Nanox Protilox Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 40
    52,6%
  2. Orta Karar

oy sayısı 28
    36,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 8
    10,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    bendemi nanox alsam karar veremedim doğal birşeyler arıyorm fakat bu markada cok yeni geliyor bana güvenmelimiyim bilemiyorum

2. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Nanox Avrupada hemen hemen her ülkede bulunur. Markaya güvenebilirsiniz, aroma konusunda başarılı bir firmadır.
    900 gramlık bir kutudan yararı zaten göremezsiniz. Myofusion farklı bir üründür, farkındasınız umarım ?

sheridan bunu beğendi.
  3. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    amerikalılara bu aralar pek güvenmemeye başladım adamların herşeyi oynanmış yok ıvır koyuyorlar yok zıvır koyuyorlar ne bileyim siparişini vericem o zaman bu ürünün caseinle başlayayım ultimate prostar var su an varcil2 alıcam onun yerinede az kaldı zaten içindede

4. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Ramazan ayından önce kullandığım ve beğendiğim bir üründü.

Yalnız beğendiğim yanları karışımı ve aromasıydı. Etkisi için bir şey diyemem çünkü sadece 900 gr. lık olanını kullandım.

Normalde aroma olarak vanilyayı tercih etmememe rağmen, bu ürünün vanilyalısı hoşuma gitmişti.

Kimbilir çileklisi ve çikolatalısı nasıldır?

5. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    etki olarak çoğu protein tozu aynıdır zaten aman aman bir fark yok aralarında sadece doğal olsun yeter eğer performans istersem başka şeyler kullanırım zaten amaç yavaş ve doğal olsun protein içeriği doğru olsun yeter bide bunun yanına bca ve glutamin eklemek kafi kreatin bile kullanmıyorum artık pek bir artısı olmuyor zaten kullandım kilolarda artış bile yok hepsi fos %5 lik bir performans için deymez o kadar şeye zaten kanımca bu kadar çok ıvır zıvıra gerek yok vücuda sokmaya deymez...

tarum bunu beğendi.
  6. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    şu an kazeinle varcil r2yi sipariş ettim büyük ihtimalle yarın elimde olurlar bakalım kullandıktan sonra yorumlarımı paylaşacagım su an %100 whey prostar kullanıyorum yarısından az kaldı zaten onunda ...

kinyas bunu beğendi.
  7. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    tadı gayet başarılı :)

8. mcirpan81

mcirpan81 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    sheridan gercekten ıyı secım yapmıssın... bence nanox cok kalıtelı bı marka ve urunlerının cok ıyı..ben protıloxu kullanmıstım..ıcerıgı dogal o kadarkı gunde 8-9 olcek alabılırsınız yazıyordu..hatta 7 yasından buyuk herkesın kullanabılecegı de eklenmıstı..protıloxun ben cıleklısını almıstım..toza renk vermek ıcın kırmızı pancar kullanmıslar..yanı ıcnde dogal olmayan bısey yok..

ama fıyatları cok yuksek bence tek dezavantajı bu..fıyatları optımum gıbı olsa..bb.comda senelerdır 1 numara secılen optımum wheyın yerıne nanoxun herhangı bı wheyını tercıh ederım..

9. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    tadı süper ama ka***inooooooo :p çikolatalısıda güzel ama ufaklar yani 900er gram annemde kullanıyor tat versin diye müslilerinin içine atıyor dedim bak parasını alırım :)

10. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    fiyat biraz daha uygun olsa
    tek görünürde tek tercih ediceğim protein tozu sanırım nanoxdur
    gainerini almayı planlıyorum kilomu 70e tamamlayayım:)

11. uugurates

uugurates Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese selamlar. Ben foruma yeni üyeyim ve bu da ilk mesajım. Bütün forumu inceledim. bi sorum var: Ben 73 kiloyum ve 1.73 boyum var. göbeğimde biraz yağlanma var. bu yüzden yağ yakıcı almayı düşünüyorum. Bunun yanında nanox protilox whey protein almamın yani ikisini birden kullanmamın sakıncası olur mu?
    Açıkçası olacağını düşünmüyorum ama yine de benden daha tecrübelilere sormak lazım.
    Bu arada alacağım yağ yakıcının markası :
    Tr-power L-carnitin Tablet 50 Ad.portakal Aromalı

12. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Tr-power hakkında tam bir bilgim yok
    ama ikisinin beraber kullanımında herhangibir sakınca yok
    eğerki içinde bir şiphe felan varsa sağlık ocağında check-up yaptırabilirsin
    kan tahlili hem böylece kendinide kontrol etmiş olursun
    alt ve ast(karaciğer enzimleri)
    birde kolestrol ölçtürürsen vucudun hakkında bilgin olur böylece
    içinde bir dert tasa kalmaz uygulayıp uygulamamak sana kalmış.
    ama tr-power yerine başka bir markanın aynı ürününü alırsan bence çok daha güvenilir olur.

www.supplementler.com

eğer yanılıyorsam arkadaşlar beni uyarsın duyarsız kalmasın
    ben ne yaptıysam onu söyledim bende düzenli check-up yaptırıyorum çünki.

ama nanox kullanımında bence hiç birşey olmaz ben yağ yakıcına dikkat etmeni öneririm
    ayrıca konuyu fazla dağıtmıyalım modlar çok mesajımı sildi hadi selametle.

uugurates bunu beğendi.
  13. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    çoğu wheyde yapay tatlandırıcı çok rahatsız etti,dilimde uzun süre değişik bi tat kalıyor aynı diyet kola içtikten sonra kalan tat gibi hiç sevmiyorum bunu.
    o yüzden yakında nanox u deneyeceğim güzel bi ürüne benziyor

14. uugurates

uugurates Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bu ürünü aldım. herşeyinden çok memnunum yalnız bir sorum olacak. bilen varsa lütfen cevaplasın.
    ürünün kutusunda 1 ölçek için 200 ml sıvı kullanılması gerektiği yazıyor. ve bir porsiyonun 30 gr olduğu da yazıyor. fakat ürünle birlikte ölçek kaşığı falan gelmedi. ben evde kendim 30 gr nasıl ölçeceğim. şimdilik 200 ml süte bir yemek kaşığı koyarak içiyorum. ama az mı koyuyorum fazla mı emin değilim..

15. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    yarın elime geçecek.
    ben yarın 30gr mın kaç yemek kaşığı olduğunu ölçüp yazarım buraya.
    bu arada en kısa zamanda hassas mutfak tartısı almanı öneririm :)

uugurates bunu beğendi.
  16. mcirpan81

mcirpan81 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    uugurates bende zor bulmustum olcegı..mutlaka ıcındedır iyice karıstır..al elıne yemek kasıgını yılmadan karıstır :)

uugurates bunu beğendi.
  17. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    bulamdıysan söyliyim,az önce mutfak tartısıyla ölçtüm,orta boy bir yemek kaşığıyla 2kaşık ~30 gr yapıyor.

uugurates bunu beğendi.
  18. uugurates

uugurates Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cevaplarınız için teşekkürler. iyice aradım ve sonunda buldum ölçeği. diplere girmiş iyice. bu arada yine de ölçtüm. tam 3.5 yemek kaşığı toz ölçeği tam olarak dolduruyor.
    Ayrıca, ölçeğin alt kısmında 70 cc yazıyor.
    Ben antrenman yaptığım günler sabah ve akşam olmak üzere günde iki ölçek içiyorum. yazdığına göre bir ölçekte 23 gr protein bulunduruyormuş. 70 kg ağırlığındayım. günlük yaklaşık 100 gr protein almam gerekiyor. Dolayısıyla günlük ihtiyacımın yarısını bunun sayesinde karşılıyorum. Doğru hesaplamışım değil mi?
    Bu arada antrenman yapmadığım günler sadece 1 ölçek içiyorum.
    Son bir şey daha: 1 ölçeği 200-300 ml süt ile karıştırıyorum. bunu içtikten sonra midemde biraz daha seyreltmek için 1 bardak falan su içiyorum. Daha rahat sindirebilmek için..
    Tabii eğer böyle devam edersem 1 aydan daha kısa sürede kutu bitecek....:D

19. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    Bu firmanın proteinlerinin aramoları cok güzel. bircok marka kullanıyoruz ve satıyoruz da ama nanoxların tadı çok güzel. kalite konusunda ise bence iyi markalarda zaten hiç bir proteinde arada dağlar kadar fark yok. bence fiyat olarak cazipse ve sahte olmadığına da eminseniz kaçırmayın. Denizlide sporcu gıdası satan bir arkadaş da bu markayı gayet uygun veriyor kendisi toplu alım yaptığı için indirimli alıyor.

20. h2efes

h2efes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadsalar ben bu urunu almak istiorum. Ancak ilk olarak elden almak istiorum. Bana avrupa yakasinda bu urunun satisini yapan bir yer soyleyebilir misiniz lutfen. eger buraya yazmak yasaksa ozel mesaj atın rica ediorum.
    internette cok satan yer war ama dedigim gibi ilk olarak elden almak istiorum.

Sayfayı Paylaş