sergen turaman Powerlifting Gelişim Günlüğü

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve sergen turaman tarafından 25 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Tekrar aralarında çok dinleniyorsun.deadlif tak kaldırırsın indirdin dinlenmeden yine hemen kaldırırsin.sen baya 1.tekrar ile 2.tekrar arasında 30 sn dinlenmissin

2. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Çok sağol, tutuş hook zaten , tebeşir olmadığı için Kaydı hep( okuldan tebeşir çaldım işe yaradığı kadar artık :D)

3. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    selamlar , yarışmaya 2 hafta kaldı, eski salon maxım ile 3 tekrar attım bugün, formbiraz gitti , buyrun 100 kg 140 kg ve 160x3 kg. Taktikleri bekliyorum . 100kg
    140 kg
    160x3 pr!!
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Nisan 2018 ---
    BUgünki full antreman şöyle idi , deadlift , pause squat 3x5 , Nutral g. Barfiks 4x12-10-8-8-7 , dumbbel row 4x12(25kg) , lat pull down geniş tutuş 4x12(55kg) , machine row 3x12 süperslow negatif 45kg, 5set barbell curl,5set preacher curl, ve Facepull. vay be fazlaymış ha. Ama aksesuarlar vızz geliyor.

Son düzenleme: 30 Nisan 2018
  4. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar dünki antreman push antremanı idi,
    Pause bench pres 70x3 70x3 67x4 attım , üstüne dips 11 kg ile 4x10 yaptım, dumbbel pres,crossover ile göğsü bitirdim, seated dumbbel pres 4set yaptım, üstüne lateral raise yaptım, tricep için skullcrusher, düz bar pushdkwn ile bitirdim,

zeo64 bunu beğendi.
  5. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar forum, yarışmada 170 kg deadlift yapıp 1. Bitirdim, bw 71 da.şimdi bench ve squat arttırma zamanı, upper lowere geri döndüm, gene yüksek hacim, bench press ilk gün 5x3 ağır, 2. Gün 4x8 hipettorfi odaklı olacak. Topukları yere koyup yapmaya başlayacağım leg drivei. Bakalım, bud 170. Kg. Deadlift . 175 vardı içimde diye düşünüyorum .

zeo64 bunu beğendi.
  6. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Selam millet, bugün deadlift ve squat varyasyonu vardı. Deadlifti baya düşürüp form çalıştım, bacaklarını daha fazla açıp avantaja dönüştürmek gerek. 132 kgx5 ile başladık.her gafta 2.5 kg eklerim. Tek set haftada 1 şeklinde . Sinir sistemini yoruyor bayağı , az ve öz takılırım. Squatta tempo squat yaptım , heavy top set 3 tekrarlı 90kg üstüne back down 5x5 attım.(82kg) tempo 6-0-0-0 idi. Bakalım herhafta 2.5 ekleyip artırmayı planlıyorum. Üstüne leg press, bulgar split squat, leg curl, leg extension ve üstüne 4x20 face pul atıp bitirdim antremanı

zeo64 bunu beğendi.
  7. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Selam millet , vucüt geliştirmeye devam ediyorum base building tarzı. Ancak BEnch press için greg nuckolsun 4 haftalık programına başladım.ancak aksesuarlar bol olacak eskisi gibi. Burada ilk haftanın idmanı var max 77.5 program sonu 80 yapmak hedefim. Form Hakkı’da eleştirileri bekliyorum . Dipse baya ilerledim , bw ile 5 tekrar çıkmıştı 2 ay önce suan 15 kg ile 4x8 attım. Full idman BEnch , dips, dumbbel bemch press ,crossover , ayakta dumbbel press ,lteral raise, skullcrusher idi. 62 kg
    65.5 kg
    Dips
    Benchte ayakları ipf stili yanı topuklar yere basacak şekilde değiştirdim ve liftim bayağı düştü. ( kalça kalkamıyor bu yüzden) ancak alıştım gibiyim. Yorumları bekliyorum teşekkürler

8. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Selam millet , vucüt geliştirmeye devam ediyorum base building tarzı. Ancak BEnch press için greg nuckolsun 4 haftalık programına başladım.ancak aksesuarlar bol olacak eskisi gibi. Burada ilk haftanın idmanı var max 77.5 program sonu 80 yapmak hedefim. Form Hakkı’da eleştirileri bekliyorum . Dipse baya ilerledim , bw ile 5 tekrar çıkmıştı 2 ay önce suan 15 kg ile 4x8 attım. Full idman BEnch , dips, dumbbel bemch press ,crossover , ayakta dumbbel press ,lteral raise, skullcrusher idi. 62 kg
    65.5 kg
    15 kg dips

9. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar arkadaşlar , antremanlarım gayet iyi gidiyor , vucüt geliştirme/3 lift üstüne kurulu 5 gün antrenmanlardayım, bench de tutuşumu geniş vade içi bayağı genişlettim ve meyvelerini almaya başladım, 62 4x8 zorlarken 65x4x8 rahat attım , ağır günlerde 5x3 atıyorum 72-75 ile takılacağım Pazartesi squatta conccureent method yağıyorum ağır gün 3x5 ertesi gün pause squatta heavy triple üstüne 3x8 normal hipertrofi squatlsrı, pause 100kg ile başladım her hafta 5 kg eklerim , deadlift kemersiz çalışmalara devam ediyorum 150x5 yaptım geçen hafta bu hafta 155x3 attım kemersiz . Kemerli 160x3-4 atacağımı düşüyorum bakalım. Haftada 1 zaten dealdift ,vucüt geliştirme yönünden gayet güzel gidiyor, kollarım büyüyor 34 cm oldular . İnstagramd bYağı paylaşım yapıyorum liftlerim vucüt falan. Liftlog.training adımı takip ederseniz güzel olur, herkese iyi akşamlar

Sayfayı Paylaş