Panzehir (2014)

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve exsisman tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Az önce sitenin reklaminda gördüm. Fragman'in basinda Werner Bros. yazinca yabanci film zannettim, megerse Türk yapimiymis. Kaliteli filme benziyor.

Kadir Korkut 48 yaşında. 30 senedir Kara Cemal diye bilinen 70 yaşındaki bir suç reisinin; İstanbul’un tek hakiminin sağ kolu. İkisi de birbirinin yansıması. Acımasız, zeki ve etraflarında korku ile anılan ayrı nesillerin yarattığı yeraltı dehaları. Cemal yönetmekte, Kadir öldürmekte.

Kadir, Elsa Lund adında kör bir kadına aşık olduğunda artık kurtlar sofrasından kalkması gerektiğini anlar. Ama içinde bulunduğu dünya Kadir’e vefa göstermez. Baba bildiği Kara Cemal, bitmek bilmeyen komploları uğruna oğlu bildiği ölüm meleğine de ihanet eder. Kadir, 6 saatte öldüren bir kimyasalla zehirlenir. Yaşamak ve sevdiklerini yaşatmak için tek çaresi Kara Cemal’in elinde tuttuğu panzehirdir. Bu sefer hayatı için Cemal’in istediklerini öldürmeye mecburdur. Kadir’in son gecesi böyle başlar. Zamanın tükendiği, bedellerin giderek arttığı bir adrenalin fırtınası. Yanında zehirlenen polis köstebeği Cem ile beraber bu canilerin arasından çıkmanın bedeli, mutlak bir yüzleşme demektir.

Şehrin suçlularıyla olduğu kadar, kendi vicdanıyla ve geçmişiyle olan kaçınılmaz bir hesaplaşma.

Fragman: Panzehir Fragmanı - Sinemalar.com

Blonde bunu beğendi.
  2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    ben werner bros u farketmedim. Kaptan amerika nın sinemasına gittiğimde fragmanlarda gördüm ve hayret ettim amerikan vari kaleti bi film çekmiş türkler demiştim :D

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    2 ay kadar önce netten izledim .Emin Boztepe oyuncluk üst seviye .Yılların tecrübesi Cüneyit Arkın ,güzel senaryo kaliteli çekim ,bu tip filmlerin devamı gelmesi adına 8 verdim tavsiye ederim .
    Vizyona girdiği hafta Soma maden kazası sebebi ile sinemalardan kaldırılıp gösterim tarihi ertelendi .

5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Tek kelime ile Harika. Övülen çoğu Hollywood aksiyon filmiyle yarışır hatta çoğunu geride bırakır. Keşke fragmanlara güven olsaydı da sinema da izleseydim.

Sayfayı Paylaş