Protein tozu kullanımı cinselliğe zararı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve seromero1 tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. seromero1

seromero1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçen body yapan bi abi söyledi. protein tozu cinsel organda küçülme yapabilir. ereksiyonda zorlanabilirsin gibi şeyler söyledi acaba bunlar doğrumudur. haftada 4 kez alıyorum her gün 1 ölçek kullanıyorum. ve spordan sonra saunaya giriyorum bununda kasları yumuşatması mümkünmüdür.

edit: spora pazartesi salı gidip çarşamba dinleniyorum perşembe cuma gidiyorum sadece

Son düzenleme: 12 Eylül 2012
  2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Bu tür efsanelere inanmayınız protein tozu peynir altı suyundan üretilen kasları besleyen amino asit ve protein sentezinden oluşur . O zaman şöyle düşünelim tavuk göğsü yedik ve içerisinde protein var penisimiz de ereksiyon olmayacak mı ? böyle saçma düşüncelerden arınalım body building dünyasında zararlı olarak görülen '' steroid '' lerdir.

3. KaSınTı

KaSınTı Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Spor Salonu
    :D o body yapan abinin 500 metre yakınından geçme mümkünse bir daha öyle bir şey yok hatta bebek mamaları örneğin Arı mama peynir altı suyu proteini (whey) içerir.

4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    vücut büyüdükçe penis ufak kalır o zaman penis ufaltıyor sanarız :D

Mert53 bunu beğendi.
  5. env

env Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    böle saçma sapan laflara sinir oluyorum bu lafı söyleyen adamla bidaha muhattap olma demekki onunki küçükmüş kendine bahane arıyo öle bişey olsa benimki içine kaçardı :D

kerimcankalipci, makejoice ve Mert53 bunu beğendi.
  6. KaSınTı

KaSınTı Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Spor Salonu
    evet hatta hardcore vücut geliştiricilere penisi yok diyen tek hücreli canlılar var :)

7. smntmbr

smntmbr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    ben 2 senedir neredeyse aralıksız protein tozu kullanıyorum dediğin gibi bi etki olmadı zaten ne alakası olabilir ki ? bahse konu " abi" protein tozuna sustanon,anapolon, primabolan falan katıyor herhalde

8. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Böyle abuk sabuk konuşan birisine ya sövüp yanından uzaklaştıracaksın ya da zevkini çıkarmak için ciddiye almış ayağına yatıp soracaksın gerçekten mi? acaba niye bilgilendirirmisin diye, kendi de bişey bilmiyor zaten o anki surat ifadesini gördükten sonra rahatça antremana devam edebilirsin, 2 kere yaptım bunu, bi arkadaş söylediden başka cevapları yok :D

Body yapan, sağlıklı beslenen adamın penisi de taş gibi olur, vücudunu doğrultamadığı gibi penisini de doğrultamayan cahil cühela takımı her zaman kıskandıkları,çekemedikleri insanlar hakkında atıp tutacak böylelikle kendi egolarını tatmin edecekler, ben protein kullanmıyorum, body yapmıyorum, kas yapmak istemiyorum çünkü zararlıymış diye kendilerini kandırıp ömür boyu sıradan bir insan olarak yaşayacaklar, bu onlara yeter.

Son düzenleme: 13 Eylül 2012
    makejoice ve RaPPeRuA bunu beğendi.
  9. ViP

ViP Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Varımız yokumuz ...
    Adam korkuyo aGa :cool:

10. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    yıllarca kullananlar şimdi bir yorum yapabilir mi bu durum için?

Sayfayı Paylaş