Nanobolix Whey Protein Complex

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 32
    47,8%
  2. Orta karar

oy sayısı 25
    37,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 10
    14,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. Niaterim

Niaterim Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    arkadaşlar fiatı cazip geldi almayı düşünüyorum kullananlar memnun mu topicde az yorum var.

2. yilmaztahsin

yilmaztahsin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bizim eczacı Amerikan malı dedi ama Amerikan sitelerinde yok bu fiyata bir çok kaliteli ürün var bence almaya değmez...

3. mileylover

mileylover Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Beyler bu ürünü kullanlar yazabilir mi memnun mu ?

0 gr yağ ve 0 gr şeker olduğu için düşündüm bunu.

Melanin doğru mu ?

Sizce ne almaliyim kaliteli ve yağ ile şekersiz

4. fiestaa

fiestaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bes.i.n marke.tim de bu ürün 99tlye düşmüş 5lbs.

bence bu fiyata kaçmaz.
    Sabahları kalkar kalkmaz içmek için alacağım.

5. qlifixer

qlifixer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam kolay gelsin önerebiliceğin bi isolete markası varmı ?

6. mileylover

mileylover Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    ürünü kullanan yok mu ? çok iyi izole edilmiş , var mı başka izole değilmiş 0 şeker ve yağlı

SCITEC - IsoBest mi Nanobolix mi ?

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Mart 2013
  7. terzi312

terzi312 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba bodyforum üyeleri.
    Daha forumda araştırdığım kadarıyla bu konuda yeterli bilgi birikiminin olmadığını düşünerek bu mesajı yazma gereği duydum :)
    Geçen gün 950 gr nanobolix whey aldım.Fakat aldıktan sonra internette biraz araştırma yaptım.
    Üstelik bu marka (nanobolix) piyasaya daha kısa bir süre içinde girmiş.Yine internetten bir araştırmalarımda daha önce hatırladığım kadarıyla nitrofull markalı bir proteinde de böyle bir konu söz konusuymuş ve galiba bu tozlardan zarar görenler olmuş.Bu konuda çok titizim arkadaşlar sağlık çok önemli diye düşünüyorum.Hatta ailem benden daha titiz.%95 whey olan bu ürünün ölçeği 25 gr.
    Protein miktarı 23.60gr.Spordan 30 dk önce ve spor yaptıktan 30 dk sonra alıyodum.Spor sonrası günde ise bir öğünümde yine 1 ölçek alıyordum.
    Fakat salondaki hocam 2 protein alma süresinin birbirine yakın olmaması gerektiğini söyledi.
    Bodyden önce bir ölçek al fakat diğer ölçeği yatmadan önce iç dedi.??!
    Anlayacağınız hem bu marka hakkında biraz bilgi, hemde kullanımı hakkında biraz bilgi verirseniz beni ve diğer bu konuda sorunları olan arkadaşları aydınlatırsınız.Saygılar...

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ekim 2016
  8. blade69

blade69 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    2 kutu kullandım ve kan tahlili yaptırdım.Değerlerimin hepsi normal değerlerine geri dönmüş :) .Demek ki vücuda zararı yok.Ben 99 tl ye almıştım 5 lb yi. Bu fiyata bence iyi.içerik olarakta iyi.ürünün çin yada kore malı olduğu farketmez. Ürün türk patentli olduğu için burada kontrolleri yapılmak zorunda ve gerekli satış izini alınması için sağlık bakanlığına ve tarım bakanlığına numune göndermek zorunda.Ürün sıkıntılı olsa satış izni vermezlerdi ki son zamanlarda malum sağlık bakanlığı herşeye el atıyor.Ben etkisini gördüm zararını görmedim...

9. jackal6961

jackal6961 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünü kliksa.com dan aldım.Yıllardır piyasada olduğunu biliyorum bir çok marka kullandım.Bunun da fiyatı cazip geldi bi denemek istedim.Ne de olsa site SABANCI GÜVENCESİYLE satış yapıyor dimi? Kardeşim ilk kokladığında hafif leblebimsi bir koku olduğunu söyledi bana ama suda çözünmesinde herhangi bir sıkıntı olmadığı için pek inanmadım öyle bir şey olabileceğini ama 8. gün shakerdan içerken proteinimi ağzıma sert sarı bir cisim geldi. Önce topaklanmadan dolayı olduğunu düşündüm ama gelen şeyi incelediğimde kırık leblebi olduğunun farkına vardım. Ürünü iade ettim. Arkadaşlar bildiğiniz markalardan şaşmayın. İlla internetten alacaksanız da bu ürünleri, sadece bu malzemeleri satan bilindik sitelerden alın. Kliksayla görüşüyorum, ürün yelpazesi geniş olduğu için onlar da ne sattığını bilmiyor ve ürünün arkasında bile duramıyor.

10. fbli_spy

fbli_spy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    London
    arkadaslar bende bu protein tozundan alıcam. daha önce kullanan tecrube edinen arkadaslar bilgilerini paylasabilir mi

11. kenan81

kenan81 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Konu üzerinden epey zaman geçmiş.topiki okuduğum kadarıyla pek detaylı bilgi yok ürün hakkında. Çoğu kişi orjinal ürünmüdür yoksa 2. bir nitrofuull vakasımıdır diye şüpheli yaklaşmış.
    Benimde ürün hakkında şüphelerim var Bir mucletech yada gaspari veya bsn gibi etkilimir.Valla alıp deneyeceğim bende.
    Açıkcası bana şuda cazip geldi 25 gr bir porsiyon. 2300 kg / 25 gr =92 servis yapar.

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ekim 2016
  12. kingofthesea

kingofthesea Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, ben de uzun süredir bu ürünü araştırıyorum. İzole protein tozları gerçekten çok pahalı ancak bu ürünün fiyatı çok cazip. Şu an sitesinde 150 lira 2300 gr. ve %95 protein oranı vaat ediyorlar. Sitede 7/24 ulaşılabilecek tel numaraları var. Ben mesai saatleri içerisinde aradım, dolayasıyla diğer vakitlerde ulaşılır mı bilmiyorum. Yetkili bana hammaddeleri izlanda ve almanyadan aldıklarını, eczcıbaşı gibi dev ilaç firmaları ile ortak iş yaptıklarını dolayısıyla sahte, kalitesiz ve çin mali hammadde kullanmadıklarını söyledi. Tabiki bunlar kendi yorumları ve kimse kendi malını kötülemez ancak yakında Tarım ve hayvancılık bakanlığının yapmış olduğu kontrollerin ve ürünlerin etiket bilgilerinin doğruluğunu gösterir numune kontrollerini sitelerinde yayınlayacaklarını söyledi. Ben açıkcası şu an vaat edilen bu bilgilerin sitelerinde yayınlanmasını bekliyorum. Tüm bu açıklamalara inanıpta henüz ürünü almaya cesaret edemedim. Ancak bu belgelerde yayınlanırsa o zaman başka tabi...

eediz bunu beğendi.
  13. Atakan Yılmaz

Atakan Yılmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba beyler,ben spora başlayalı 3 hafta oldu önümüzdeki hafta 4.haftaya geçicem ölçüm yapılıp bölgesel hareketlere geçicem artık.İlk başta gainer diyoduk bana ama fazlamda var 1.85 boy 74 kiloyum hoca direk protein ile başlayalım dedi bana.Ama bu nanobolix'i önerdi.İnternette dolaşan tadı kötü falan muhabbetlerini de biliyorum hocaya da sordum.Diğer ürünlerin icinde tatlandırıcı oldugu icin full millete cazip geliyor dedi ama ben sana bunu öneririm dedi.(Hocam 2013 body building şampiyonu bir yarışmada).Kısacası ne yapacağımı bilmiyorum bende fikir almak istemiştim.İyi forumlar..

14. romeosweet

romeosweet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Aşçı
    İsolatesini kullanıyorum gayet güzel memnunum.(paranıza hiç yazık olmuyor).ayrıca hardline dan daha başarılı bana göre

15. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bugün tv izlerken reklamda bu markayı gördüm Dr. Ömer Coşkun övüp duruyordu :) Ayrıca yanında zma'yıda tanıtıyordu;
    -Erkeklerde kas yapımını hızlandırır, yağları kasa çevirir
    Bu cümleyi duyunca gülmeden edemedim :) Yağı kasa çevirdiğini söyleyen adam protein tozundan ne anlar ki arkadaş.

16. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ürün hakkında hala yeterli bilgiler yok.
    Forumda kullanıpta bir zararını veya yararını gören oldumu?
    2.3 kg 130 lira ve 90 servis yanlış hatırlamıyorsam.
    Bu fiyata bu ürün muhteşem ama marka hakkında bilgi yetersiz.
    Yokmu daha önce kullanan?

17. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    indirimlerle resmen şuanda izole protein olarak 140 liraya 135 liraya bulunabiliyor. Fiyatı çok iyi içeriği çok iyi servis miktarı çok iyi. 92 servis alıyorsunuz ve 140 lira. ürünün kendi sitesinde almanyadan geldiğini gösteren belgeler yayıınlanmış.

18. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Adamlara 3 ay önce mesaj attım hammadde ile ilgili ve almanyanın en iyi süt üretim firmalarından birinden alıyolarmış hammaddeyi ve bana sitelerinede ekleyeceklerini söylediler bu belgeleri ama sitelerine eklemeden önce bana attılar bu belgeleri instagram üzerinden.

Çilekli olanını sipariş ettim kısaca izlenimlerimi paylaşıyım.

Su ile içerseniz eğer ben tadını hiç ama hiç beğenmedin.
    Süt ile içerseniz çok hoş bir tadı oluyor.
    Yoğurt ile yersenizde bildiğiniz marketlerde satılan çilekli danoneler gibi oluyor :D yani güzel.

Ama dediğim gibi ben çilekli olanını aldım ve su ile tadı hiç güzel olmuyor.

İşe yaradımı memnunmusun derseniz tam bir f/p ürünü diyebilirim. Böyle şeylere çok para harcamak istemeyenler mutlaka denemeli diyorum ben.

19. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    yorumunuz için teşkkürler. siz izole olanı kullanmadınız galiba. normal sizin kullandığınız versiyonu şuanda 100 lira ve 90 servis cidden bedava. ama içindeki değerler acaba aynı mı. bunu ölçen yerler var. sitesinden 50 grmlık örnek ürün istedim. yollarlarsa teste göndericem

Sent from my iPhone using Tapatalk

20. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    vanilyalısını kullanan var mı?

Sayfayı Paylaş