1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Selamlar / Değişim / Yorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Bemonth tarafından 19 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bemonth

Bemonth Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba herkese,
    İsmim Mücahit. 28 Yaşındayım. Foruma yeni üye oldum. Hem tanışmak hemde biraz motivasyon olması açısından (yanlış düşünüyor olabilirim :) ) konuyu açma gereği duydum.
    İnşallah birbirimizden güzel şeyler öğrenir ve herkes isteği fiziği elde eder. İyi/Kötü (Nezaket Kurallarını İhlal Etmeden :) ) yorumlara açığım.
    Boy : 1,83
    Kilo : 84
    Spor Geçmişim : Sürekli yapardım kendi halimde ve 1 sene ara verdim. Buhran dönemlerim oldu. 110 Kilo oldum tekrar toparladım sanırım. Son 6 Ayda Aldığım kiloları vererek güzel bir disiplin ile eski halime dönmeye çalışıyorum. Atmam gereken ödem ve yağ mevcut hala.
    Herkese iyi forumlar, Sporunuz Güzel Olsun.

Hydraa ve Muslimbodybuilder bunu beğendi.
  2. Muslimbodybuilder

Muslimbodybuilder Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim teknik noktaları ben buradaki bazı hocalarımız kadar bilemem ama kendimce bir yorum yapmam gerekirse,1. Fotoğraf ve 2. Fotoğraf arasında gerçekten mükemmel mesafe kat edilmiş.Hoşgeldin bu arada foruma.

3. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Karın bölgesindeki gelişim çok iyi, göğüs ve omuzlar eksik ama bir geri dönüş ve 6 aylık bir değişim için muazzam olduğunu söyleyebilirim, başarılar aynen devam :D

4. Bemonth

Bemonth Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hoşbuldum, teşekkürler yorumun için. İnşallah daha güzelleri de olacak.
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Eylül 2017 ---
    Karın bölgesine önem verdim ilk aşamada, tüm vücuttan yağı atıp sıkılaşmaya çalıştım. Yaklaşık 1 aydır da fullbody devam ettim ve şuanda bölgesel antrenmanlara başladım. Teşekkürler yorum için. :))

Sayfayı Paylaş