Nasıl olacak ?

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Sansar_fighter tarafından 23 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sansar_fighter

Sansar_fighter Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    105 kiloyum .190 boy var fazla kilolu mezomorfum.Daha önce spor tecrübelerim oldu ama iri biseps &Triseps yada , göğüs omuz gibi hacimsel gelişim göstermedim.Fitnessa yazıldım 10 gün önce başlarda hareketleri Az ağırlık Çok Tekrar şeklinde yapıyordum ama araştırmalarıma göre bu olay bulktan definasyona giren kişilerin yaptığı bir durum.Mevcut kaslarım zayıf genelinde yağ var .Bundan sonra Çok ağırlık Az tekrarı 3 ay yaparak (yanında iyi desteklenmiş kardiyo hareketleriyle) kasları geliştirdikten sonraki süreçte Az ağırlık Çok tekrara geçsem iyi olur mu? Bir nevi bulk idmanı gibi ama beslenmeyi zayıflama şeklinde düzenledik

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Definasyon yada bulk a özel antreman yok. Aradaki tek fark beslenme. Stronglift 5x5 tavsiye ederim. Yeterli güç artışını sağladıktan sonra split programa geçip hacim odaklı düşünebilirsin. Gelişim olarak, olayı sadece hacim olarak düşünme. Kaldırdığın ağırlıklar arttığı sürece doğru yoldasın. Kolay gelsin.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş