Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 83
    53,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 58
    37,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 14
    9,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 47 üye.
  1. Altintren

Altintren Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Antalya
    Hiçbir supplement kutusunu zaten ağzına kadar dolu görmedim. Hepsinde bir arap dudağı pay var :)
    Tadı gerçekten kötü ama zaten bu işlerde tat tuz aramayın. Yoksa ben yumurtadan da tavuktan da bıkmış durumdayım. Optimum Creatine ile beraber alıyorum. Creatine'i şeker ile almak doğru olduğu için muzlu süt yapıyorum. O zaman içilebilir oluyor. Yada tek alıyorsanız hemen arkasından ağzınıza bir sakız atın veya su için o kötü tat gider.
    Optimum ürünleri başarılı ve fiyat-performans oranı ideal. Tadı kötü mü kötü ama güvenilir bir marka. Ben supplementlerın yorumlarına güvenmiyorum. Bir supplement'ın faydasının anlaşılabilmesi için ürünsüz belirli bir süre çalışmak ve sonra ürünle beraber bir süre çalışmak ve sonuçlarını karşılaştırmak gerekiyor. Bunu da herkes yapamaz. Kullanan çok ama yorum az olmasının sebebi bu. Ben creatine ile beraber alıyorum. Daha ilk kullanımda ağırlıkları arttırmak ihtiyacı hissettim ama bu BCCA'dan ziyade Creatine'in etkisi. Supplement'dan ziyade antrenman sistemi ve beslenme önemli. Siz o kısımlarını halledin. Sonra bir markaya güvenip sırtınızı yaslamaktan başka çareniz yok. Bence whey ile beraber alınmamalı. Ya Whey alın yada BCCA. Sonuçta 2si benzer maddeler. Amino asit protein'in yapı taşıdır.
    Ayrıca okuduğum bir çok yazıda aşırı bcca uyarısı yoktu. Yani fazla kullanımdan korkmayın ama herşeyin fazlası zarar lafını unutmayın. Kaşık kaşık yemeyin. Ben antrenmandan önce bir ölçek ve antrenmandan sonra bir ölçek alıyorum. Whey protein kullanmıyorum. 3 tane Optimum ürün var ve kullanım şeklim şöyle;
    Antrenman Öncesi = Optimum Creatine + Optimum BCCA
    Antrenman Sonrası = Optimum Glutamine + Optimum BCCA

2. dogukank.

dogukank. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Abilerim ben 15 yasındayım 1 yıllık vg geçmişim var daha once kısa zamanki kreatin kullandım şimdi bu urunu kullanmayi dusunuyorum yaşimdan dolayi olmasi zararları olabilir mi varsa nelerdir şimdiden tesekkurler

3. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Vücut gelişimin tamamlanana kadar karaciğer böbreği yorma bence. Şu aşamada tendon ve kor "merkezi sistem" gelişimine odaklanırsan 18 den sonra sakatlanmadan korkmadan abanırsın. Suplemnti nr kadar geç verirsen ilk gelişim tepkidini o kadar güçlü alırsın yani mümkün olduğu kadar geeç zamana saklamak isteyeceğin bir.kozdur takyiksel.olarak.

dogukank. bunu beğendi.
  4. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Supplement kullananlara tek tavsiyem düzenli olarak kan değerlerinize baktırın. Mesela 2 ay hiç bir şey kullanmadan değerlere bakın. Ardından kullandıkça düzenli olarak 1.5 ayda bir kontrol edin

5. ibok1lnc

ibok1lnc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya beyler bi yardım edin bunu hep meyve suyuyla icmekten bıktım marketlerde satılan meyve tozlarından karıştırıp içsem olurmu

6. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    SAF TEMİZ VE GÜZEL 3 KELİMEDE ANLATIMI

7. orfoz33

orfoz33 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    mersin
    tadı meyve suyu ile bile berbat dediler , ben de ilk defa içtiğimde sade suyla içtim . onun üzerine meyve suyu ile güzel oldu :)
    ben etkisini fark ettim , tavsiye ederim.
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Mart 2018 ---
    ilk çalışmada ağırlık arttırma isteği duydum ve arttırdım. önce psikolojik sandım fakat aradan zaman geçince anladım ki psikolojik değil.
    tüm bölgelerde arttırdım ağırlığı. süper .
    psikolojikse de razıyım , amacıma ulaştım sonuçta .

Son düzenleme: 16 Mart 2018
  8. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    hocam tat konusunda nötr ama performans olarak çok başarılı saf bcaa herhangi bi tatlandırıcı vs hiçbiri yok

9. orfoz33

orfoz33 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    mersin
    Tadı kötü olabilir , dediğim gibi içeriği ve etkisi çok iyi. En son kardeşime tavsiye ettim , 1 aydır kullanıyor ve o da çok memnun.
    Çok lezzetli ama içeriği daha zayıf bir ürün istemezdim.

10. Salih Tufan

Salih Tufan Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Ben de şuan bu ürünü kullanıyorum. Gerçekten etkili bir ürün. Ben antrenmandan önce 1 ölçek ve antrenmandan sonra 1 ölçek mis:sweat:

11. Aestheticjesus

Aestheticjesus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Optimum Nutrition BCAA 5000 Powder (336
    Arkadaşlar bu ürünü dün aldım lanet ettim aldığıma o kadar bcaa ğrünü kullandım bunun yerne kireç alın için alıştırın kendinizi sonra bunu alın cidden berbat tadı var etkisini bilemem eğer kullanabilen arladaşlar var isr Ankarada 1 ölçek kullandığım kutu var öyle duracak satabilirim 115 e aldım bcaa ile ya da glutamine ile değiştirebiliriz sıkıntı değil ben kullanamıyorum açıkçası ziyan olmasın.

12. mehmetnazimcilli

mehmetnazimcilli Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    İlk öncelikle ürün çok güzel lakin tadı kireçten daha kötü zaten ilk kokladığınız zaman burnunuzu yakıyor karıltırdığınız sıvıların tadını bozuyor eğer bu tür konularda hassasanız almayın kapsül olanında var

Sayfayı Paylaş