lazım.Unutma, her insan ayrı bir dünya, ayrı bir tecrübe ve deneyime sahiptir, Kendi hayatını kendi deneyimlerinle şekilendirmelisn.

Deneyip pişman olman, hiç denemeyip pişman olmandan daha iyidir.

Available ve eehfe4 bunu beğendi.
  8. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Demekki kız seni seviyordu bu kız beni tanımıyor bile ve belkide sevdiği var hem yakısıklı değilim felan filan

9. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Dostum denemekten zarar gelmez.
    Bak benimde böyle bir durum vardı söyledim umursamadı :D
    Değmeyecek bir şeyi beklemek... SAÇMA.

10. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Bak kendimi tarif ediyorum hafif kekeliyorum çoktuda yendim uğraşarak haricinde fitmnessa basladım zayıflamaya ve biraz kas yapmaya calısıyorum kilkom var hafif birde iyi konusurum acık sözlü ve dürüstüm. İnsanlara göre iyi biriyim ve iyi bir arkadaşım sevdiğim insanları korurum yaşımda 17 böyle biriyim işte bide sakin olgun yerine göreyim.. gevşeklik 0 ego 0 :) ama güven var

11. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Dostum tek tavsiyem yüz yüze konuş.
    Ha kız beni beğensin diye türlü taklalar atma şimdi git söyle beğenecekse böyle beğenmeyecekse de yol orda.

12. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Dostum dm den istek attım kabul etmiş dm den tanışmayı düşünüyorum okulda ise açıkca kafamdakileri dürüst bir şekilde söylücem hiç takla felan atmıcam yani ne varsa kafamda diyeceğim ben 1 yıldır fotosunu öpüyorum bu kızın gerisi ona kalmış biri askfmde soruyo diyoki seni seven birisi varsa sende birini seviyosan nabarsın diye soruyorlar oda diyoki eüğer birisi seviyorsam onagit demem yanında dururum kalbini kırmam arkadaş olurum diyor o bile yeter.

13. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Dostum git konuş tabiki :D yukarda 2 örnek var birisi olmuş diğeri olmamış. Yinede ikiside pişman değil. Bide benim gibi cesaret edemeyip konuşamayan yıllar sonra bile hala pişmanlık çekenler var. Git konuş ne olursa olsun en azından keşke demezsin :)

14. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Şuadna kendimi hazır hissetmiyorum sorun orda bide seneye açılıcaktım kıza tam istediğim hale gelince bilmiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Ekim 2017 ---
    zaten geçen film izliyodum adam 75 yaşında dediki birine bende sevdiğim kadına açılamadım dedi istersen reddetsin ister kabul etsin ama açılmadım bu yüzden hala pişmanım dedi ondan sonra konu açtım.

15. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    1 yıl iyiyimiş ben tam 6 yıl o haldeydim.
    Bak kardeşim sana bir tavsiyem var yarın git söyle.
    Seni sevecek kız ne parana bakar ne de vücuduna.
    İlla bir yıl bekleyeceğim diyorsan da söylediğinde seni sen olduğun için değil de vücudun için sevmeyeceğini bilemezsin.

16. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Dostum şuanda kıza çekici gelemem inan kendimi hazır hissetmiyorum en azından 1 yıl içinde kendimi toplarım diye düşündüm ? vücut için değil tabi ama birazda fit olmak iyi olurdu yani :) bu kızla tanışıklıgım muhabbetim olsa hiç beklemezdim ama hiç tanımayan birisini kabul etmez ki normal olarak ?

17. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Kızla tanışmıyor musun ?
    Hımm o zaman bir tanış ve tavsiyem çevrendeki yakın arkadaşlarına sor nasıl bir insan diye.
    Mesela sen onu çok iyi görebilirsin ama diğer insanlar için farklı.
    Birde son olarak böyle insanlar ask.fm de sanki melekmiş gibi davranıyorlar dikkat et.
    Kendimden örnek vereyim kız ask.fm de terslemem felan diyordu hatta kibar bir şekilde red ederim diyordu 1 mesaj attım ENGELLEDİ :D

Darksafir2 bunu beğendi.
  18. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    git ve söyle bende sevdiğim kıza açılamadım 2 sene önce o zaman ne kasım vardı ne bir şeyim şimdi onlarca madalyam var kickbokstan 1.5 aydır da body yapıyorum iyi topladım vücudu ama hala aklım o kızda ben gidip söyleyemedim pişmanım şunu da unutma bir insan gün bittiğinde yaptığı işlerden pişman olmaz yapmadıklarından olur ve yine ölmek üzere olan insanlara sormuşlar ve hiç biri yaptıklarından pişman değilmiş yapmadıklarından pişmanmış ben o kıza açılamadım 10 yıl 20 yıl 30 yıl her ne vakitse sonsuza kadar pişman olucam keşke açılsaydım da kız reddetseydi benim için daha iyi olurdu

19. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Çevremdekilerde aynı şeyi dedi çok saol ben dm den tanışıcam konuşucam kardeşim sonrada aklımdaki belirticem dürüst bir şekilde yani 1 yıldır hep öpüyorum bakıyorum üzülüyorum ama hep aynı hiç değişmicek en azından açılsam kıza fikirlerimi söylesem reddetmekde sayılmaz ki ? :) hem reddetse bile kendime derim ki beni istemiyor boşver geç ama konuşmadan bişey yapamaıyosun insan yaptıklarından pişman olmaz yapmadıklarından olur demişti birisi
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Ekim 2017 ---
    Ben yukarıda kendimi anlattım size düşünün popi bir kız ben ise ortamsız birisi ama aşk işte ben seçmedim ki her zaman aşk boş derdim zaman kaybı derdim ama aşık olmadan anlmıyormuş insan ayrıca empati yapıyordumda beni biri 1 yıldır sevseciddi şekilde gelip açılsa aklımda birisi varsa bile dost olurdum arkadaş olurdum yani nasıl biri olursa olsun bende öyle düşüneceğini sanıyorum akşam foto attı instada yanında bi erkek vardı neyidir ne değildir bilemiyorum arkadaşlarıma diyeceğim tanıyan birisiyle konusucam benim aklım başımdan gitti

20. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Dostum aynı durumları bende yaşadım hatta sosyal hayat tarzımız o konuştuğun kızın yaşamı benim duruma o kadar çok benziyor ki anlatamam.

Sayfayı Paylaş