Qnt 3000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve osmanaga tarafından 24 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasıl?

1. Başarılı

40,0%
  2. Orta karar

26,7%
  3. Başarısız

33,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünü kullanan var mı? GNC'de satılıyor

Ekli Dosyalar:

2. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    bu ürünü kullanan hiç yok mu? gnc de %25 indirim var çok uygun fiyatlı şu an kullanan birisi varsa tecrübesinden yararlanmak güzel olur..

3. LacunaCoil

LacunaCoil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    4.5 kg olanını aldım. 1 ay boyunca kullandım ama pek düzenli kullandığım söylenemez. Yaklaşık yarısını falan kullanmışımdır, bu bir aylık sürede 2 kg aldım. Ancak daha sonrasında bıraktım, gına gelmişti artık çikolata tadından ve çok tatlı oluşundan.

4. nrkltn

nrkltn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar forumda çok yeniyim ilk yorumum. bu ürünü sipariş verdim bende kullanan varsa eleştirilerini yazabilir mi etkilerini gördü mü ???

5. nrkltn

nrkltn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    neyse ben kullandıktan sonra burada etkilerini paylaşırım sizinle

6. ozgursevgi

ozgursevgi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yeni başladim kullaniyorum yorumlarimi sizinle paylaşacağim qnt 3000 shecker hepsini 183 lira ya gnc den aldim

7. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Fiyatı çok uygun geldi supplementler.com da 4.5kg 143 lira nasıl bir ürün kullanan yok mu hiç

8. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bugün sipariş verdim. Kullandıktan sonraki etkilerini sizlerle paylaşayacağım. Fiyatının ucuz olma sebeplerinden biri protein kaynağı olarak kalsiyum kazeinat kullanması, yani süt proteini var. Karbohidrat içeriği de maltodekstrin ve dekstrozdan oluşuyormuş. Vitamin olarak ise sadece B vitamini türevleri içeriyor, dolayısıyla mineral katkısı da yok. Süt proteini kullanması benim için eksi değil, zira tüketirken antrenman sonrasında içerisine bir ölçek de ON Whey atacağım. Yatmadan önce alım açısından da uygun süt proteini ihtiva etmesinden dolayı. Kısacası fiyatının düşük olmasının iki sebebi var; protein kaynağı (Hardline Progainer'deki gibi soya proteini yok en azından) ve vitamin-mineral katkısının sınırlı olması. Sonuçları buradan bildiririm.

9. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Ürünü yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Beslenme programımda herhangi bir değişiklik yapmadım, sabah kahvaltıyı yaptıktan hemen sonra 50 gramı her gün kullandım. Spor günleri buna ilaveten antrenman öncesi 100 gram, spor olmayan günlerde de ara öğün olarak sabahki 50 grama ilaveten 100 gramlık porsiyon aldım süt ile. Yani günlük 150 gram kullandım ama herhangi bir kilo artışı sağlayamadım. Faydalı bir ürün olacak olsa en azından yarım aylık bir süreçte 1 kilo da olsa bir artış yapması gerekirdi. Kısacası çok başarısız bir ürün, kutu biter bitmez Optimum Serious Mass'a dönüş yapacağım.

Sevgiler...

10. sono

sono Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar arkadaşlar size bir kaç sorum olacaktı. bugun QNT WEIGHT GAINER aldım kilo aldırıcı. ama bu ürünü kulandım ve tadı çok acı geldi.daha önceden de kilo aldırıcı kulanmıştım tadı böyle acı degıldı. ve üzerinde günde defa kullanın dıyor.daha onceden kullandıklarımda her ogunden sonra kullanmamı soylemıslerdı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.teşekkürler

11. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    3 ölçek bir porsiyon ediyor. 1.5 ölçek - 1.5 ölçek olmak üzere günde iki kez öğün arası alabilirsin ama ben hiç verim almadım bu üründen. Keşke almadan şu başlığı okusaydınız.

12. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Fiyatı cazip olduğu için optimum serıous mass dan vazgeçip bunu alcaktım ama doğru olmayacak sanırım pahalı olsun kaliteli olsun diye serıous mass alcam.

13. Aşçıoğlu

Aşçıoğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Ben Çok Zayıfım Bu Ürünü Kullandım 1 Ay 3 KG Aldım Ama O Aralar Çok Yiyordum Ondan Aldığımı Düşündüm Ve Bittikten Sonra Başka Ürün Aldım 5.5 Gaspari Real Mass Aldım Kullanıyorum Ama Hiçbir Faydasını Göremedim Bunu Kullan Kardeşim Bende Bittikten Sonra Buna TekrAR Geri Dönücem..

14. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Gaspari'nin 5.5kg'luk kilo aldırıcısı vasat bir ürün. Keza bu QNT 3000 de vasat bir ürün. İki vasat ürün arasında gidip geliyorsunuz. Dymatize Super Mass Gainer'i deneyin.

15. armağannn_33

armağannn_33 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bu üründen 2 kutu bitirdim ve 7 Kilo aldım bence başarılı bi ürün.

16. kimbusura

kimbusura Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba,
    Ben şuan 3.5 ay dır spor yapıyorum spora başlamadan önce yani spor oncesi ve Qnt almadan once kilom 62.5 ydi
    İlk once 4.5 kilo falandı aldıgım Qnt tam olarak hatırlamıyorum ama onu kullandım ama faydası olmadı nedeni şeker hastası olmamdı spor oncesi kendime dikkat etmiyor önem vermiyordum böylece ne yemem ne de kilom onemiz geliyordu ama rahatsız oluyordum süt ile beraber kullandım sonra işe yaramıyor diye arkadaşımla kullandım bitti sonra daha ufagını aldım devam ettim bu sefer azim hırs ve spora yeni baslamamın verdiği heyecanla hayatımı düzene soktum yemem içmem olsun ruhsal yada başka türlü dengeye girdi yulaf ezmesine basladım kilomda dengeli ve hızlı bir artış oldu o kutu bitince 70 kiloyu gördüm sonra bir 4.5 kilo daha aldım ve devam etmekteyim suan 74.5 kiloyum hedefim 85 bu ürünler tamamen size etki etmiyor yemek beslenme uyku hepsi onemli benim yakınmam şeker hastası olmam olumsuz etkiliyor siz kendinizi hazılar ve dengeli olarak disiplinle tüketirseniz işe yarar ama bünyenize görede değişir kimisi hızlı alır kimisi yavas yavas ben hızlı aldım boyum uzun kilom cok eksikti belkide ondan suan hedefim için 10 kilo daha lazım 4 ayda 12 kilo aldım eminim sizede yardımcı olur ama bu ürünler cok can yakıcı bir maliyeti var ben 4.5 kiloya 250 ufak olana 90 lira verdim umarım yardımcı olmusumdur ve spordan sonra vücudumda gözle görülür genisleme oldu kiloyla beraber

Bendeki ürün siyah farklı türleri olabilir şeker hastalarına şekeri yükseltiyor ancak gerekli derecede igne vurursanız kilo almanız saglıklı ve kolay olur

17. fblimehmet35

fblimehmet35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Ben kullandım ne çok iyi bir ürün nede çok kötü bir ürün. Orta seviyede bir kilo aldırıcı.Kilo aldım bu ürünle fakat 4.5kg'a göre yeterli kiloyu alamadım. Bunun yerine Gainer Gold u öneririm. Gainer Gold yaklaşık 2kg ve tam 2kg aldırdı bana 1 aylık süreçte.

18. Brky1666

Brky1666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben QNT 3000 muscle mass amıno acıds complex aldım 300 tl verdim karbonhidrat diye bu ürünü internette arıyorum fakat bulamıyorum hiç bir yerde bulamadım üzerinde muscle mass altnda - amıno acıds complex yazıyo başka bişey yazmıyor 39gprotein - 139g carbs - 6gbcaa yazıyor ayda 12 kilo garanti alırsın dediler bana fakat ürünü bulamadım şüphelendim 4.5kg tam yağlı sütle birlikte 450 ml ye 1 ölçek koyduğumda 3.000 call dediler bana bni güzel kandırdıklarını düşündüm burda formu okuyunca fakat aldığım yer spor mağzasıydı ve ünlü bir mağza fotoğrafını attım yorumlarınızı bekliyorum

Ekli Dosyalar:

19. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bana 3000cal imkansiz gibi geldi ama bilemiycem bu konu ve urun hakkinda daha tecrübeli kisiler yardimci olur

20. Brky1666

Brky1666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    fotoğrafnı attım üzerindede yazıyor kime sora bilirim bnu ?

Sayfayı Paylaş