Nutrex Muscle Infusion Black (Blend Protein)

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 27 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 39
    72,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 13
    24,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    3,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

İçeriği:
    Multi-Layered Underground 7 Protein Fractions Containing Lean Muscle-Building Blend (Ultra-Filtered Instantized Whey Protein Concentrate, Micro-Filtered Instantized Whey Protein Isolate, Instantized & Hydrolized Whey Protein, Instantized Egg Albumin, Instantized Micellar Alpha & Beta Caseins And Caseinates, Instantized Milk Protein Isolate, Instantized Calcium Caseinate)

7 farklı karma proteinden oluşan yapısı , zengin mineral ve vitamin içeriğiyle gayet etkili bir ürüne benziyor. 5 LBS si ortalama 153 TL olarak piyasaya giren bu ürün fiyat bakımından da makul seviyelerde. Gaspari Myofusion'a ciddi bir alternatif olacağı gözüküyor.

Ekli Dosyalar:

veaN, NacHo, speedtouch ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Neye göre harika onu merak ediyorum? Kullandınız mı? Çok mu etkili paylaşırmısınız?

3. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

icerige bakılarak yapılarak yapılan doğru bir yorum kullanmak gerekli tabikide....

4. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0

Ben yapılan bir yoruma karşı cevap vermiştimde ancak site yönetimi tarafından doğru olarak mesajı silinmiş yazan kullanıcının. Bu siteyi bodye yeni başlayan hiç bilmeyen arkadaşlarda ziyarette bulunuyor. Yapılan yorumlara önem verdikleri için doğru yönlerdirmek gerekli. Kullanıpta deneyipde yorum yapmak böyle ürünlerde daha sağlıklı.

5. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Kullandim tabi

Ya kardesim kullandim tabi Ben bu urunu Amerika'dan getirttim kullandim ki yorum yapıyorum bilip bilmeden konuşmayacaksin.kullanmadan yorum yapmayız herhalde Niye yapayım kullanmasam once bı sor cahil cahil konuşma bilmiyosan öğren.ayrica mesajimin silinme sebebi de Turkiye ye yeni girdi bi supplement sitesinde var Ama bura bı supplementler sitesi ile anlaşmalı olduğu icin başka bı supplement sitesi verdigim içindir .Yani neymiş bilip bilmeden konuşmayacaksin once kullan sonra yanıma gel cahilLik yapma

6. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Senin yaş 21 ama yılların body buildingi gibi konuşuyosun. Ben sana soru sormuşum kullandın mı ne ye göre diye? Sende adam gibi cevabını verirsin kulladım şöyledi böyleydi diye. Gerek yok yani asabi cevaplara. Klavye basında hos degıl atarlı cumleler:)

Pulbiber072, builtman ve Despo bunu beğendi.
  7. FedoR

FedoR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim salonda bir arkadaşım aldı kullanıyor bende içtim tadını beyendim ama etkisi nasıl bilmem. Hocalarımız yorum yaparsa bende alıcam bakalım.

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Değerli Üyemiz;

Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

9. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    saygı

yılların bodycisi degilim ama kendi bildigim kadarı ile yorum yaptım burda sen de önce bi sor kullanıp kullanmadıgımı özelden gelip burada atıp tutma zaten kullanmasam yorum yapıp forumu mesgul etmem saygılı ol

10. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Hala atıp tutma gibi kelimeler kullanıyorsunuz, önce cümlelerinizde ki kelimeleri doğru seçin. Sonra sizinle bu konuda görüşlerimi paylaşırım. İyi günler.

11. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler ama tartışmalarınızı özelden yapın lütfen off topic oluyor. Başlık amacından sapıyor.

themertyildiz, speedtouch, mista ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan elimdeki protein bittiğinde kullanmayı düşünüyorum. bodybuilding de 9.3 oranı var. Tadı içinse aynı oran geçerli chocolate monster aromalısı için. Şuanki kullandığım whey proteini sabah kalkar kalkmaz ve spordan hemen sonra alıyorum. Bunu öğün arası ve gece yatmadan önce kullanabilir miyim yada daha başka önerisi olan ?

13. bady

bady Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beden eğitimi öğretmeni
    Kullanan arkadaşların yorumlarını almakta fayda var:) Paylaşırsanız seviniriz.

14. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    MP Combat Powder uzun suredır beklememe rağmen gelmeyınce , bu urune yoneldım. Almamdakı sebeplerden bırısı, ulkeye yenı gırmıs olması, yanı raflarda uzun sure beklememıs olması, malum uygun olmayan şartlarda raflarda bekletılen ek besınler nem vb. olumsuzluklara maruz kalabılıyor.
    Ikıncı sebep bır kac farklı proteın kaynağından uretılmıs olması, urun hammadde ve ıslenme bakımından kalıtelı bır urune benzıyor. Icerığe vıtamın-mıneral kombınasyonu denebılecek olcude vıtamın-mıneral eklenmıs.
    Tek aroma olarak satılıyor. Urunun cıkolata tadı yoğun, cıkolatayı sevenler ıcın ıdeal, guzel bır tadı var.
    Urun kapağının altında bulunan koruyucu folyo sağlam sekıldeydı. Daha bugun ON Glutamıne aldım urun kapağıyla altındakı koruyucu folyo bırlıkte geldı acarken.
    Sonuç olarak, denenebılcek bı urun. Tavsıye edebılırm.

15. bady

bady Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beden eğitimi öğretmeni
    Hala kararsız kaldım bunu mu alsam bsn mi.

16. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    BSN nin neredeyse %50 si yağ ve karbonhidrattan oluşuyor Syntha 6 yerine myofusion veya bu ürünü almanı öneririm.

themertyildiz, speedtouch, mista ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. bady

bady Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beden eğitimi öğretmeni

Teşekkür ederim. Denemekte fayda var dedim siparişi verdik bakalım deneyip yazarım buraya etkilerini:) Önceki kullandığım myofusion'du iyiydi ama bsn ve Nutrex' den birisini denek istiyordum dediğin gibi bsn biraz fazla karbonhidrat içerikli o yüzden nutrex aldım, bakalım nasıl görcez:)

18. FedoR

FedoR Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    BeachBoy PM yi kapatmışsın bi ara açarsan birkaç proteinlerle ilgili sorum var özelden den .

19. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    arkadaşlar bir arkadaşım bu ürünü alıcak fakat tad takıntısı var

tadını myfusıona göre kıyaslarsak nasıl ?

20. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

ben uzun süre myofusion kullandım Danny, şimdi nutrex kullanıyorum tadı gayet güzel, myofusion'a göre daha hafif ve suyla karıştırınca myofusion'dan daha lezzetli oluyor, ama sütle myofusion daha lezzetli...
    yadırgamadan kullanabilir...

themertyildiz ve Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş