Nitrofull Super Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve ccann_ tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün başarılı mı?

1. Başarılı

21,8%
  2. Orta Karar

30,8%
  3. Başarısız

47,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaslar boyum 180 kilom 60 çok yavaş ve zor kilo alıyorum bu ürünü almaya karar verdim 5kg'lık fiyatı gayette ucuz spor yapmıyorum ama evde bazen damble'larla çalısıyorum. neyse bu ürünü önerirmisiniz .teşekkürler
    Ürünün Resmi:

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2017
  2. NeW_BoSnA

NeW_BoSnA Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    nitrofull'in kini hiç önermem ben kullandım hiç bir faydası olmadı bence weider kullan derim onun yanındada bitkisel ilaç yerinde doğal klio aldırıcılar var keçiboynuzu bal polen karşımlı flan faydasını hemen görceksin

jkdo bunu beğendi.
  3. QYPCHAQ

QYPCHAQ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bence spor yapmıyosan bu ürünleri kullanma..spor yaptığın zaman zaten kilo aldığını göreceksin.

4. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    evde çalışsam olmazmı oda bi spor sonuçta ?

5. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    ben ürünü soruyorum cevap verirseniz sevinirim

6. efe kurtyılmaz

efe kurtyılmaz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    izmir
    almac dostüm,fiyatının cazip olması özendiriyor ama kullanmanı tavsiye etmem

7. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    iyi sonuç vermiyormu? benle boy ve kilosu aynı olan ve deneyen bi arkadaş varsa bilgisini paylaşabilirse çok iyi olur

8. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    spor salonunda gidip antremanın hakkını vermedikten sonra bu ürünü kullanmanın bir anlamı yok.adı üstünde bunlar sporcu gıdası.evde dumbell çalışma ile olacak şey değil bu.bence spor salonuna yazıl.orda adam gibi program uygula ve bu ürünü öyle kullan.ayrıca beslenme olmadan bu gainer hiç bir işe yaramaz.bunlar sadece destek ürünleri.tek başlarına mucize yaratmazlar.

9. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    un ye daha faydalı olur onun yerine kısacası

maietnigri, jkdo, kirilenkoo ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    ben size ürünü soruyorum siz bunu yap falan diyosunuz neyse saolun genede... ;)

11. efe kurtyılmaz

efe kurtyılmaz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    izmir
    duymak istediğiniz şeylere onay bekliyorsunuz,alma iyi mal değil.ürünün ucuz olması özendiriyorsa ona fiyat olarak yakın hardline progainer var onu al

12. carmania06

carmania06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sporla beraber tavsiye ediliyo,bende yeni kullanmaya başladım. seninle hemen hemen aynı durumdayım boy ve kilo olarak. faydasını görürsem burdan bildiririm. ayrıca spor salonundaki hoca sadece bununla olacak iş değil dedi. beslenmenede dikkat edeceksin. biraz sağlam yemen lazım anlayacağın. ek olarak bunu kullan dedi.

13. fenerlilker

fenerlilker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bu ürünü bi tanıdığımdan bedavaya aldım.. 2 gündür kullanıyorum daha önce hiç gainer kullanmadım .. tadı çok şekerli geldi bana.. acaba sahtemi diye düşünüyorum.. ayrıca sütle karıştırdıgımda çok küçük mavi renkli tanecikler görüyorum bunun sebebini bilen var mı acaba ? üstündeki son kullanma tarihi daha geçmemiş ama ben tarihinin geçmesinden korkuyorum..

14. mcirpan81

mcirpan81 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kullandım bu urunden hıc bı faydası olmadı..ıyı bı urun degıl...

15. fenerlilker

fenerlilker Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    uzun bi aradan sonra cevap olarak yazmak istedim. Bende ürünü kullandım fakat hiç bir değişim olmadı. o yüzden bu ürünü kimseye tavsiye etmiyorum. ben kullandıkm ve hiç memnun kalmadım. paranıza yazık derim.

16. ugur_m

ugur_m Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ürün patates zaten bunu herkes biliyor spor yapmadan bi anlamı yok bu ürünleri kullanmanın.

17. vol_kan

vol_kan Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    uzak durulması gereken bir ürün. kullanan ve yanımda kusan bir arkadaş gördüm spor salonunda nitroful mass kullanıyormuş. yararından çok insan sağlığını tehdit edeblecek bir ürün nasıl satılıyor bunuda bir türlü anlayamıyorum. saygılar

jkdo bunu beğendi.
  18. mcirpan81

mcirpan81 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    emili spora yenı baslamıssın hıcbırsey kullanmasanda gelışme saglardın zaten..hatta yenı baslayan arkadasların 4-5 ay destek urun almasına gerek yok bence..

yanı nıtrofull degılde sadece yumurta makarna bıle yeseydın aynı sey olacaktı..ben nıtrofullu 4 ay kullanmıstım ardından bılınen markaları kullandım..nıtrofullun sacma sapan bı urun oldugunu cok net goruyorsun..hammadesının neresı oldugunu soylemeyen bı fırma..belkı 20 defa maıl attım bı cevap vermedıler..ha çinden gelsın hammaddesı onemlı degıl dıyosanız..saglıgınızı rıske atan cesaretınıze hayran kalıp baska da bısey soylemıycem...

19. tersyildiz

tersyildiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun zamandır konu hafıflemıs soyle soylıyım antalya da yasıyorum bulundugum spor salonuna gelen bı abımız yıllardır her turlu iğne steroid vs kullanmış kendi kendini bitirdiğini söylüyor.. ( diskoya giderken bile steroid alıyor) yani psikolojiye kadar kalmamış bize sürekli ilaçların zararlarını anlatan bi insan nutrofull ü sordum nasıldır dıye bana tek dedıgı faydasını su sekılde gordum clenbuterol kullanıyodum antremandan sonra nutrefull super mass kullandım yag yakarak kas kutlesı olusturmaya yardımcı oldu ama tekrar soyluyorum hiç bir şekilde tavsiye etmiyorum hiç bir ilacı diyordu özellikle söylediği şu SAĞLIK VE SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN SPOR YAPILIR İLAÇLA VE DESTEKLEYİCİ İLE KENDİNİZE ZZARAR VEREREK DEĞİL buna ne kadar katılınır her kese gore değişir sonuçta herkes buna ilaç değil destekleyici diyor... ama her vitaminde mantıksal olarak birer ilaçtır .... şimdilik bildiklerim bu kadar tabi araştırmaya devam bılgısı olanlarda paylasırsa sevınırım

20. rogliganus

rogliganus Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    nitrofull'un en can sıkıcı yani hic bir yerde icindekiler hakkinda bilgi vermiyor olusu. ancak kutuyu satin alip uzerinde okuyabilirsin her halde.

sitelerinde bilgi yok mail attim bakalim cevap donecekler mi?

icinde ne oldugunu bilmediginiz hic bisey vucudunuza laik gormeyin. ozelikle karbonhidratlar cok tuaf seylerden eldeedilebiliyor. bunu icin bir cok farkli sekerformu var.

Sayfayı Paylaş