Satılık Bench Sehpası - stok

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve zekaiyuce tarafından 29 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 1500 TL Stokta hazırda bulunan sehpa var satılık.

Bench Sehpası - 2.jpg

2. sezops

sezops Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Fiyatı konusunda hiç bilgim yoktu. Ama bu kadar pahalı olacağını tahmin etmezdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Piyasada 250 -300 TL ye de var.isterseniz onlari deneyin...sahsen ben uzerine sigamadim 183 boy ve 83 kilo ile...kürdan gibi metal karkasi var bir ay sonra heryeri ayri oynuyor...ucuzdur vardir bir illet. Pahalidur vardir bir hikmet...
    Saygilar

4. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Fiyatı 1150 TL ye düşürdüm...

5. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    250-300 tl lik ucuz ekipmanlarla ucuz bir makine yapsanız daha iyi olur türkiyede spor yapanlar yüzde 90 maddi durumu çok iyi olmayan insanlardır

6. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Sayın Gorillaxxx o fiyata nasıl yapacağız ürünü.? Bir bulsam yolunu yapacam bende istiyorum o fiyatlara yapıp satmayı...Ama teneke bulamıyorum piyasada profil yapmak için...

7. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    açıkçası bir fikrim yok ama 200 tl ye bench sehpaları var görünüş olarak sizinkiyle aynı sayılır kırmızı sadece

8. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Gorunus ayni sayilir galiba...ama kalite ve saglamlik dersen benimkinin yanindan gecemez sayin gorillaxxx...iki ay sonra oynamaya baslar onlarin heryeri...
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Aralık 2017 ---
    Hic tofasla renault...renault ile mercedes bir olurmu...gorunuste 4 tekerli araba ama ayni mi...???

9. sezops

sezops Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Ben metal işleri ile uğraşıyorum aynı profilin 4mm olanıda var 0.70 olanıda. Yani arkadaş haklı oahalı ise vardır sebebi.

Bana pahalı gelmesinin bedeni piyasasından haberdar değilim.

10. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Sayın sezops Haklısın Aynı profilin 4 mm olanıda var 0.50 olanıda....02.12.2017 Tarihi itibariye demiri alış fiyatımız 2.5 TL/Kg + KDV = 2.95 TL.
    Sadece bununla bitmiyor malzemeyi işlemek için takıma verdiğin para bir servet....Dün bir adet matkap aldım profil delmek için 300 TL + KDV....
    E hadi bu ülkede ucuza ürün yapın.... Evet haklısınız internette 190 TL ye satılan bench sehpası buldum var...Ama gidin yanına ve inceleyin...Ben o sehpanın üzerine 50 KG yük + Bar ağırlıkla yatmam arkadaşlar...Altımdaki profil kağıt gibi ne zaman yırtılır ne zaman kopar bilinmez..
    E kas yapacam spor yapacam diyede sakat kalmayı ben göze alamam...O tipte bir üründe yapmam...Benim yaptığım bir ürün kırılıpta bir insan sakat kalacaksa bu işi yapmam daha iyi...Önce güvenlik sağlamlık...
    Benim ürünlerimin pahalı olmasının bir başka nedenide şu ben seri üretim yapmıyorum Custom Choppers motosikletler gibi isteğe özel makina yapıyorum...Eni boyu rengi fonksiyonu herşeyiyle kişinin evine yada salonuna uygun...
    1 adet yada iki adet makina istiyorlar....Aynı makinadan 100 adet yapsam evet biraz daha ucuzlar...Ama bir adet yapınca mecburen fiyatlar bu...
    SAYGILAR

11. sezops

sezops Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Zekai bey ben sizi anlıyorum. Bizimde atölyemizde olan takımların maliyeti belki milyona yakındır. Basit işler değil bunlar.

Birde dediğiniz gibi bazı iş vardır 1000 tane seri adetinde 50 tl alırsın. Bazı iş var sabaha kadar işçilik 500 tl alırsın.

12. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen oyle sayin sezops... Ama bunu isin icinde olandan baskasi anlamiyor... İki tane demiri alip kaynatiyorsun diyor..sanayide daha ucuza yaptirabilurim diyenler bile var...

Sayfayı Paylaş