Oranium Sports Fitness

Konusu 'Ankara' forumundadır ve Despo tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu Spor Salonu Sizce Nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 7
    29,2%
  2. İyi

oy sayısı 7
    29,2%
  3. Orta

oy sayısı 7
    29,2%
  4. Kötü

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Çok Kötü / Şikayetçi

oy sayısı 3
    12,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Türkiye'de henüz çok yeni bir spor branşı olan Aqua Spinning\'i ilk uygulayanlardan biri olan Oranium Sports eğitmenlerinden Nesimi Çınar, bu sporun normal spinninge oranla biraz daha zor bir branş olduğunu söyledi.

Suyun uyguladığı basınç nedeniyle sporcunun pedal çevirirken daha fazla güç harcadığını anlatan Çınar, "Zor olmasına rağmen çok da eğlenceli bir spor. Suda yapılması sıcak günler için büyük avantaj oluyor. Seanslarımız çok zevkli ve renkli geçiyor" dedi.

Özel bisikletlerin hafifliği ve iskeleti sayesinde havuzlara kolayca yerleştirilebildiğini ifade eden Çınar, "Bu bisikletlerin farklı havuz seviyelerinde, kişiye özel kol ve bacak uzunluğuna uygun ayarlanabilir ergonomik bir yapısı vardır. Bu sebeple evlerde, küçük ya da derin havuzlarda da kullanımı çok kolay, yepyeni ve eğlenceli bir egzersiz" diye konuştu.

İletişim:
    Adres: Ferit Recai Ertuğrul Cad. Türk Japon Vakfı 06450 OR-AN Ankara Türkiye
    e-mail: [email protected]
    Telefon: 312 4901424
    Faks: 03124917495

Ulaşım:

Salonumuz Oran şehrinin girişinde, Panora A.VM bitiminde , Türk Japon Vakfı binasının altındadır. Ulaşım Kızılay'dan Güvenpark - Oran dolmuşları ile sağlanabilir. Kapalı ve açık otoparkımız şahsi araçlarıyla gelmek isteyen üyelerimiz için her zaman açıktır.

Salonumuz 1600 metrekare üzerine kurulmuş, bunun 250 metrekaresi Fitness, 200 metrekaresi havuz ve dinlenme bölümü , 250 metrekaresi Pilates, Step - Aerobic, 150 metrekaresi Spinning, 200 metrekaresi soyunma odaları, 200 metrekaresi SPA (jakuzi,fin hamamı,sauna) 350 metrekaresi bahçe ve diğer alanlar olarak ayrılmıştır.

Ankara'da spor salonu olarak hizmet veren Oranium Sports, kendi ayarındaki spor salonlarından farkını, bulunduğu mevkii, kullanım alanı, temizliği, üyelere karşı güleryüzü ve ilgisiyle en önemlisi de bulundurduğu aktivitelerle hissettiriyor.

Ekli Dosyalar:

• web3.jpg
      web3.jpg
      Dosya Boyutu:
      70,9 KB
      Görüntüleme:
      3.058
    • web6.jpg
      web6.jpg
      Dosya Boyutu:
      84,1 KB
      Görüntüleme:
      1.748
    • web9.jpg
      web9.jpg
      Dosya Boyutu:
      67 KB
      Görüntüleme:
      4.093
    • web14.jpg
      web14.jpg
      Dosya Boyutu:
      84,5 KB
      Görüntüleme:
      7.782
  2. denizzz

denizzz Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    salonunuz bina olarak çok güzel bence. ama bence artık ağırlık makinalarını yenileyin. Görüntü olarak eski kalıyor. Bu salona yakışmıyor.

3. *BaRMaN*

*BaRMaN* Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    fiyatları nedir tam olarak? geçen sene biraz karşılaştırma yapmıştım Ankyra'yı tercih etmiştim (daha ekonomik).

4. fikreteda

fikreteda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet makinaların yenilenmesi lazım sanki

5. zeynepkosan

zeynepkosan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yeni bi spor merkezi açılcak diyolar ama bi fikri olan varmı

6. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Incekteki oranium xl icin konusuyorum: harika

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bu aralar salon baktığımdan dolayı gezme fırsatım oldu. Baya güzel bir tesis inşa etmişler. Havuzları baya güzel ve büyük. Soyunma odaları baya güzeldi. Ancak ağırlık kısmına ayrılan alan birazcık yetersiz gibi geldi(dipnot: standartların üstünde ama öyle bir tesisten daha fazlasını beklerdim :) ) Fiyatlar konusuna gelince gidip konuşmanızda fayda var. Birde açık havuz için ekstradan yıllık para alıyorlarmış. Buraya üye olan diğer merkezide kullanabiliyormuş.

Benim gibi sadece ağırlık kısmına bakmayan birisi iseniz ve arabanız varsa fiyatına göre gayet güzel biryer.

8. levent2015

levent2015 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fiyat olarak bana özel mesaj atınız. Satış temsilcisi olarak iletişime geçebilirsiniz.
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Kasım 2014 ---
    indirim ve kampanya yardımı yapıyorum. 3-6-12 Aylık paketlerimiz var. Levent ben. Geldiğinizde de benim ismimi verin.

Sayfayı Paylaş