Scitec Amino 5600

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Sks tarafından 5 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce başarılı mı?

1. Başarılı

63,6%
  2. Orta karar

27,3%
  3. Başarısız

9,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Sks

Sks Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün hakkında bir bilgisi olan var mı ?

Ekli Dosyalar:

2. shephidy

shephidy Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürün kalite açısından çok iyi diğer amino asitlerden farkı yeterli miktarda bcaa içermesi bu da demek oluyor ki bunun yanında ayrıca bcaa almak gerekmiyor ve ayrıca içeriği hydrolize whey dir yani iki kere işlenmiştir tek zorluğu içimi antrenman sonrası 12 adet almak gerekiyor çünkü 1 tableti 1000 mg'dır. bende kullandım etkisini kısa sürede gördüğümü söyleyebilirim

3. serdar maral

serdar maral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hiç yoktan iyidir fiyat son derece uygun bende aldım 7 ay önce hala duruyo bi köşede kullanmadım

4. ercan54

ercan54 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar bu ürün.nasil işe yararmi ? ve nasil kullanmaliyiz yardimci olabilcek olan varsa sevinirim... :)

Son düzenleme: 10 Şubat 2012
  5. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    1 tableti 1000 miligram.

Ortalam %20 oranında BCAA bulunuyor (100 gramda 20,6 gram cıvarı BCAA içerir)

Ortalama amino asitin değerleri 2000 mg olduğunu göz önünde bulundurursak bu ürün 250 tabletlik bir üründür.

Fiyatı 90 TL.
    Uygun gözükse de her tablet 1000 mg olduğu için benim gözümde sınıfta kalıyor.

Ürünün içeriği kaliteli diyebiliriz, ancak hem daha iyi ürünler var hemde benzer içerikli ürünler var ve fiyatı daha uygun.

Örneğin Biotech Amino 5300 ST

8 tabletin değeri 15,36 gram. Her bir tablet 1920 mg. 100 gramında 16,8 gram BCAA.

350 tablet 110 TL.

Scitec Amino 5600 ile karşılaştıracak olursak, Biotech daha uygun fiyatlı oluyor. Kalite bakımından ikisi benim gözümde aynı kalitededir.
    Biotech 1920 mg scitec 1000 mg olduğuna göre Biotech amino 1000 miligrama düşürülürse 700 tabletlik olurdu ve 110 TL olurdu.

İki markada Macaristan'da üretilir.

Yanlışım varsa lütfen düzeltin.

Saygılar

gurur, purulence ve ercan54 bunu beğendi.
  6. ercan54

ercan54 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bilgi için teşekkürler..
    Elimde bundan var. nasil kullanmami tavsiye edersiniz .

birde forumda aradim ama uygun bir cevap bulamadim bu amino asiti kullanarak kas kutle artişi ile kilomda artis olmasini istiyorum yani kas kütlesi artarken kilomdada artis olcak degilmi ? yanlis düşünmüyorum ...

7. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Ercan54,

Kaç kilo olduğunu bilmiyorum ve başka kullandığın ürünler var mı bilmiyorum ancak bu tür ürünlerin kullanımı spor öncesi ve spor sonrası dışında öğünlerle birlikte önerilir.

Bu ürünün 1 porsiyonu 4 tablet. 4 Tablet alarak 4200 mg almış olursunuz, çok ince değilseniz az olur. 70 üzeriyseniz bence 6-8 tableti rahatlıkla spor öncesi ve spor sonrası kullanabilirsiniz.

İyi beslenemediğiniz zamanlar (özellikle et ve süt ürünleri tüketemediğiniz öğünlerle birlikte kullanmanın faydası olur)

Ürün kesinlikle kilo aldırmaz. Kilo almak istiyorsanız gainer kullanmanızı öneririm. Forumda arama yaparsanız gainerların ne olduğunu okuyabilirsiniz.

Bu başlık scitec amino 5600 ile ilgili olduğu için konu dışı olur.

mert0891 bunu beğendi.
  8. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    mg az . ama bu ürünü denemek istiyorum ben şuan BMX in liquit aminosunu kullanıyorum . Seneye bunu kullanıcam yemek aralarında . spordan sonrası için yine BMX in liquit aminosunu kullanıcam. bu ürünü daha ucuza alıyorum o yüzden denicem .

9. Padisah91

Padisah91 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Environmental Engineering
    Yer:
    Çorlu/Tekirdağ
    Universal amino 1900 dan sonra bunu kullanmaya başladım.500 tabletli kutu bitmek üzere ve açıkçası ben memnun kaldım.Universalı aratmadı hatta daha iyiydi bile diyebilirim.Scitec daha önce adını pek duymadığım bir markaydı ama artık herkese tavsiye edebilirim.Ayrıca 1400mg lık tabletlerinin büyüklüğü yutmada zorluk çekenler için bir avantaj

10. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bu ürünün bcaa sı hakkında meraktayım ben konu açalım acaba kullananı var mı

11. napolyon79

napolyon79 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Çorlu
    urun gayet basarılı,guvenerek kullanabılırsınız.. ıkı adet 500 tabletlıgını kullandım gercekten cok memnun kaldım.. baska bı markayı aramadım bıle kullandıktan sonrasında.. sımdıde 1000 tabletlık sıparıs verdım ve beklemedeyım :)

12. napolyon79

napolyon79 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Çorlu
    sanırım yeni urunlerınde degerlerı bıraz dusurmusler..
    suan 1000 tabletlık olanından kullanıyorum eskı degerler mevcut degıl ıcerısınde,hapın boyutunuda kucultmusler bıraz.. bılmıyorum 500luk tabletlerdede aynımı..
    ama yınede scıtec'i tek gecerim :) gaspari kullandım etki bile almadım :)

13. highkaan

highkaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kaan
    Yer:
    istanbul
    bende kullandım çok memnun kaldım. sadece protein ve amino kullanıyorum.1 sene içerisinde haftada 4 günlük çalışmayla istediğimi elde ettim

14. bybadman

bybadman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    DJ
    Yanında casein gainer ve bunu kullandım sonuç beklediğim gibi değil. Hatta bi faydasını görmedim diyebilrim.

15. groof

groof Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü almak istiyorum fakat body' e başlayalı 35 gun falan oldu . Bazı insanlar kullanma spor esnasında yakamazsan yag olarak karacıgerınde kalır dıyor . Bazıları ıse kullan amınoasıt'ı yakılmaz falan dıyor . Detaylı bır cevap ıstıyorum sızlerden arkadaslar . Rica etsem kullananlardan net bırseyler yazabılırler mı

16. larklord09

larklord09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    5600

beyler antremandan ne kdar önce ve ne kadar sonra almalym 4 hapı

Son düzenleme: 21 Haziran 2013
  17. kerimonski

kerimonski Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    scitec bcaa 6400 olanı gayet iyi bir ürün kaç yıldır kullanırım pazarlama taktiği ne hoş bişeydir insanları kitleleri etkiler colemanı yada cutler ı reklamlarında oynatarak yahut reklamlara paraları dökerek kaliteli içerik üretemezsiniz .scitec 6400 de 25 porsiyon çıkıyor 5 er tabletten 125 tablet var zaten .antrenmandan önce kreatinle beraber antrenmandan sonrada protein tozu yanlızca almanız yeterli olucaktır bence antrenman sonrası extra bcaa alımı kullandığınız protein tozunun içeriği ile ilgilidir onu araştırın bence

Son düzenleme: 25 Nisan 2014
  18. mert0891

mert0891 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    mrb 175 77,5 kiloyum yaklaşık 4 aydır kardı ve fıtness ypıyorum başladığımda 81 kg idim ben kilo kessinlikle istemiyorum bu urunu kullanandığımda kilo alırmıyım ayrıca bunun yanında creatın kullanmam gereklımı lütfen yardımcı olurmusunuz

19. hikmet35

hikmet35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba bende bu ürünü 2 gün once gold standart whey ile birlikte aldım ve ikisini kombin olarak nasıl kullanmalıyım 2 seneye yakın suredır spor yapıyorum ve ilk kez amino alıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ...

20. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Su an kampanya var scitec amino 5600 ve bcaa 6400 de. Fiyat gayet uygun. Siparis verecem ve deneyelim bakalim

Sayfayı Paylaş