Nitrofull Amino 5100

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve metalic_wampire tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

24,6%
  2. Orta karar

33,3%
  3. Başarısız

42,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. deepblue01

deepblue01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    kulanmanızı kesinlikle tavsiye etmiorm ishal kusma bulantı baş agrısı ve sivilcelenme gibi problemler var wheyinin içinde nsilikon parçaları falan çıkıor 50 lira daha verin başka markalara yönelin bnce

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Vg ye ilk basladigimda hocam bu urunden 3 kutu bitir lif lif kas yaparsin demisti :D hic unutmam :p

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Karaciğerin yıprandığını hocan nasıl anladı? Kan testi falan mı istedi?

Ayrıca 2 haftada sauna ve diyetle karaciğer temizlendiğini de ilk defa sizden duyuyorum.

Karaciğeri 2 haftada temizleme şansımız varsa ben de deneyeceğim.

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    Arkadaşlar almayın şu adı geçen markayı da batsın şunlar.%100 emilebilirlik diye adam satış yapıyor araştırdım emilme oranı %28 ucuz buldunuz diye kendinizi kandırmayın bence ben acık acık söyliyeyim. ün etkisini gördüm diyen insanlarında %80 i psikolojik %20 si beslenmesine dikkat eden arkadaşlar. gözünüzü seveyim bu forumda bilgili dediginiz adamlara sorun hangisi kullanıyor o markayı :D ?

burakjudo bunu beğendi.
  5. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    bu urune para verıp paranızı cope atmayın derım

6. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    benim ilk kullandığım markaydı nitrofull aminosunu kullanmıstım . daha yeni yeni içeriğine bakıyorm . kutusu hala duruyor ben kullandığım hiç bir ürünün kutusunu atmam her neyse . içeriğine baktım BCAA hiç yok içinde ama ben kullandığımda ilk kullandığımda hem antrenmanlarda hemde kasların büyümesinde etkili olmustu . bu ürünün iyi olduğunu söylemiyorm . ama cok para verip en iyi markayı alıcam diye birşey yapmayın en iyi ürünü alıp en pahalısını alıp tek supplement kullanmaktansa . orta dereceli markaların ürünlerini alıp iyi bir kombinasyon yaparsanız daha fazla sonuc göreceksiniz . benden söylemesi Boşuna cok pahalı markaları almaya kalkmayın. hee bi de bu ürünleri kullanıyosanız yemeğinize dikkat etmelisiniz diyet programı uygulamalısınız aksi taktirde beklediğiniz sonuca gec ulaşırsınız .

7. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Bende bu konularda bilgim olamadığı dönemlerde kullandım Tr power ve Nitrofull ürünleri , etkisi yok ve sağlığınızı bozma riski yüksek markalar..Uzak durun..

8. burakjudo

burakjudo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bana bedeva geldi massı 5100 aminosu ve proteini ama whey proteini değildi kompleks olanı hepsini aminosunu kulldındım hiç ama hiç yararını görmedim mass da para etmez proteini iki kere kullandım karışmıyordu ve çok ama çok kötü gaz yapıyor faydasını görmekte zor sadece çöpe atılan para ve kendimize zarar hammaddelerinin nerden de ithal edildiği belli değil

9. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Zaten kendileri bilinçsiz tüketiciyi satış hedeflerine almış bir markadır. Nitrofull hakkında bilgi sahibi olup da araştırma yapmış bir kimse zaten bu markayı tercih etmez.

1 kişi bunu beğeniyor.
  10. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bu marka beş para etmez almayı düşünmeyin bile arkadaşlar yaklaşık 2 senedir bu markayı kullandım saf gibi verdiğim paraya acıyorum ganier diye kilo aldırıcısını ve 2 kutu 3100 amıno ve son olarakta 550 tabletlık 6100ünü kullandım bitsin diye artık salondakilere veriyodum 5 para etmez

11. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Nitrofull kullanıcağıma takviyesiz devam ederim sporuma

12. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Ben nasıl olmşta bu başlığa yazmamışım hayret ettim .

Bu markayı gördüğünüz yerden uzaklaşın ,size hediye gelirse getirenin kafasına atın ,birisi size al kullan diye tavsiye ederse o kişi ile selamı sabahı kesin :)
    Ucuz ürün kullanacağız derken sağlığınızdan olmayın .

13. lupelius

lupelius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    Oldukça boş bir ürün, tavsiye üzerine kullanan bu spora yeni başlamış bir arkadaşım var bu markanın hem protein tozunu hem aminoasitini kullandı birer kutu bitirdi ve hiçbir pozitif etkisine şahit olmadı. Keseye zarar, sağlığa zarar, psikolojiye zarar...

14. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Kerem akbaş yazdıkların baştan aşağı saçmalık, bu markayı savunanların niyeti sadece genç sporcuların aklını bulandırmak ve paralarını sömürmek. Senelerdir milleti zehirleyip paralarını aldınız ama artık bilinçli sporcular var, bizim olduğumuz yerde size ekmek çıkmaz hadi başka kapıya.

thegun ve PeNa bunu beğendi.
  15. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Foruma üye olup ilk mesajını buraya yazmak ve mimli markaya methiyeler düzmek birde weider ile mukayese etmek vs şüphe uyandırıcı .
    Türkiyenin en büyük 2 online alışveriş internet sitesinde Nitrofull ürün yorumları hakkında 1 tane olumsuz yorum yok hepsi yanlı ve abartılı yorumlar ,Saygı kuralları içinde olumsuz yorum yazdım yayınlanmadı kimlerin işi ticari boyuta döktüğü açıkça ortada.
    Hakaret içerikli 2. mesajınızı dikkate almadım.

uykusuzburak bunu beğendi.
  16. FurkanHancer

FurkanHancer Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Çorum
    Arkadaslar nitrofull gibi dandik markalar insanlari sadece sozlerle degil,iceriklerlede kandiriyorlar.bir diger nitrofull konusunda yaptigim paylasimi burdada yinelemek istiyorum.

GT-S5830i cihazımdan gönderildi

17. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Spora yeni başlarken hocamız vermişti ilk kullandığım supplementti. Fiyat performans olarak iyi bir ürün ama ürünün performansına gelirsek beklentilerinizi karşılamaz.

Amino konusunda en iyisi Weider Mega Forte'dir. Pahalı ama etkisi muazzam.

18. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    ultimate aminoda fena değil ama dün yeni amino aldım.) 500 tablet inner armour :) fiyatı uygun ama çok osurtuyor ve bağırsaklar sürekli cır cır ses geliyor.bu ürünü alan arkadaş varmı acaba? selamlar

19. michaelarda

michaelarda Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    II.Kademe Fitness Eğitmeni
    Yer:
    İskenderun
    Detokslama denir, sauna da vücuda buhar ile basınç uygulayıp terleme yoluyla toksinleri atmayı sağladığından detoks olarak haftada 1 ya da iki hafta da 1 olarak uygundur.
    Ayrıca Limon - Portakal - Elma sirkesi gibi ürünler de detoks etkisi gösterir, diyetten kastım buydu.
    Sıvı detoks diyetleri var araştırabilirsin...

20. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bir şekilde ücretsiz edindim, bir kutu bitirdim ikincisinden de biraz kullandım. Beş para etmez uzak durun, illa ben içecem diyen varsa bende ki kalanları göndereyim ancak karaciğerinizi yormaktan başka bir işe yaramaz haberiniz olsun.

Sayfayı Paylaş