Ne yapacağımı bilmiyorum [LÜTFEN YARDIM]

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve yp140 tarafından 17 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. yp140

yp140 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    2.5 ayda 70 kg civarı olabilir miyim hocam? mümkün mü acaba?

2. kukury33

kukury33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    "İntikam yanan bir koru çıplak elle taşıyıp karşındakine atmak gibidir. " diye bir laf duymuştum kendine zarar verme bence geçmişte sana böyle davrananları affet emin ol gerçekten içine sindirebilirsen affedebilirsen emin ol için daha çok rahat eder

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim vallahi çok kalori alman lazım hesap yapman lazım ama öyle yapma 4 ayda yaptım hırslan ve salona git ve hareketlerde kaç kg ile çalışıyoraunoda önemli söylersen daha iyi yardımcı olabilirim

4. yp140

yp140 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hocam dediğim gibi ben 2 aylık boks antrenmanlarımda body tarzı vücut çalışmadım. sadece kuvvet için çalıştım. kol için 15 kg ile çalışıyordum (8-10 tekrar ve 3 veya 4 set). 30 kg Bench yapıyordum. tabi ben antrenman günleri agırlık çalıştıgım için bir az yoruluyordum.
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Haziran 2017 ---
    ah be kardeşim keşke benim yerimde olsan :(( ama diyelim affettim. atıyorum yazda memlekete döndügüm zaman o çoçuklarla yüz yüze gelecegim. yine başlayacaklar.

Son düzenleme: 24 Haziran 2017
  5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Böyle bir konuya iki sayfa yazılmış valla süpersiniz

6. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim 8_12tekrar hacim içindir bencin kilona göre ve çalıştığın aya göre iyi kol da aynı ama sadece şimdilik Dediklerimi yap başka sıkıntın olursa foruma yazarsın kardeşim.

7. yp140

yp140 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    sagolasın hocam Allah razı olsun.

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli Üyelerimiz ve başlık sahibi üyemiz;

kavga önerisinde bulunmak ya da alenen kavga önerisi talep etmek kural dışıdır.

direkt kavga ile alakalı mesajlar silinmiştir.
    Lütfen kurallara riayet edelim..

9. yp140

yp140 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ne oldu kardeşim niye rahatsız oluyorsun ki

Neyse beyler bu gün babam gel karşıma otur dedi. üni dersleriyle beraber, gelecek sene bir kaç kursa yazılmamı söyledi. Kendisi benim için ingilizce kurslarına yazılmamı istiyor ek olarak bilgisayarı da tam olarak öğrenmemi istiyor. ama babam benim başıma gelen olaylardan habersiz. oysaki benim gelecek sene için planlarım bambaşka. babam bana sporu evde de yapabilecegimi, derslerime daha çok yoğunlaşmamı söyledi. tabi o an bi şey diyemedim ben. ya beyler babama nasıl anlatırım bunları? Açıkcası başıma gelen olayları anlatmak istemiyorum. Kısa ve net olarak ben spor yapmak istiyorum, babam sporu bırakıp ilave derslere veya kurslara gitmemi istiyor. nasıl çıkacam bu işin içinden? bıktım valla bu hayatdan

mcyaralıbodyci bunu beğendi.
  10. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    kardeşim kesinlikle güreşe git bende 1 yıldan uzun süredir kickbox yapıyorum il şampiyonu oldum bu yaz güreşe başladım bugün 4. antremanıma gidiceğim güreş ata sporumuz olduğu için çoğu yerde ücretsiz oluor yani sadece yol parası ödeyip haftada 5 gün güreşe gidiyorum güreşte halata tırmanma bench press istasyon gibi çalışmalar da yapıoruz güreş tekniklerine 5 gün sonra falan geçicem şuanda boyun kaslarımı güçlendiriorum sana tavsiyem bu olur beslenmenide iyi tut kilo al vücudun güçlensin

11. Egenazz

Egenazz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hayatın bu kadar değersiz mi senin ? Veya bu kadar mı sorunsuzsun ki ergen kavgasıni intikam meselesi haline getiriyorsun ? Yasin küçük anlıyorum kanın deli akıyor ama aklı başında olan herkesin sana vereceği tavsiye uzak dur . İntikam öyle sandığın gibi bir şey değil . Onlari dövdün diyelim Bu sefer onlar gurur meselesi yaparsa senin gibi saplantı haline getirirse ne olacak ? İşi daha da buyuttuler parayla esrarkesin birini tuttular diyelim ne yapacaksın ? OKB bozukluğu olabilir bu . Hepimiz hayatta bir şeyler yaşıyoruz hiç birimiz mükemmel zamanlardan geçmiyoruz. Devam edebilmek gerek . İstediğin sporu yap karşıdaki eline silah aldıktan sonra ne işe yarayacak? Yıl 2017 artık bu işler ben seni dövdüm sen beni dövdün odestik değil güç kavramı artık fiziksel olmakam çıktı. Bölümün ne bilmiyorum eğer kendini kariyer anlamında geliştirip iyi yerlere gelirsen en büyük intikam bu olur . Sonra cesaret edemezler zaten . Anlıyorum gururunu kırıldı ama hayatın bu kadar değersiz olmamali. Ben bir kadınım. Bana saplantılı platonik biri bundan bir kaç yıl önce karşılık vermediğim için önümü kesti,alikoydu , dayak attı,bıçakla yaraladı, elime silah verdi birimiz ölü çıkacak buradan ya kendini öldür ya beni başka kurtuluş yok dedi. Ben de başta hazmedemedim o asagilanmalari çaresizlik anını . Gurur kırılması ne iyi bilirim . Aynı fiziksel zararı verdirebilirdim ona ama sonra ? Ben hangi yolu izledim kariyer planımi tamamen degistirdim. Bölüm degistirdim çok çalıştım muhtemelen 3 sene içinde onun üst amiri konumuna gelicem. Çevremi degistirdim vs. Onunla elbet karşılaşıriz. He diyelim ki olmadı yapamadım olsun . O olay sayesinde ben bugun çok farklı bir yön çizdim hayatıma. Gerçek gücün ne olduğunu öğrendim kariyerin, hayatta söz sahibi olmanın ne kadar anlamlı olduğunu anladım . Ben bir gün bir yerlere gelirsem gücümü mevkimi Ezilenlerin yanında olmak için kullanacagim dedim . Öğrendim ve büyüdüm. Gece gündüz intikam atesiyle yanıp yanlış şeyler yapabilirdim. Hukuki olarak kendimi zor duruma dusurebilirdim onu daha fazla üstüme bulastirabilirdim. Ama ben güçlü bir insanım olan olaylar yüzünden kendi hayatımı askıya almadım . Zaman geçiyor ve geri dönüşü yok . 3 5 serseriyi kafaya takip zehir etmeye değmez. Ben sana kısaca kendi hikâyemi anlattım. Bence gerçek güç budur . Tercih senin . Filmlere inanma dayak yiyen çocuk çok guclenip herkesi dovuyor ve perde kapanıyor . Peki perde kapandiktan sonra ne oluyor ? O çocuk bi serseri tarafından kursunlanabiliyor. Ailen bu acıyı hakediyor mu ? @goodfellas9 bu beyfendiye katılıyorum . Ufak bir yardimla hepsini asarsin. Hayat güzel kendine zehir etme

goodfellas9 bunu beğendi.
  12. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Biraderim vücut ne oldu vücut ?
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Temmuz 2017 ---
    Hangi şehirdeydin bu arada

13. yp140

yp140 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hocam dedigim gibi şu an yaz tatilindeyim. eylül itibarile başlamayı düşünüyorum ama şu an bir sorun var. babam illa tutturdu kurslara yazıl fln. daha üni 2. sınıfa geçecem bu adam tutturdu. kim aklına sokduysa artık. ben de spora gitmek istiyorum. başıma gelen olaylardan da babamın haberi yok. ne yapacagımı bilmiyorum.
    ODTÜ'de okuyorum
    memleket Adana

Son düzenleme: 16 Temmuz 2017
  14. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Adanada kendini savunmayı öğrenmen lazım babanın haberi olmayabilir ama sporu araya sıkıştır bence derslerine zarar vermeden bastır spora

15. yp140

yp140 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    tamam da hocam ek bi gelirim yok
    olsa da sporla bir arada iş gitmiyor
    babamdan habersiz nasıl yapabilirim ki
    öneriniz var mı

ek olarak dün bir az konuştuk
    bana ingilizce kurslarıyla ilgilenmemi söyledi
    sağlam bir kurs bulmamı istemişti ve ben yapmadım
    dün bana spor salonunu 5 dkda buldugumu söyledi peki kursu niye bulamıyorsun dedi

yani bana bi problemmi var dedi ben bi şey demedim tabi diyemem de. aslında ne yapacağımı bilmiyorum. başıma gelen olaylardan babama bir ara bahsetmek istedim ama bahsetmedim sonuçta o kafaya takma vs vs diyecegini biliyorum o yüzden babamla bunları paylaşmam çare değil...

Son düzenleme: 28 Temmuz 2017
  16. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Şimdi vücut kaç kilo dostum gine aynı mı kariyerine odaklanır İngilizce kursuna tabi ki git kesinlikle kariyeri bırakma en iyi intikam biçimi iyi bir kariyerdir.İngilizce seni dahada başarıya taşıyacaktır.Ama tabiki öncelik dil kursu ordanda salon kickbox yap ve kalıbınıyapki güçlü gözükesin gözlerine ama ilk önce yemeyi artır.Salona gitmesende iyi yemeye çalış.Göbeğe dikkat et yalnız birader çok bir önerim yok babanı da tanımıyorum ama sıkıştır ikisini birlikte yürüt.
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Temmuz 2017 ---
    Peki instagram yada facebook varsa oradan detaylı anlatım yaparım spor konusunda

Sayfayı Paylaş