Salonunuzu Tanıtın!

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve sarc4stic tarafından 31 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Benim bir haftaligina kaydoldugum devasa spor kompleksi. Bir an once Seattle'a tasinmam lazim!

http://www.proclub.com/default.aspx?tabid=1028

Iceride 3 kardio salonu, iki alet salonu, bir agirlik salonu, bisiklet salonu, yuzme havuzlari, saunasi, spasi, buhar odasi, masaj salonu tenis ve squash kortlari, kapali spor salonu (basket voleybol bilumum oyun icin), yeme icme yerleri, spor malzemeleri satan dukkan ve akliniza sporla ilgili gelebilecek hemen hemen herseyin bulundugu muhtesem yapi (bu saydiklarim sadece benim gorduklerim, mekan cok buyuk oldugu icin hepsini gezemedim). Gercekten de ben hayatimda insan eliyle yapilmis bu kadar guzel bir yapi gormedim (piramitleri haric tutun ;D). Mekanin kendine ait acik, kapali garaji, her dusunda sampuani, sac kremi, lavabolarinda sterilize edilmis taraklari, tras bicaklari dahi var. Anlatmakla bitiremiyorum, gercekten videoyu seyretmeniz lazim. Cekebilirsem gitmeden bir kac fotograf cekecegim iceride.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Aneximandros mutlaka foto bekliyoruz..özellikle dumbbell setlerinin olduğu bölgeden mümkünse :)

3. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Geçen gün sports international da antrenman yaptım. Tamam her şey çok güzel çok büyük, çok havadar, onlarca alet var, dambıllar ağırlıklar vs.. Ama böyle her şey çok güzel, lüks olunca sert idman çıkaramam gibi geliyor.

4. bugra19

bugra19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar levend çeliktepe gültepe civarı bildğinizi güzel ilgilenecekleri bir spor salonu varmı..

5. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Aneximandros videoyu izledim.

Yok öyle bir yer ! :O

Kelimeler yetmez...

6. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    diez istedigi icin fotolar cekmistim, iyi olmus kemal mesaj attigin, onlari bir ara yukleyeyim bu basliga.

diez bunu beğendi.
  7. hakan53

hakan53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    guardbody bende akif kama hakkında bırcok efsane bılıyorum ama bunu hiç duymamıstım olayı bıraz acarmısın bılıyorsan. salonu ıcınde ıyı dıyorlar sonuc olarak bırcok sporcu yetıstırmıs bır antrenor

8. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    24 saat açık salon olsa ne güzel olurdu.Vardiyalı çalışınca saatleri tutturmak zor oluyor.Hiç gitmedim gerçi salona.Yanlış bir izlenim bırakmayayım.

9. jackabbo

jackabbo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Ben de Eskişehir'deyim. Esjim Gold üyesiyim 2 aydır. Açıkçası fitness ağırlıklı bir yer olduğundan rahatısz oluyorum. Ağırlığın altına girip de son setlerde hırladığımda, açıkçası anırdığımda garip garip bakışlar alıyorum.duh

Birkaç salon daha gezdim Eskişehirde. Onlar daha beter. Bir salonun yetkilisi dedi ki, serbest barla ayakta çalışmak yasak. :D

Şöyle köhne de olsa, gerçekten adam gibi çalışılabilecek salon arıyorum. dumbelllls

10. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    demek serbest barla ayakta çalışmak yasak ha ne saçma şey ya :) ben kendim salon çalıştırıyorum mersindeyim.yıl başından itibaren 85 ytl oldu bayanlar için aerobicde dahil.aerobic istemeyenlere 75 ytl

11. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    enigma geçen maltepeden geldim o salona çalışmaya bizim arkadaşlar gidiyo oraya bi antrenman çıkaralım dedik. salon söylediğin kadar var ortam çok iyi gerçekden benim şu anki salonun az daha büyüğü , sağlam adamlar var herşey güzelde o plakalarla kaynaklanmış hazır barları çok gereksiz buldum belkide daha önce başka bir salonda görmediğim içindir ama cidden gereksiz yapmışlar. bunun dışında genel anlamda güzel bir salon. (kıymetini bilin)^^

12. Weros

Weros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  13. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar.. ankarada çok pahalı olmayan bi salon arıyorum.. kızılay veya cebeci taraflarında.. yardımcı olursanız sevinirim..

kiss ve sabrewolf bunu beğendi.
  14. sammysoussa

sammysoussa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Nerede bu salon arkadasim??

15. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    bu salon izmitte çınar spor salonu.

16. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Benim salonum istanbul - bagdat caddesinde Paşam fitness gerçekten cok güzel bir salon hocalar ve calısanları mükemmel insanlar asagıdaki adreste web sitesi var fiyatlar vs hersey var sitede ztnn gelmek isteyenleri beklerim :)

Burdan

17. cenci

cenci Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANKARA
    Esjim Gold dün baktım biraz. alet bakımında zengin bir salon. ama ağır çalışmak isteyen 2 kişi olsa ağırlıkları paylaşmak biraz zor olur. serbest squat çalışma imkanı yok ve sanırım ayakta omuz çalışmak için biraz dar bir salon. gördüğüm en temiz salondu. ankaranın paslı-terli aletlerini özledim. leg press için alet göremedim ne yazık ki. üyeleri büyük ihtimal yabani çalışmalara alışık değildir. a32

18. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    benım salonun tanıtılıcak en ilginç yanı hocanın 2 tane kedisinin olması arada geziyolar çalışırken falan :) bu arada bir sorun olmaz dimi kedılerin tüyü fln :S

19. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    bn aydın merkezde form spor center dayım cok disiplinli bir spor salonu hasan erdogan adında hocamız var hatta su anda yarısmalara hazırlanıomus...az kaldı yarısmaya diodu...

20. BLOODZ

BLOODZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    istanbul güneşlide santa Monica gym&fitness de çalışıyorum hocamız hasan mert ortam olarak gayet güzel aletlerde gayet sağlam

Sayfayı Paylaş