Mutant Leaving Humanity Behind Soundtrack

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve Mustafa Yazıcıoğlu tarafından 15 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mustafa Yazıcıoğlu

Mustafa Yazıcıoğlu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Selamlar herkese,

Rich Piana'nın "Mutant Leaving Humanity Behind" seri müziklerinin tamamı linktedir. 1,5 saatlik tek link ve her track'in tek tek yüklenmiş versiyonları playlist olarak mevcut. Dilerseniz Youtube üzerinden, dilerseniz download ederek telefonlarınızdan dinleyebilirsiniz. Spor salonunda çalışırken dinleyip bana fotoğraf atan arkadaşlarım vardı umarım sizin için de motive edici olur. Toplamda 20 ayrı track.

Bu arada kendi youtube videolarınızda background müziği olarak kullanmak isterseniz lütfen benimle iletişime geçin. Kanalınızı white list yapabilirim ve herhangi bir telif sıkıntısı yaşamadan kullanabilirsiniz tamamını.

Ayrıca müziklerin yapım sürecini anlattığı bir video serisi daha mevcut. Dili İngilizce ama olabildiği kadar basit bir İngilizce ile anlatmıştım. Toplam 13 video ama yenilerini yüklemeye devam ediyorum. İzlemek isteyenler için link;

Herkese iyi çalışmalar dilerim.

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    gurur veriyosun abi rich piana gibi bir adamın müziğini bir türkün yapması çok iyi öncedende çok beğenirdim bu müziği

Mustafa Yazıcıoğlu bunu beğendi.
  3. Mustafa Yazıcıoğlu

Mustafa Yazıcıoğlu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için dostum, Rich iyisiyle kötüsüyle dürüst ve güzel adamdı. Adamın hayatı motivasyon ve gündem olmak üzerine kuruluydu. Beni de çok motive etmeye çalışmıştır seri boyunca. Ne diyelim, toprağı bol olsun. Teşekkürler tekrar, keyifli dinlemeler.

Sayfayı Paylaş