Saç Dökülmem İçin Hangisini Kullanmalıyım ?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Rambo45 tarafından 8 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Rambo45

Rambo45 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Hepinize selamlar. Ben 16 yaşındayım ve ailemde genetik kellik olduğunu düşündüğüm için önlem almayı planlıyorum. Doktora gittim vichy dercos saç dökülmelerine karşı serum ve şampuan verdi. Ama bize cidden bu ilaçlar pahalı geldi. Ve pahalı gelmesinin yanı sıra kadın serumun 40 gün gibi bir sürede biteceğini söyledi. Bunun için internette araştırma yapmaya başladım saç dökülmesini durduran ve güçlendiren şampuanlar hakkında. Minoxil'i önerdiklerini gördüm fakat Minoxil'i sanırım 18 yaşından küçükler kullanamıyormuş. Eczaneye gittiğimde ise Drooc Herbal 5 in 1 adında bitkisel bir şampuan buldum. Fakat pek popüler bir marka gibi gözükmediğinden emin olamadım. Bunun dışında Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel şampuan vardı bunun hakkında yorum yapan kişilerden bazıları ürünü beğense de bazıları daha çok döktüğünü söylemiş. Rectiwa diye bir şampuan daha buldum eczane'de ve onun da daha çok saç döktüğünü iddia edenler olmuş. O yüzden sorum şu olacak ki bana aylık en fazla 90 lira masraf çıkartacak önerebileceğiniz bir saç güçlendirici, saç dökülmesini önleyen şampuan var mı ? Drooc Herbal 5 in 1 şampuanını kullanan var mı ?

2. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Genetikse yapacak fazla bişi yok. Sadece geciktirirsin. Ama Dercos hakkaten çok iyi.

3. Rambo45

Rambo45 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Dostum bende durdurmanın benim için çok mümkün olduğunu düşünmüyorum zaten. Amacım yavaşlatabileceğim kadar yavaşlatmak.

4. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Olayı birazda içerden çözmek lazım sadece şampuan tarzı şeylerle olmaz mesela biotin ve Q10 gibi hücre yenileyici saç tırnak için etkili doğal ürünler kullanmak lazım.

Sayfayı Paylaş