Nutrade Premium Protein 2250g

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Şafak Bilgili tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Yalan dolan gecende bir sayfada nutradenin satisini yapan bir kisi de urunun belcikada uretildigini soyledi.: D nutradenin yetkilisi bir abisiymis telefonunu vereyim ona sor dedi tamamtelefon ver arayacagim dedim telefon falan vermedi dahasi sayfadan banladilar beni : Dtamamen ne oldugu belirsiz bir urun.ama cok saglam manipülasyon yaptilar vay alman mali vay alman kalitesi falan millette bir guzel yedi bu manipülasyonu.simdi düz wheyini (adi premiumlu olanini ) 220 230dan satiyorlar.gerci weidere "weider ogloom super kaliteli koskoca weider yani hakediyor o parayi sonuna kadar "denilerek 300tl verilen bir ulkede bu manipulasyon tutar miydi ? tabi tutardi ve tuttu da.adamlar turkiyedeki halkin kafasinin nasil calistigini cozmus dolayisiyla voleyi vurdular paradan ve isim yapmadan yana.

2. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Bu markanin izole proteinin 100 gr protein icin aminoasit profilinde aa gr toplami 110 gr cikiyor alirken 2 kere dusunun bence

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. e2^

e2^ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Normalde yazacaklarım protein tozuyla ilgili olmalıydı fakat başlık altında tozdan çok markanın güvenilir olup olmadığı tartışılmış.
    Kafasında soru işaretleri olan arkadaşlara şunu yazayım; bu markanın BCAA'sını ve Arginine'ini kullandım, gayet memnun kaldım. Hatta daha öncesinde Weider'in Arginine'ini kullanan biri olarak bu ürün çok çok daha ekonomik ve etkili diyebilirim. Sizde 200-300 lira vermeden önce ürünün genel kalitesini kontrol etmek isterseniz 90-120 aralığında bulunan aminoasitlerini kullanarak ürün hakkında karar kılabilirsiniz.

Hatta arkadaşımda Gainer'ını aldı bu markanın. Şuan 2. kutusu bitmek üzere ve hiç kilo alamayan adam 3.5 kg aldı. Ben denemekte fayda var derim, hemen kötülemeye gerek yok :)

4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    cfm teknolojisiyle üretiliyor ve içeriği çok iyi neyi kötülüyorsunuz şu devirde optimum ve ultımatenın bulgar gırıslı oldugu cogu sıteden alıyorsunuz nutrade alman teknolojisione güvenmıyorsunuz? :)

civelekler bunu beğendi.
  5. burakfd6

burakfd6 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3

Premium ürünü degıl ama isolate (çilek), 500 dalton (limon) kullandım. ben de merak edıp mail atmıştım bana da herkese yazılan iste ortağı türk alman malı vs vs .güya 2015 subatta nutrade.eu hızmete gırıyordu. bir internete sitesı açmak nu kdr zor olur. hoş ürün profılıne kanıp isolate (latte ) de almıştım. simdi ultimate yle beraber kullanıyorum. tadına lafım yok, çok çok iyi ama bu urune güvenilir mi? süphelerım var. men&health dergıısne göre dünyanın en ıyı 10 proteın markasından bırıymıs.sadece turkıeyde satılan ve dünyanın en ıyı 10 protenı arasında ı??? ıyı bı pazarlamayla karşı karsıyayız.bu kutuya da bıtırıp nutrade almayacağım kesindir.multıpower fıyatı çekıyor bır de

6. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    bende nutrade ultımate optimum multipower pure arasında kaldım pure kahve karamel cok ıyı dıyolar

7. burakfd6

burakfd6 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3

tat olarak kahve nıyetıne ıcelecek kadar güzel ,sankı sproun sonundakı ödül gıbı ama nutrade fırmasının ne olduğu belırsız olması, adreslerını alıp Google mape yazdım garıp garıp yerler cıktı, ara sokak filan :) karar senın ....

8. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    anlamadıgım ürün alman dıyolar yok ama sıtelerde ılk 10da hep anlamıyorum

9. burakfd6

burakfd6 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    amerıkan urunlerıne cok guvenmedım hıcbır zaman, ıcıne taurın,glisin,creatin bolca koyup şişiriyorlar. oyuzden bende alman sanıp gıttım aldım .sonuç olarak wheyler mucıvezı seyler degıl ama en azından fırrma durust olsun, 30 gr 24 gr proteın varsa hakıkaten olsun sağdan soldan bu üst satırda yazdığım maddeler ekleıyıp oyun yapmasın.bu nedenle multıpower ,stacker europe,nanox tercihim oldu, nutrade yı de deneyım dedım en azıdna sıtelerınde bu tür porteın spkıgıng dedıgımız seyler koymuyoruz dedıklerı için. ama çelişkiler cevaplar, 500 dalton dıye ortaya çıkmaları;yıllarıd bu işi yapan ,labaratuarları olan mulıpower, weider vs gıbı köklü firmalar akıl edemedı de bızım türkler mı buldu. bu 500 daltonsa weıder kac daltonmus o zaman derler:)

10. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Bu tarz ibareler tamamen pazarlama tuzağı millet merak edip alıyo yok gh max ulitmate aminobolic sterol kompleks vs millet sırf isimlerine kanıp bi numarası oldunu zannediyo etkisi vardır yoktur tartışılır ancak greksiz pahalı ürünler gh max ı kullananlar damarlanmadan bahsediyo ki bende bunlardan biriyim kullandığım dönemde yağ oranım düşüktü idmanlarda damarlarımın belirginliğini görünce çok etkili bi supplement demiştim hacim olarak bi artış göremedim ancak daha sonra saf arjinin kullandım yine aynı etkiyi almıştım tüm numara arjininde yani mega forte kullandım ondada sporun sonlarına doğru damarlarımda aşırı bi belirginlik vardı tabi spor bittikten sonra bu etki kayboluyor ben bu olayı tamamen arjinine ve düşük yağ oranına bağlıyorum yani daltonmuş redkit miş :) bu ibarelere fazla takılmamak lazım önemli olan içerik....

burakfd6 bunu beğendi.
  11. burakfd6

burakfd6 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3

Ve 500 dalton whey ın fıyaıtını (20 gr/30 gr) nutrade isolate (26 gr/30 gr) la aynı yapmış 299 tl .supplementer.com da. multıpowerla kafa kafaya. yorumlamam bu kadar...:)

nonstoper26 bunu beğendi.
  12. MesutCakmak

MesutCakmak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar nutrade premium isolate alacagim 260 lira. Degerleri cok iyi ama suplement fazla anlamiyorum ne dersiniz?

13. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Hic gerek yok.nutrade zaten uzerinde soru isaretleri bulunan bir marka.onu da gectim hicbir protein tozu 260tlyi haketmiyor bana kalirsa.

14. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Ne gibi soru isaretleri mevcut bunlarida aciklarmisin kullanan cogu kisi memnun oldugunu soyluyor

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Konuyu bastan bir oku soru isaretlerini gorursun.Protein tozunun yararini kendi basina nasil ayirt edipte anliyorlarmis ve buna bagli olarak tozdan memnunlarmis bana ayriyetten onu da aciklarlarsa guzel olur.

Su protein tozunun etkisi guzel memnun kaldim diyenlerin kafasini sanirim hic anlayamayacagim ben.

16. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Kullanacak kişilere kullanım tavsiyem;
    60kg - ler için;
    Sabah uyanır uyanmaz bir ölçek su ile karıstırıp
    Antremandan sonra bir ölçek yine su ile karıstırarak.

70kg+ lar için;
    Sabah uyanır uyanmmaz iki ölçek su ile karıstırıp
    Antremandan sonra bir ölçek yine su ile karıstırarak.

Tabi antreman sonrası whey aldıktan sonra 45dakika içerisinde yemeğimizi unutmuyoruz..

17. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Konuyu basindan beri takip ediyorum zaten yorum yapanlara bakarsan benide gorursun orda pazarlama amacli yapilan dalton muhabbetinden bahsettik bunu cogu firma yapiyo zaten protein tozundan etki gorulmuyosa etkisizde diyemessin kimse kullanmasin o zaman icerik ve servis sayisida iyi duruyo ayrica bu fiyata gidp whey alicagina izole al daha iyi neyse yilbasi gecesini senle tartisarak gecirmek istemiyorum hayirli seneler herkeze...

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Mantiksiz konusuyorsun.Protein tozuna etkisiz demiyorum ben orada,protein tozunun etkisini nasil oluyorlar da ayirabilip su kadar etkili bu kadar etkili seklinde boyutlandirabiliyorlar bunu merak ettigimi soyluyorum.protein tozu = protein.tavuk gogsu =protein.yumurta beyazi=protein.lor peyniri=protein bla bla bla...hardline kullanirsin o donem iyi antreman yapmissindir ornek veriyorum 200gr protein aliyorsundur gunluk onun 25i hardlineden geliyordur geceleri de iyi dinleniyorsundur gelisiyorsun.baska bir donem antremanlarin o kadar iyi gecmiyor platoya takilmissindir o ara yine 200gr protein aliyorsundur gunluk bunun 25grami optimumdan geliyordur ama platoyu asamamissindir gelismezsin.sonra da dersin "hardline kullandim etki gordum optimum kullandim pek etkisi o kadar iyi degildi bla bla".daha bir suru degisken var protein tozuna kadar gelisime farkli sekillerde yon verecek.stresli donemin olur gelisemezsin uyku problemin olur gelisemezsin sinavlarin olur gelisemezsin veya herseyi dogru yaparsin ama vucut adapte olur gelisemezsin antremana cok gidiyorsundur vucutta stress birikimi fazla olur vucut dinlenme ister dinlendirmezsin gelisemezsin veya bunlarin hepsini dogru sekilde yaparsin gelisirsin.bir suru faktor varken kas gelisiminde gidip 100gram tavuk gogsundeki protein kadar protein iceren proteinlerin kas gelisimleri uzerine olan etkisini degerlendiriyorlar. kisacasi bos muhabbet bu protein tozunun etkisini olceklendirme muhabbeti.

Bu arada bu fiyata whey alacagina izole al demissin.Ben su ana kadar hicbir protein tozuma 165tlden fazla para vermedim.o 170tl verdigimde spora yeni basladigim icin bilmedigimdendi.n11 vesaire kullanarak aldim 195tlye prostar falan ama benden cikan para 165tl oldu.xpro kullandim 150tlye.ister izole olsun ister whey bana gore birak 200tlyi 150tl ustunu bile haketmiyorlar.165tlye falan aliyorum daha ustunu de almam.

Son düzenleme: 1 Ocak 2016
    burakfd6 bunu beğendi.
  19. burakfd6

burakfd6 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3

dediklerinin hepsine katılmakla beraber en can alıcı kısmı;
    "bir suru faktor varken kas gelisiminde gidip 100gram tavuk gogsundeki protein kadar protein iceren proteinlerin kas gelisimleri uzerine olan etkisini degerlendiriyorlar."
    İşte ana konu bu. millet sabaha kadar takım tutar gibi bunları tartiştiyor 100 gramda tavukta bulunan protein için.
    protein tozunda benım için önemli olan;
    *e129 ,sota lesitini vs gıbı uzun kullanımda saglıga etkı eden maddeler kullanılmamalı; Amerikan urunlerın nerdeyse hepsınde var.
    *taurın ,glisin,creatıne basıp 20gr /30 gr da etmıycek urunu bıze 26.3 gr /30 gr gibi yutturmaları. infinite labs ve muscletech bu işin masterları. gene amerıkan oyunları:)
    *amino asit profiilerini açıklamayan fırmalar;muscle pharm. 2015 te hakkında açlılan davada Arnold serisinde protein oranları üstünden yazlıandan az olduğu ortaya çıktı.dava sonucunda bir ölçekte belirtilen protein oranının yarısı olduğu belirtilmiştir.
    ing bilenler bu konuyu linkten okuyabilir.
    link:http://www.forbes.com/sites/alexmor...in-powders-lack-protein-ripping-off-athletes/

nutrade bu kafamdaki bu testleri geçince gidip almıştım ama bir daha almam.nutrend ,FA nutrition,olimp( biraz fiyatları uçtu ama ) polonya ve çek menşi ürünler başlangıç ve orta sevıyeler işini iyi yapan,ambalajında yalan dolan olmayan,sade ürünler sunan fiyatı da mantıklı ürünler .
    bir üstü multıpower ve nannox belcıka ve alman kalite sunan,
    VPX,listemdekı tek amerıkan :) ise maddi durumu baya iyi olan için en doğru tercih ,zero carb la en kaliteli wheyi sunan markadir gözümde. bu sitedeki kendi forumunda bir arkadaşımız wishdropper nickli en saf proteinde vpxi belirmiş akademik yazıyı referans alarak ;
    VPX Sports : 91.3%
    Bioplex Pure WPI: 90%
    Dymatize ISO-90: 89.3%
    All the Whey: 88%
    D&A IsoPlex: 86.6%

https://www.bodyforumtr.com/threads/vpx-sro-zero-carb-protein.42260/page-4

*

Son düzenleme: 9 Ocak 2016
  20. atilla_hakan

atilla_hakan Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Oparatör
    Yer:
    kocaeli
    Sadece protein tozu ile herkul olacağını zanneden arkadaşlarım öyle bir şey yok takılmayin pek ufak tefek değerlere maddi durumunuza göre alın 300 lira sadece protein tozuna verdiği mi bilirim ama inanin boş :)

Ben de suan bu ürünü kullanıyorum 2 nci kutuma başladım . Eksi arti yönlerine pek dikkat etmedim ucuz ve servis sayısı fazla olduğu için alıyorum

Sayfayı Paylaş