Optimum Nutrition Serious Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve ALPEREN tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok başarılı,

oy sayısı 388
    48,8%
  2. Orta karar,

oy sayısı 340
    42,8%
  3. Başarısız.

oy sayısı 67
    8,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 432 üye.
  1. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0

-Suyla karıştırıldığında 1250 kalori, yarım yağlı sütle karıştırıldığında 1640 kalori.

-Whey (peynir altı), Kazein ve Yumurta kaynaklarından elde edilmiş 50 gram protein.

-250gram karbonhidrat.

[/LEFT]

Kullanım şekli: 2 tepeleme yemek kaşığı serious mass’ı 600ml su veya yarım yağlı süt ile karıştırınız. Yarım yağlı süt ile karıştırdığınızda daha yüksek kalori elde edersiniz. Serious Mass’ı yeni kullanmaya başlayanların günde yarım porsiyon ile başlamalarını tavsiye ederiz.

Öğün arası: Pozitif nitrojen dengesini korumak ve yüksek kalori diyetinizi deseteklemek için yarım porsiyon Serious Mass’ı iki öğün arası alabilirsiniz.

Antrenman öncesi: Antrenman sonrası yenilemeyi hızlandırmak için yarım porsiyon Serious Mass’ı yine antrenman öncesi alabilirsiniz.

Yatmadan önce: Daha hızlı kilo alımı sağlamak isteyenlere fazladan yarım porsiyon Serious Mass’ı yatmadan önce içmelerini tavsiye ederi.

*Bu bilgiler, bu ürününün Türkiye distribitörlüğünün sitesinden alınmıştır.

Yetkili Satıcı: Optimum Nutrition Serious Mass

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2017
    EminTalha, pain2istemporary, veaN ve diğer 15 kişi bunu beğendi.
  2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni başlayanlar için ağır olmayan, ideal bir ürün gibi duruyor ama içerik biraz zayıf kalmış sanki...

NacHo bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bir porsiyon'u 334gr ve bunun 252'ı karb..bu çok büyük bi rakam..(yeni başlayanlar yarım porsiyon)
    ucuz olduğu için protein amaçlı kullanacaklara tavsiye etmiyorum..50gr protein için 250gr.da karb alıyorsunuz..

NacHo, pr, JaM ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    yeni başlayanlar için ideal diyorsa dize hoca idealdir bence..şimdi araştırıcam fiyatını ve nerden bulabiliceğimi...saolun güzel bir gainer olucak benim için eğer fiyatı iyiyse...zira yeniyim bende:)

5. killforu

killforu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizce optimum 2,7kglik mi yoksa gainfast 2,3kglık mı? ikisi arasında kaldım, agırlık calısan birisi icin hangisi daha iyi sonuç verir?

6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    sanirim gainfast in icinde yuksek miktarda basit seker oldugu soylenmisti, bir miktar toz sekere para vermis oluyordu alanlar, bu nedenle optimum daha uygun

7. delgado_1903

delgado_1903 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yardımm

mrb arkadaşlar body başlayalı 1 ay oldu 178 cm 66 kiloyum 70 in üzerine çıkmak istiyorum optimumla weider arasında kaldım sizce hangis, daha etkilidr bir de istanbulda bu ürünleri nereden bulabilirim mağazaları nerdedir anadolu yakasında alabileceğim yerler varsa yardımcı olursanız sevinirim..

8. baykanka

baykanka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende araştırmalara başladım ve optimum ideal fiyat gibi duruyor.İnternetten bir kaç siteden gördüğüm kadarı ile Optimum Nutrition Serious Mass 1365 gr 72 TL ye geliyor.biraz daha araştırmadan sonra vericem artık.

9. Morphling

Morphling Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Bende almayı düşünüyorum fiyat aralığı iyi gibi. Kullanan varmı acaba? Tadı nasıldır? Rahat karışırmı?

10. Andr0

Andr0 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu ürünü bu gün aldım fakat kafamda şöyle bi soru oluştu. Bu ürünün yanında optimum whey gold protein ve weider amino 2200 aldım.

Sorun şu bu üründede fazla protein var e zaten protein ayriyetten kullanıyorum birde aminodada protein var nası kombine ediceğimi çözemedim açıkcası yani proteini çöpe atmak yada fazla kullanmanın önüne geçmek istiyorum fakat bu kullanım şeklini kendim oluşturamıyorum yeteri kadar bilgim yok yani.

11. sozmuzik

sozmuzik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    memur
    Yer:
    ankara

antrenmandan önce yarım porsiyon gainer antrenmandan sonra amino
    gece yatmadan önce de whey protein alman en mantıklısı bence

12. Andr0

Andr0 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ben şuanda proteinle karıştırıp kullanıyorum protein ölçeği ile 1 ölçek protein ,bi ölçek gainer karıştırıyorum sabah kahvaltıdan hemen sonra ve antreaman hemen sonrası olarak kullanıyorum. kafama eserse bazen gece yatmadanda 1 yemek kaşığı alıyorum.

13. wishdropper

wishdropper Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    daha önce hardline,weider ve optimum kullandım gainer olarak.şimdi tekrar optimum aldım.çok kaliteli bir ürün kesinlikle ve hazmı , içimi çok kolay.şişkinlik yapmıyor doyurmuyor.

paketin üzerinde günde 334 gr alınız diyor bu tamamen ürünü çabuk bitirmeniz ve daha çok ürün satmak amacıyla yazılmış birşey.bunun yarısını kullanacağız.günde bir büyük ölçeği 3 seferde bitirmek en ideali oluyor.

bir büyük ölçek 165 gr civarında ve 125 gr carb içeriyor.25 gr da protein.ayrıca serious mass ta içerik çok kaliteli glutamine ve creatine oranı yüksek mineral ve vitamin dengesi çok başarılı.

165 gr ı 3 e bölüp kahvaltıdan 40 dakika sonra antremandan hemen sonra (burası çok önemli) ve gece yatmadan önce tüketirsek (antreman olmadığı günlerde gece almayabiliriz) ürün hergn antreman olsa 33 gün gidiyor (5455 gr olanı). haftada 4 gün antremana gidiliyorsa diğer günler bir ölçek eksik alındığında 40 küsür gün kullanabiliyoruz.antreman yapmadığımız günlerde ürünü 1 öğün eksik kullanmamız lehimize bir davranış olacaktır.göbek oluşturmaması açısından.

kesinlikle ufağını almayaın gereksiz kullanmış olursunuz.hiçbir etkisi olmaz.5455 gr lık ürün bile 33 gün gidiyor.1 kiloluk ürün 6 gün de biticek gereksiz para harcaması bence.

hardline dan çok daha kaliteli bir ürün diyebilirim hatta hardline bunun yanından bile geçemez.en güzel tarafıda doyurmaması ve hazmının kolay olması.suyla karıştırmanızı öneririm.sütle karıştırmak midenizi bozabiliyor.optimumun tüm ürünleri suyla kolay karışıyor topaklanma olmuyor.shaker kullanmak büyük kolaylık olacak.

weider giant mega mass 4000 (7 kilo) dan sonra gördüğm en iyi gainer bence.Paranız varsa acımayın weider alın.Ama optimumda çok başarılı harika bir ürün.hardline dan , ultimate den unviersalden ve karşıma çıkan weider dışında tüm markaların gainer ından daha iyi .

Son düzenleme: 16 Mart 2009
    yasnozdemir, LordF4T1H, xmonsterx ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  14. apocalypse

apocalypse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    12lb 150ytl iyi fiyat bence

15. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Şeker oranı yok denecek kadar az. Antrenman sonrası 100 gram Serious Mass+20 gram Whey gayet şık bir kombine gibi duruyor. Protein için Gainer alıyorsanız Prolab N-Large II alın. Ben kullanıyorum, çok memnunum. Bu ürünü de dediğim şekilde deniyeceğim.

Rev0lTi0ns bunu beğendi.
  16. wishdropper

wishdropper Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    evet ürünün fiyatı çok düşmüş .genelde 180 tl internette 12 lbs 5,5 kilo olanı.ayrıca çikolatalısı gayet güzel.öncekinde çileklisini almıştım oda fena deildi ama bayıyor bi süre sonra.çikolata baymıyor.suyu fazla koymamak lazım tadının güzel olması için.

kombine olarak ben optimumun 4,7 kilo whey ini seçtim yine.fiyatı uygun diye.optimum whey de başarılı.

desperados bunu beğendi.
  17. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Serious Mass'ın içerisindeki ölçek kabını tam doldurursak 167 grama mı denk geliyor?

18. anac10da

anac10da Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    suyla kariştirinca tadi nasil hardline gibi kilo aldiriyomu bu ürün

19. lug@no

lug@no Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bu ürün ne şekilde kilo aldırıyor arkadaşlar ? ben hacim kazanamıyorum,sadece protein tozu kullanıyorum,yağ yaparak hacim kazanmak istemiyorum,bu ürünler yağ mı yapıyor ?

20. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    günlük karb.ihtiyacınızı belirleyin..bu genelde bulk döneminde 4-6 gr.dır kilo başına..eğer itiyacınız olandan fazlasını alıyor ve ayrıca öğün sayısını artırmadan az öğünde çok karb alıyorsanız yağlanmadan kurtulamazsınız..

vibrant ve lug@no bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş