Salonunuzu Tanıtın!

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve sarc4stic tarafından 31 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Batı Ataşehir - Pleon Sportivo

Sitemize ait spor salonu, yıllık 1.800 lira

http://www.pleonsportivo.com/

Kapalı yüzme havuzu, Spor salonu ( futbol, basketbol, voleybol ), squash sahası, pinpon, boks ringi, 3 ayrı etkinlik odası, Türk hamamı, sauna, buhar odası, solarium, SPA, bay bayan kuaför, eczane, restoran...

1 senedir üyeyim hocalar özenle seçilmiş gibi hepsi mükemmeller buraya yakın olanlar için en iyi tercih Trio Hiilside artık yoğunluğu kaldıramıyormuş

Son düzenleme: 19 Ekim 2009
  2. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Istanbul Mecidiyeköy'de Sports International a gidiyorum. VG nin yanında havuzu, tenisi, pilates ve bircok daha spor imkanı var. Isteyenler için hafif salon, isteyenler için advenced salonu mevcut. Bundan başka ek ücret ile solaryum ve masaj imkanı sunuyorlar. Soyunma odası çok büyük ve temiz. İçinde Buhar banyosu ve saunası da mevcut. Ayrıyetten doktor da var tesisin içinde acil bir olay olursa diye, yağ ölçümü falan da yapıyor.
    Ek olarak, antrenörler çok ilgililer, sürekli yanınıza gelip bir sorununuz olup olmadığını soruyorlar.
    Ama Ufak salonlardaki o atmosferi yakalamak biraz güç sanki..
    Benim üyeliğim aile üyeliği olduğu için şöyle söyliyim, 3 kişi aylık 220 tl civarı bir miktar veriyoruz. ( aile üyeliğinde 1 kişi bedavaya geliyor ) . Dipnot: benim gibi öğrenciyseniz ve üye olurken "yazın şehir değiştiricem, üyeliğimi 4 aylık dondurabilir miyim?" sorusunu sorarsanız evet cevabını alırsınız. Fakat yaz geldiğinde binbir çeşit oyun yapıp üyeliğinizi dondurmamak için ellerinden geleni yaparlar.
    İnternet sayfası açılmadığı için fotoğrafları koyamıyorum. Google'da aratırsanız site açıldıığında bulabilirsiniz.

Son düzenleme: 24 Ekim 2009
  3. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    İstanbul Fatih Şehremini Lisesi Karşısı Elite Spor Salonu...
    Aletler güzel ,ortam ise mükemmel,gerçekten bu sporu yapmak isteyenlerin tercih ettiği sadece body ve ftness salonu.Başka herhangi bir spor dalı yok.Benm istediğim de body olduğu için no problem:D Fiyatı aylık 80 ytl
    Sahipleri Abidin Ve Turgut Aydın.Abi kardeş.
    Bir buçuk aydır gidiyorum.Çok memnunum tavsiye ederim....

4. eliasodd

eliasodd Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de Delos Spor Merkezi'ne kaydoldum. Memnunum şimdilik,sanıyorum hocalar vg değil de atletizm bilgisine sahip daha cok yalnız. Yine de üyelerden bile yeteri kadar bilgi alabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

5. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İçerenköy Eston Çamlıevler Sitesindeki Aktif Gym'e gitmekteyim. Genellikle sakin bir ortamı var, yoğunluk olmadığı için sıra bekleme veya gürültü sorunu olmuyor. Sahipleri de Spor Akademisi mezunu bir çift.

Hillside'a gidip akşam 7 kalabalığını ve iğrençliğini gördükten sonra küçük salonların kıymetini anladım diyebilirim. Başlangıçtan orta-üst seviyeye kadar yeterli bir yer.

Aylık 80 lira, ancak 6 aylık veya senelik üyeliklerde fiyat düşüyor tabi.

6. virtue

virtue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar merhaba bu spora yakında başlamayı düşünüyorum. istanbul bahçelievlerdeyim. bu civarlarda makul fiyatlı iyi spor salonları tavsiyesinde bulunabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorumthums:

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/tavsiye-salon-t3222.html

8. virtue

virtue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    dostum oraya şuan bakıyorumda herkez sormuş kimse şurda şu yer var diye mesaj atmamış:(

9. baris1319

baris1319 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    herkese merhaba,
    izmir karsiyaka'da sanırım gecen hafta yeni bir yer acıldı.ben dun uye oldum.yenı oldugu ıcın suan kampanya varmıs ve 2 aylıgı 100liraymıs.salonu bir gorseniz agzınız acık kalır walla.her sey gıcır gıcır ve suana kadar farklı farklı salonlarda gordugum makkıınelerın heposı orda mevcut.tam 800metrekare salon ve 3 kattan olusuyo.alt kat serbest agırlık ve pilates,orta kat makınelkı agırlıklar ve en ust katta kardiyo olarak tasarlanmıs.soyunma odası wc dus her sey mukemmel.walla kendı adıma cok sewndm evımın yakınlarında bole bı salon acıldıgı ıcın.eger salon arıyorsanız b u dedıgım yere mutlaka bı ugramalısınız..salon bana aıt deıl ya da arkadasımın deıl,yanlıs anlasılmasn reklam yapmıyorum.sadece cok hosuma gıttıgı ıcın tavsıye edıyorum..ısmı sanırım "kuba spor" du.eger adresı falan detaylı bılgı ısteyen olursa yazabılırım tekrar..herkese kolay gelksın ;))

10. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    ankara üniversitesi cebeci spor salonu. kendi çapında ama gayet temiz ve başarılı bi salon :)

11. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    Sorisa Spor Merkezleri -Denizli

1997'den beri hizmet veren spor merkezimizin baş antrenörü federasyon Denizli il temsilcisi ve 3. kademe antrenör Uğur Özer

Sorisa 1'de Senkrongym
    Sorisa 2'de Jimsa makinaları kullanıyoruz

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

12. serhat_m

serhat_m Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  13. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    luxury fitness bellevue

senelik 2550 kadar bisey ama kampanyalar vs sürekli değişmekte.

link aşağıda,

http://www.lfsportsclub.com/

14. stranger of gulf

stranger of gulf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet gençler yıl 2012 izmit çınar da değişen fazla bir şey yok ben de buraya galiba 2006 flan başladım ve hala devam. haftada 4 -5 gün bazen 6 gün zaten pazarları kapalı:) buranın hava sı bambaşkadır gerçekten . sahne tozu derler ya aynen çınarın da öyle bir havası vardır. gitmediğim zaman garip oluyorum. evdekiler "sen heralde bugün salaona gitmedin "diyorlar. ortam ve dostluk farklıdır. neyse gavurn dediği gibi NO PAIN NO GAIN yola devam eyvallah.

Enigma bunu beğendi.
  15. sabrewolf

sabrewolf Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    Ankara
    ben renewa ya kaydoldum. 3 yıllık aile üyeliği yaptırdım.. feci bir fiyatı var ama salon süper ötesi.. bir kere dikmen vadisinde yemyeşil bir doğanın içinde, salon çok temiz, duşlar ve soyunma odası, kardiyo ve diğer ekipmanlar ve en önelisi size verilen usb bellekte saklanan verilerle sürekli makine hesaplamak zorunda değilsiniz.. diyetisyen desteği çok iyi.. isterseniz bireysel veya grup derslerini alabiliyorsunuz. modern derslerdeki kardiyo hocaları süper.. body salonunu ronnie coleman'ın antrenörü çalıştırıyor ve süper motive ediyor.. benim şahsi koçum sürekli arayıp halimi hatırımı sopruyor.. diyetisyenim sürekli arayıp ne yaptınız diyor.. o kadar parayı bana verseler ördek gibi ayrılmam peşlerinden..:) bireysel ve grup koçları, açık ve kapalı havuzu, sauna hamam ve masaj salonu ve diğer aktiviteleri inanılmaz. 3 gün oldu ama herkes gülüyor ve hal hatırınızı soruyor. etrafta koluna bacağına sapıkça bakan genç delikanlılar ve ayna fetişi kadınlarda yok. herkes sporunu yapıyor.. ben epey araştırdım: mac, joya, most ve sports international'a gittim ve bilgi aldım ücret olarak bu klüplerle fazla fiyat farkı yok ve onlara bin basar.. mostun fiyatı daha pahalı.. batıkentte bu klüplerle kıyaslanmayacak atlantis diye bir yer var, pahalı ve kalabalık.. ayrıca eğer aradığın spor ise veya doğru düzgün tiplerle çalışmak vs ise kesinlikle renewa derim.. yenilerde güzel bir iki yer daha açılacak ama o klasta değil..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:49 ----------

havuzu çok güzeldir..

kiss bunu beğendi.
  16. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    hocam ben joya ya gittim havuzda yüzerken su altından müzik yayını var.. renewa ya kaydolmayı düşünüyorum ama yıllık 1500-2000 euro bireysel ve 3000 euro aile üyeliği fiyatı verdiler. yoksa hizmet süper ötesi.. cafesi ve diğer imkanları ile tam bir yaşam alanı.. pekçok arkadaşım oraya gidiyor ve iş dışında tüm zamanlarını orda geçiriyorlar.. yalnız soyunma odaları dışında duşlar kadın ve erkekler için ortakmış.. yani duşa giderken çırılçıplak teyzeler görmek normail bişi miş doğru mudur...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:14 ----------

birde şu yorumları okuyunca insan nedense hemen kaydolmak istiyor... http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=renewa

kiss ve sabrewolf bunu beğendi.
  17. sabrewolf

sabrewolf Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretim Üyesi
    Yer:
    Ankara
    hocam ekşi sözlüğü okudum cidden tamamı doğru ben 3 gündür ordayım ve iş dışında koşar adım oraya gidiyorum. ekşi sözlük bu tarz spor salonu vs araştırmak için çok güzel bir kaynak cidden... ben aile üyeliğini 3 yıllık yaptırdım. kredi kartına taksit yaptılar ve aylık 200 tlye geliyor. 36x200=7200 TL bu fazla gibi görülmüyor sonuçta çok ciks bir mekanda spor yapıyorsunuz.. çalışanları konusunda ekşi sözlükte yazanlara katılıyorum ilgililer ve çok yakışıklı ve güzel gençler var.. etraf zengin bir imaj vermeye çalışan orta sınıf insanlarla dolu.. otoparkı her zaman dolu oluyor ve birkaç sokak aşağıya park ediyorum.. neyse kısacası kesinlikle öneririm...

kiss bunu beğendi.
  18. toral55

toral55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ROYAL SPORTS Bayrampaşa Spor Salonu

Adres:Yenidoğan Mah.Kızılay Sok.No:15 Bayrampaşa,İstanbul

Saatler: Pzt - Cum: 12:00 - 23:00 (12:00-14:30 Bayan Saati ) (14:30-23:00 Bayan-Erkek Karma)
    Cts: 13:00 - 20:00 (Bayan-Erkek Karma)

Telefon: 532 337 22 06

KAMPANYA:3 Ay +1 Ay hediye peşin ödeme 200 tl ( 50 TL ye gelir)
    6 Ay +4 Ay hediye peşin ödeme 300 tl ( 30 TL ye gelir)

https://www.facebook.com/BayrampasaRoyalSports
    www.royalsports.co

Hakkında : 600 m2 alan içerisinde hizmet veren salonumuz vitamin-bar fitness,body-building,kilo alma,zayıflama,kişiye özel danışmanlık hizmetleri,bayanlara özel saatler(hafta içi :12:00-14:30) ile hizmetinizdedir.Tüm spor severleri bekleriz..

Son düzenleme: 27 Şubat 2013

Sayfayı Paylaş